Intalnire LoganCLub in Zona de Vest II La Felix 15 16 17 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da clic pe linkul respectiv, da clic le download, da-i sava sau open, si sa nu uiti parola care am scris-o in postul respecti.....apoi...enjoy
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • amintesc pentru cei care nu reusesc sa dezarhiveze pozele de la mine (sibianul ) : folositi IZarc....puteti cauta pe net executabilul, are numai cativa kilo.....imi cer scuze ca nu le-am arhivat cu altceva dar asta am avut la munca la indemana
      sigpic
      Logan 1.4 Dynamic Blue

      Comment


      • Originally posted by sibianul View Post
        Pai nici nu exista dubii ca nu te-ai afumat si tu, caci amandoi "am fost acolo" unde era atmosfera cea mai fumurie !
        Foarte misto intalnirea, si chiar mi-ar fi parut rau daca nu veneam!!!!!!!!
        adimrv, aia cu.......te salut a fost tare de tot!

        Bai si pe mine si pe sebi8ta ? si pe Vali007 care tot timpul era cu farfuriile sa le umplem ? ati uitat de noi?)

        Originally posted by calin65 View Post
        Putin ajutor pentru cei mai nestiutori intr-ale pianului.Ce trebuie sa fac sa deschid fisierele cu poze si filme ?

        Caline o sa astept sa posteze toti pozele si o sa fac un dvd sa va dau la toti...
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • foarte frum la felix..sper sa pot veni si la urmatoarea intalnire..numai bine..drumuri bune..salutare loganisti din toate tara..

          Comment


          • Pai voi erati in prima faza doar sa umpleti farfuriile....nu ca n-ar fi fost cu ce....iar Cristi era cu lanterna dupa noi
            Dar in ph2 ne-ati inlocuit cu succes!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • La cererea publicului am uploadat inca odata pozele si filmele de la mine. Parola tot felix

              Este posibil ca acest domeniu să fie de vânzare!
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • Filmuletele le mai am de deschis
                Mai vedem maine ca este ora de somn!
                aham......Restul e LOGAN


                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                Comment


                • Eu astept poza de la bolo cu masina mea cand am mers in "proba"
                  PS: daca nu puteti dezarhiva incercati 7ZIP

                  Comment


                  • KeanuRev, pana la urma faci tu DVD-ul cu poze?

                    LE: M-am apucat sa upload-ez pozele pe transfer.ro. Crima. Merge nasol rau. O sa postez link-ul la pranz. Oricum, sunt doar cateva poze de sambata. Cele de duminica sunt inca in aparat si... surpriza, mi s-a terminat bateria. So you'll have to wait.
                    Last edited by ReBe; 19 May 2009, 09:05. Reason: Automerged Doublepost
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • Juristule, merge superb masina, adica suspensia e ok, nu e prea rigida dar nici spre stock nu bate
                      e mai rigida decat a mea oricum.
                      si stai linistit cu chestia cu faptul ca am avut "curajul" sa iti dam masinile pe mana
                      si acum pozele...
                      ui se vede si a mea in fundal p-acolo
                      Attached Files
                      Life is short...play more!
                      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                      Comment


                      • rebe, eu am impresia ca tu vrei sa "triezi" pozele ...
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Originally posted by ReBe View Post
                          KeanuRev, pana la urma faci tu DVD-ul cu poze?

                          LE: M-am apucat sa upload-ez pozele pe transfer.ro. Crima. Merge nasol rau. O sa postez link-ul la pranz. Oricum, sunt doar cateva poze de sambata. Cele de duminica sunt inca in aparat si... surpriza, mi s-a terminat bateria. So you'll have to wait.


                          Pai nu fac eu.. eu fac 5 dvd-uri pentru baietii de aici de la mine Sa nu se chinuie toti sa le scoata.. de pe net.. da nu fac ceva special.. le scot si le pun pe dvd atat.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • http://s8.transfer.ro/storage/transf...c5eba21677.zip Pozele de sambata. Sau mai bine zis o parte din ele.
                            Pt restul... va invit sa asteptati.
                            Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                            Comment


                            • Mwaiiii... da incet merge downloadul (43kb/s)
                              fara linkuri externe

                              Comment


                              • Cred ca site-ul e de vina. @#$! mama lui. Cand l-am folosit prima data, am facut upload cu 2 MB/s. Se pare ca nu mai vrea. Va trebui sa gasesc alta modalitate. Oricum, cine vrea pozele, asteapta >
                                Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google