Intalnire LoganCLub in Zona de Vest II La Felix 15 16 17 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stambe rau nu asa....))
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • keanu: in principiu daca nu mai sunt locuri sau daca nu poti sa "combini" locurile de cazare, sa ma sari pe mine din lista de cazare. Oricum eu imi pot rezolva cazarea la orice ora acolo, dar e greu sa iti dau un raspuns sigur vis a vis de cazare mai devreme de 1 Mai. Si nu vreau sa te(va) incurc aiurea. Dupa cum spuneam si la ai mei, in cel mai rau caz (de fapt in aproape cel mai rau caz, ca cel mai rau ar fi similar cu episodul Deva, voi la distractie eu in spital) voi veni ca si data trecuta pentru o zi, respectiv o intalnire, un shooting, un stat la o baie impreuna si spre seara acasa la(cu) copii.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Ok.. ideea ar fi ca la intalnire sa fim multi.. Va dati seama ce o sa fie in bazin In rest inca.. ma tot rog de cei.. care nu si-au completat sa isi completele.. sau vor sa doarma in masina? si nu stiu eu ?
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • Update.. ultima data de inscriere pe lista de cazare este data de 29 Martie.. dupa care pana in data de 7 Aprilie astept avansurile, suma pentru avans va fi jumate din camera, 7 aprilie deoarece am drum pana la oradea, si eu zic ca cei care vor.. pot sa trimita o suma de 30 40 de lei pana in data respectiva deoarece nu ii o suma mare.
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • E foarte bine in felul asta!
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • keanu ne poti spune cum sa iti trimitem banii???
              Sa iti fie si tie usor si sa nu te alergam prea mult.
              SALUTARI!!!:
              Last edited by kelu; 20 March 2009, 08:55. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic

              Comment


              • Va dau un cont.. BRD sau BT si mergeti la banca... scanati chitanta... si ii ok asa asa am facut si anul trecut.
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • Am inteles,asa o sa facem si rezolvam cu cea mai mare placere tranzactia.
                  SALUTARI si asteptam instructiuni!!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Lista cu participarea:

                    01. KeanuRev + 1 Persoana - 3 Zile == 1 Apartament Impreuna cu Boby
                    02. valeriu61 + Tatiana(sotia)- 2 zile == 1 Camera cu pat matrimonial
                    03. Vali007 + Ancuta (sotia) - 3 zile (2 nopti) == 1 Camera cu pat matrimonial
                    04. sebi8ta + Mihaela(sotia)-3 zile (2nopti) == 1 Camera cu pat matrimonial
                    05. sibianul + Grati(sotia) + Andrada(printesa ) minim 2 zile(1 noapte) == 1 Camera 2 Paturi
                    06. Rouge de Feu - 3 zile (2 nopti).
                    07. gabi galbeaza 90% + 1 Persoana - 2 Zile == 1 Camera cu pat Matrimonial
                    08. tokragua + Cristina - 2 zile == 1 Camera cu pat matrimonial
                    09. Boby + prietena - 3 zile 2 Nopti == 1 Apartament impreuna cu KeanuRev
                    10. adimrv + sotia - 3 zile 2 nopti ( sigur 95% ) == 1 Camera cu pat matrimonial
                    11. Ruud + 1 Persoana - 2 zile 1 noapte
                    12. KELU + 3 Persoane - 3 zile-2 nopti == 1 Apartament
                    13. Alinfbl + prietena- 2 zile -1 noapte == 1 Camera cu pat matrimonial
                    14. MS 41 NZN + prietena - 2 zile 1 noapte == 1 Camera cu pat Matrimonial


                    Locuri DIsponibile..

                    1 Apartament cu 4 Pers/Apartament.. apartamentul are 2 camere.. doar ca ii o singur baie. - 4 locuri

                    1 Camera cu 2 paturi, patul are 1,4 m aici iara difera in functie de nr-ul de persoane care doresc sa stea in pat... in principiu. 2.. dar foarte usor intra 4..

                    1 Camera cu 2 paturi, patul are 1,60 aceeai poveste ca si mai sus

                    4 Camere cu 3 paturi, patul are dimeniunea normala adica intra 1 persoana..

                    1 Camera cu pat matrimonial


                    V-as ruga pe rouge de feu si pe Ruud sa complectati va rog frumos lista de cazare pana in 29 cel tarziu...
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • Dar e batae rau pe paturile matrimoniale pai dar gasim noi ceva pana la urma basta ca ne intalnim

                      Comment


                      • eu zic sa le dai camerele si paturile matrimoniale sa si le aduca la pachet ca nu sunt destule. o sa vorbesc eu azi cu rouge de feu sa faca un update pe aici
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Meri intre timp.. am facut si o lista.. mai clara.. in excel.. o sa o pun dupa ce rouge de geu si ruud se hotarasc.. ce camera doresc..

                          Eventual Rouge de Feu intra in camera cu RUud deoarece nici el nu stie daca vine singur.. sau insotit.. si luati o camera cu 2 paturi daca sunteti de acord
                          Last edited by KeanuRev; 21 March 2009, 21:30. Reason: Automerged Doublepost
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • KeanuRev
                            Care este pretul pe noapte pentru:
                            10. adimrv + sotia - 3 zile 2 nopti ( sigur 95% ) == 1 Camera cu pat matrimonial
                            sigpic #

                            Comment


                            • 60 lei/cam/noapte
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • La Vila Crinul?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google