Intalnire LoganCLub in Zona de Vest II La Felix 15 16 17 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca tot e vorba de reducere....vezi daca poti scoate la 20 lei de sejur
    Pai eu cred ca n-ar fi o problema foarte mare 5 lei/persoana!
    Parerea mea!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Originally posted by adimrv View Post
      Asteptam detalii cu ce ai rezolvat,cum ii zice la vila care ne cazam?
      Vila Crinul, vezi ca este link pe prima pagina, parca.

      Comment


      • Fac si eu un update la lista dupa ce am vorbit cu domnu organizator

        Lista cu Cazarea:

        01. KeanuRev + 1 Persoana - 3 Zile == 1 Apartament Impreuna cu Boby
        02. valeriu61 + Tatiana(sotia)- 2 zile == 1 Camera cu pat matrimonial
        03. Vali007 + Ancuta (sotia) - 2 zile (1 noapte) == 1 Camera cu pat matrimonial
        04. sebi8ta + Mihaela(sotia)-3 zile (2nopti) == 1 Camera cu pat matrimonial
        05. sibianul + Grati(sotia) + Andrada(printesa ) minim 2 zile(1 noapte) == 1 Camera 2 Paturi
        06. Rouge de Feu + 1 Prieten - 3 zile (2 nopti). == 1 Camera 2 Paturi
        07. gabi galbeaza 90% + 1 Persoana - 2 Zile == 1 Camera cu pat Matrimonial
        08. tokragua + Cristina - 2 zile == 1 Camera cu pat matrimonial
        09. Boby + prietena - 3 zile 2 Nopti == 1 Apartament impreuna cu KeanuRev
        10. adimrv + sotia - 3 zile 2 nopti ( sigur 95% ) == 1 Camera cu pat matrimonial
        11. Ruud + 1 Persoana - 2 zile 1 noapte
        12. KELU + 3 Persoane - 3 zile-2 nopti == 1 Apartament
        13. Alinfbl + prietena- 2 zile -1 noapte == 1 Camera cu pat matrimonial
        14. Iulian + prietena - 3 zile 2 nopti == 1 Camera cu pat Matrimonial
        15. Shenny + sotie + fiica(1an si un pic) - 3 zile 2 nopti == 1 Camera cu pat Matrimonial
        16. vyp75 + Cosmina(sotia) 2 zile 1 noapte == 1 Apartament impreuna cu bolo(daca se elibereaza o camera cu pat matri o vreau)
        17. Bolo + ReBe 2 zile 1 noapte == 1 Apartament Impreuna cu vyp75
        18 stresu + prietana 3 zile 2 nopti == 1 camera cu 2 paturi (dar facem matrimonial din el )



        @KeanuRev : Din pacate baiatul din mures nu mai vine B 41 NZN asa ca locul lui a fost luat de Iulian, deoarece el sa inscris pe lista printre primii.
        Last edited by KeanuRev; 4 April 2009, 19:15.
        sigpic
        Logan 1.4 Dynamic Blue

        Comment


        • Este link in prima pagina cu cazarea, distantele aproximative si pentru mai multe detalii cautati in linkul de anul trecut.
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • Am vorbit cu sefa mea si imi va da liber in perioada 15-17 mai, deci ne vedem acolo
            Cu cazarea ma descurc, ca-s maricel, sper sa stau in zona, desi prietenei mele i-a facut cu ochiu' o pensiune la 1.5km de Crinul. Ma rog, astea-s detalii, important e sa ajungem.
            Numai bine!

            Comment


            • Pai man eventual.. daca nu trimite careva avansul sau renunta careva te bagam inapoi in lista nu se poate sa te lasam asa pe dinafara.. doar esti de al nostru
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • KeanuRev, noi cei de la Sibiu, (10 persoane, in 3 camere si un apartament, pentru o noapte), am hotarat sa-ti trimitem toata suma adica 300 lei. In caz ca mai trebuie 5 lei/ persoana, ii vom da atunci. Maine sper sa ajung la banca, iar chitanta (scanata) si lista cu persoanele care au achitat ti-o voi trimite ulterior. Hai ca abia astept!
                Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

                Comment


                • OK astept chitanta si lista
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Cred ca tu astepti mai mult chitanta ca lista....se poate modifica
                    Asta e primul test al sotiei cu LOGAN CLUB !
                    Sper sa iasa bine , caci altfel nu ma mai lasa pe-afara!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • O sa fie bine;) o sa vezi toti o sa fie cu sotii prietene.. etc o sa se simta bine

                      Azi am aflat ma duc marti pana la felix.. deci care pot sa imi trimita banii maine ar fi ideal, sau marti cel tarziu ii scot de la ceva banca din oradea.. ca sa pot sa dau un avans cat mai mare. Ma bazez pe increderea voastra.. si ca toti cei care vati inscris pe lista sa veniti. si sa imi trimiteti avansul pana vineri cel tarziu.. o sa dau din banii celor care mi-au trimis integral pentru restul.
                      Last edited by KeanuRev; 5 April 2009, 22:37.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Sa nu te atingi de banii nostri...ca-i bai ....
                        KeanuRev, tu esti organizatorul, tu te descuci.......ideea e sa nu fie nimeni, sau aproape nimeni sa-si infirme prezenta...ca atunci e bai...
                        Dar....tu sti ce-i de facut acolo, si nu-ti fa griji, ca ne intelegem noi......
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • Si noi cei din brasov o sa-ti trimitem banii intre 10-15 04.2009 ,si tot ASA O SA-TI ACHITAM INTEGRAL CAZAREA.
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Azi am ajuns si eu aici la Villa Crinul.. unde avand sa aflu ca doamna a rezervat la altcineva.. jumate din villa in wekendul respectiv desi eu aveam rezervare pe atunci doar ca nu am dat avansul si frumos am vorbit cu dansa.. ca o sa ii dau azi o parte din avans... acuma intrebarea mea este.. ce facem? Dansa a zis ca putem sta jumate aici, si jumate la o villa care ii situata la 100 de m de aceasta, va convine? eventual cei din brasov.. sa stea undeva.. si cei din.. sibiu.. altundeva.. Nu cred ca o sa gasim altundeva.. mai bine si sigur nu o sa gasim o villa in care sa ne cazam toti.. Oricum cei cu pat matrimonial vor avea matrimonial apartament cu apartament si asa mai departe.. Va convine? jumate jumate? sa ne cazam? Eu o sa stau aici pana maine dimineata astept raspunsurile voastre pana atunci. Numai Bine..
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • eu sunt de acord si iti pun banii pe luni 13.04.09(sa iau salariu)
                              sigpic #

                              Comment


                              • Oricum pretul fiind acelasi adica 30 de lei/pers. binenteles
                                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                                Enter the Matrix

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google