Intalnire LoganCLub in Zona de Vest II La Felix 15 16 17 Mai !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .

    de principiu, ma trec si eu pe lista

    Shenny + sotie + fiica(1an si un pic) - pentru camera cu pat matrimonial sau cu 2 paturi daca matrimonialu e ocupat.
    "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

    Comment


    • Numai 60 lei / camera/ noapte? Am inteles bine? Nu-mi vine sa cred! Poate pe persoana?
      Last edited by valeriu61; 22 March 2009, 18:34.
      Intalniri LC SB sambata ora 17 Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO)

      Comment


      • Originally posted by vali007 View Post
        La Vila Crinul?
        Da la villa crinul atata a fost si anul trecut daca nu ma insel

        Originally posted by Shenny View Post
        de principiu, ma trec si eu pe lista

        Shenny + sotie + fiica(1an si un pic) - pentru camera cu pat matrimonial sau cu 2 paturi daca matrimonialu e ocupat.
        Deocamdata mai poti sa alegi sunt amandoua disponibile.. asa ca hotaraste-te matrimonial sau camera cu 2 paturi? Si te rog sa specifici pe cate zile doresti sa vii 3 zile 2 nopti sau 2 zile 1 noapte. Mersi

        Originally posted by valeriu61 View Post
        Numai 60 lei / camera/ noapte? Am inteles bine? Nu-mi vine sa cred! Poate pe persoana?
        Valeriu ai inteles foarte bine atata a fost si anul trecut in caz ca nu iti aduci aminte nu e de persoana.. e pe camera. deci 30/persoana/noapte
        Last edited by KeanuRev; 25 March 2009, 10:47.
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • atunci sa fie matrimonial pentru 3 zile cu 2 nopti
          "daca ai sa intelegi sensul cuvintelor, aceasta este o comunicare, iar daca ai sa intelegi si sensul tacerilor, aceasta este o comuniune"

          Comment


          • ÃŽn principiu doresc o cameră cu 2 paturi, că vin cu un prieten, dar dacă @Ruud nu are cu cine să stea, nu mă deranjează să luăm o cameră cu 3 paturi, cum vrea el.
            Last edited by KeanuRev; 24 March 2009, 00:12.
            sigpic

            Comment


            • 90 % o sa vin si eu dar anunt in 2 -3 zile exact ce si cum .....
              Nimic in viata nu e intamplator... ''

              Comment


              • Salutari,daca ne referim si la lista de participare ca nr de masini sant masini mai multe ca nr de participanti trecuti,ma refer la nr 15 la care s-a ajuns.
                La mine scrie kelu +3 persoane,dar santem cu trei masini deoarece sant colegi de ai mei din club logan brasov.
                Sper si ca nr de masini sa fie cat mai multe sa avem ce vizualiza si sa ne mai clatim ochii cu dotarile fiecaruia!!!
                VA SALUT SI RESTUL E LOGAN!!!
                sigpic

                Comment


                • Pentru mine ii cam irelevant nr de masini.. ca parcare gasim.. adica na daca nu in strada cu avariile puse dar nu o sa fie cazul parcare o sa gasim.. locurile ma intereseaza.. sa stim cum facem cu cazarea..
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • vyp75 + Cosmina(sotia) == 1 camera in apartament(daca se elibereaza o camera cu pat matri o vreau), daca nu ramane camera din apartament ca nu ma deranjeaza deloc baia comuna
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • Te rog sa specifici si cate nopti 1 sau 2
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • vyp75, poate ma scuza ca vorbesc in numele lui, dar el vine odata cu noi cei din Sibiu, adica 2 zile= 1 noapte!
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • da, 2 zile, 1 noapte cum au si ceilalti sibieni.
                          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                          Comment


                          • si bolo cu ReBe...sa fie un pat de 2 persoane, sau in apartamentul cu vyp75, a doua camera...baia la comun nu-i deloc bai
                            si la fel ca restul colegilor sibieni, 2 zile si o noapte.
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • Pai ala ii singurul care o mai ramas cu pat impreuna daca doriti sa dormiti in paturi separate ) nu am nimic impotriva.. dar ok rezervam apartamentul
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • deci sa inteleg ca vine lumea la oradea?ma primiti si pe mine la o baie?sau nu e voie pentru oradeni?incerc sa dau si de celalalt bezmetic care a fost si anu trecut poate vine si el sa va salutam macar daca nu ne primiti la imbaiat
                                http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google