Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Keanu, cred ca ai vrut sa zici sambata ora 10-12.

    Comment


    • Pai sa fie doua .. Si sambata si duminica
      Its just a car ...

      Comment


      • Pai oameni buni, ziceti din timp sa fiu eu....... Daca nu gasim toti locuri de cazare?

        Comment


        • Cabana Logan ) se gasesc camere stati linistiti .. Sigur .. La tot pasu e "oferim cazare" am fost de curand
          Its just a car ...

          Comment


          • Eu trebuie sa plec sambata asta ( 2 august), la Iasi si Botosani si intentionez sa trec prin Sovata. Am sa incerc sa ma interesez daca sunt locuri de cazare si cam pe unde. Am sa va spun si cum e drumul pana la cheile Bicazului (Lacul Rosu).
            Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

            Comment


            • Te asteptam in Iasi, poate facem o intalnire ad-hoc.

              Comment


              • Va doresc distractie maxima si sa faceti multe poze
                Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                Comment


                • Deci intilnirea se face acolo... Ne vedem acolo, fiecare cu a m@sii? Se descurca fiecare cu cazarea si cu masa, corect?
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • crististreulea Asa-i cum zici tu, dar cum am spus, incerc sa ma interesez la fata locului daca gasesc ceva, oricum va tin la curent.
                    vali007 Am de gand sa ajung la voi, sambata la 18 ( parca asa ati stabilit. Oricum te sun)
                    Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                    Comment


                    • Este sambata la 20 la Palat.

                      Comment


                      • Mda.. Pai gasiti voi o cabana cu locuri libere.. Ma cristi nu ii chiar asa usor sa organizezi daca faci cu mult timp inainte.. Daca se anunta 10 persoane 9 din aia zic ca poate.. Si abia vreo 3-4 o sa iti trimita avansul.. Asa a fost si la felix.. Si sa umblii dupa fundul fiecaruia.. Nu am timp.. Cand facem ceva.. Facem.. Eu oricum o sa merg acolo si daca ma duc singur.. Si sper sa vina cat de multi.. Gasiti cabana si mergem. Si tu streulea nu te-ai inscris deloc pe lista ca pote ca nu stiu ce ca etc.. Alea sunt asa numa.. Sa facem conversatie. Gasiti cabana.. Si trimitem avansul si gata.


                        Ps. Valeriu asteptam parerile tale. sa vedem cum ii si daca se poate si cateva poze. multumim,
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • Baieti, am planuri mari sa ajung si eu la Sovata pe 11 august. E posibilitate de 80% sa ajung. Problema e ca eu nu prea cunosc zona, asa ca va rog sa imi lasati un nr de tel si sa imi spune-ti cam pe la ce ora sa fiu pe acolo.
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Ai PM cu datele mele ne gasesti Sambata si duminica intre orele 10-12 la intalnire si dupa aceea la lac.. Sau bazine sau ce este acolo
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • Pai keanu tata, n-am vazut nici o actiune de stringere a avansului. Asa ai confirmarea ca vin acele persoane. Cine da avansul si nu vine, sa fie sanatos, pierde avansul si mi se pare logic si fara nici un fel de suparare.
                              stiu ca nu e usor de organizat o intilnire, doar ca o cam dadeai de gard ca nu sint locuri si alte cele. Tocmai, fiind organizat din tmp se gasesc si locuri.
                              pe mine banii ma tin departe de o minivacanta de macar o saptamina la sovata
                              ce tare as vrea sa merg, sa va intilnesc si sa stam la o halba de vorbe
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Dragilor, as vrea sa stiu de cate camere este nevoie, ca sa ma interesez? Iar perioada este 8-10, adica 2 nopti(vineri noaptea si Sambata noaptea, iar duminica la pranz eliberam camerele) sau ne intalnim sambata, dormim o noapte, iar duminica eliberam camerele?. Parca s-a optat pentru prima varianta?
                                Last edited by valeriu61; 1 August 2008, 00:32.
                                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google