Intalnire Nationala Nr. 3 in data de 8-11 August la Sovata

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ))))))))))))))))))))))))))))))))
    Last edited by valeriuciprian; 14 August 2008, 09:05.

    Comment


    • Rabdare ca vine un film.
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • Astept cu nerabdare ...
        cand dadeam ture cu masina mea s kopatz si nu stiu care mai era nu aveti poze/filme ?
        Its just a car ...

        Comment


        • Unii s-au simtit dati la o parte, altii (altul) acuza colegi de forum ca i-ar fi zgariat masina........Sincer incepe sa nu-mi para rau deloc ca n-am venit. Sper ca urmatoarea intalnire nationala sa fie mai placuta si mai bine organizata (indiferent daca voi participa si eu sau nu la ea)
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by mareom View Post
            Unii s-au simtit dati la o parte, altii (altul) acuza colegi de forum ca i-ar fi zgariat masina........Sincer incepe sa nu-mi para rau deloc ca n-am venit. Sper ca urmatoarea intalnire nationala sa fie mai placuta si mai bine organizata (indiferent daca voi participa si eu sau nu la ea)
            tie iti convine sa mergi 200 de km si sa stai la masa tot cu ai tai ? Din regiunea ta? Aia care ati venit pe drum ? Sau tiar place sa cunosti mai multe persoane , sa socializati si personal nu pe forum, ca pe forum e pe forum ... Si sa apuci sa mai schimbi o vorba o gluma ceva ....Te rog sa fii mai rezervat in ceea ce priveste intalnirea daca nu ai fost acolo ca acei altii care neam simtit dati la o parte am fost noi din zona moldovei si asa a si fost !!! Si INTALNIREA NATIONALA a durat 10 MINUTE

            ps. si sper, ca pe viitor sa fie mai bine organizate aceste intalniri ca altfel sincer incep sa am pareri de rau in unele privinte
            no offense
            Last edited by RazvanB; 14 August 2008, 20:29.

            Comment


            • Am reusit sa fac un mic filmulet, cateva selectii de la intalnire (duminica), cand am fost mai multi.

              Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

              Comment


              • Foarte frumos valeriu ;)
                ce vroiam sa te intreb .. Se intampla sa fi filmat tu cand eram toti in coloana si mergeam spre statiune? Daca da, merita si ala vazut.. Parerea mea
                bafta

                Comment


                • Abea acum am ajuns si eu la medias, de la bucuresti, mai pe seara o sa postez si eu pozele de la sovata, tinand cont ca prin statiune pe ploaia aia torentiala eram cap de coloana si am facut poze pe dupa curbe
                  apropo, cu zgarietura aia pe capote...Cum se poate zice ca noi, din logan club, am fi zgariat-o???
                  noi stim bine cata munca si pasiune si etc bagam in masinile noastre, asa ca e logic ca ti-a zgariat-o cineva, tind sa cred ca din greseala, cat timp am fost TOTI in restaurant...Unde ai parcat-o acolo poate nu a avut un pieton loc si ti-a zgariat-o...Intentionat sau nu...Asta este din pacate, si eu am gasit-o zgariata acum 2 saptamani in parcare in fata casei...Se mai intampla din pacate...Dar sa se zica ca unul din noi...Sorry dar aici ai o bila neagra din partea mea!
                  Life is short...play more!
                  http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                  Comment


                  • Multumim pentru filmulet. Sa speram ca la urmatoarea o sa fiu si eu prezent.

                    Comment


                    • Din pacate n-am reusit sa filmez decat cateva secunde, din mersul in coloana... Sorry.


                      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                      Comment


                      • Am eu filmul cu mersul in coloana dar trebuie modificat putin intrucat are 500 mb. Cine se ofera?

                        Comment


                        • Un raspuns pentru RazvanB intalnirea a tinut 3 zile nu doar 10 minute.. Daca tu ai venit 10 minute aia ii altceva...Dar baietii de 3 zile erau acolo.. Si fiecare sta cat vrea...La intalnire nimeni nu ii obligat sa stea.... Oricum chiar daca vremea a fost nasoala.. Eu tot am reusit sa fac baie si sa ma duc la salina la praid. O fost bine
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • Pai eu am zis ca am stat la masa cu kopatz cu care sunt prieten d ceva vreme , l-am cunoscut pe donpedro si cu prietena mea
                            totusi nu am zis ca am fost dat la o parte .. Daca asa a fost sa fie asta e .. Ce sa zic ?
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • Originally posted by KeanuRev View Post
                              Un raspuns pentru RazvanB intalnirea a tinut 3 zile nu doar 10 minute.. Daca tu ai venit 10 minute aia ii altceva...Dar baietii de 3 zile erau acolo.. Si fiecare sta cat vrea...La intalnire nimeni nu ii obligat sa stea.... Oricum chiar daca vremea a fost nasoala.. Eu tot am reusit sa fac baie si sa ma duc la salina la praid. O fost bine
                              keanu imi pare ra usa te contrazic dar noi, am mers de neau sarit capacele sa ajungem acolo, si am ajuns, am stat 10 minute impreuna toti, dupa care am mers i nstatiune unde voi ati stat in treaba voastra si noi in treaba noastra

                              cine are dreptate ? Daca tot stiati majoritatea care erati de mai demult timp acolo ca venim si noi si mergem atata drum un pic de "atentie" asa se putea ? Eu zic ca da ! Dar din pacate NU a fost

                              sper ca urmatorul care organizeaza intalnirile sa sau urmatorii sa fie putin mai organizati si mai ...

                              Comment


                              • Eu intr-un fel iti dau dreptate...Dar nu ne asteptam cel putin cu faza de la restaurant :-s
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google