Intalnire Regionala La Brasov 1 martie 2009 Ora 10 !!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by alindrgn View Post
    este destul loc la metro1 brasov in ghimbav, mai ales sambata dimineata. am inteles ca bucurestiul vine pe pitesti, asa ca o sa ne intalnim toti la metro1 in ghimbav
    poate vrei sa spui duminica ...

    Comment


    • Nu e rea ideea!
      Sa nu avem scandal cu cei de la metro ca le ocupam parcarea!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • da skandal. duminica, nu sambata am gresit. am ramas cu vechea data stabilita in minte.

        noi ne-am mai strans acolo, la inceput acolo se tineau intalnirile, si cand am mers in vara trecuta la mioveni tot acolo ne-am intalnit si nu a zis nimeni nimic. e parcarea mare, noi ne punem pe primele randuri de la strada, unde nu se parcheaza decat daca nu e loc mai incolo
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • intram fiecare in metro si cumparam 2 pungi de seminte suntem clienti , buna ideea cu asteptatul , dar persoana care asteapta sa ia legatura cu unul din noi sa il tinem la curent cu ora la care intram in BV , sa nu stea prea mult dupa noi .

          Comment


          • nu o sa fie o persoana care o sa va astepte. o sa va astepte LOGAN Club Brasov. voi nu aveti treaba cu brasovul, nu ajungeti in brasov. si cei care vin pe pitesti, si cei care vin pe sibiu, vin din aceeasi directie, si punctul de 'finish' o sa fie comun. conform cu imaginea din atasament!
            Attached Files
            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

            Comment


            • Acuma cred ca toata lumea, in principiu o sa fie pe la 09.30-09.50 la alocul de intalnire, in functie de trafic!
              skandal, sa-mi aduci o guma de mestecat de la capitala
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • a fost o gluma ? ma gandeam ca vrei vreo bordura dealu Videanu , vreun aurolac de la gara , ceva mai interesant ... o guma!?

                Comment


                • ...sibianule...voi ajungeti ca sunteti aproape...dar gandeste-te ca bucurestenii nu cred ca o sa ajunga asa devreme. ca au ceva de pedalat
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • efectiv o guma de mestecat de la capitala
                    Si inca ceva... eu o sa pregatesc un suvenir pentru participantii la intalnirea de la Brasov!
                    Si n-o sa fie scump!
                    aham......Restul e LOGAN


                    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                    Comment


                    • lasa sibianule ca iti luam noi dupa masina cate un suvenir....sa vezi ce frumoasa o sa ramana masina ta.

                      Comment


                      • Deci problemele referitoare la intalnire la ce si cum facem le discutati cu mine oricand si la orice ora pe mess id.sebi8ta sau telefon 0743048988
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • Mda sa speram ca vom ajunge bine si k va fi o intalnire reusita
                          1.6i 75 de catari frumosi si un magar la carma
                          ASTRA F CARAVAN (X16SZR)

                          Comment


                          • Salutare baieti!! S-a mai discutat in cadrul LC Bucuresti, si s-a hotarat sa se mearga pe DN1, din diverse motive. Asa ca o sa intram in BV pe intrarea clasica de Buc, dar ajungem si la Metro-ul de la Ghimbav, pt ca o sa urmarim indicatoarele de Sibiu, si o sa ne descurcam, dar daca o sa fim 20 de masini....cred ca o sa fie mai greut un pic, pt ca o sa mai ramana unii/altii atarnati la cate un semafor. De ajuns, sigur ajungem, sper doar sa nu intarziem.Oricum, vrem sa plecam din Buc in jur de 7AM, tocmai pt a avea timp suficient la dispozitie.

                            sigpic

                            Comment


                            • de intalnit ne vom intalni oricum,ori cu 10 min mai repede ori cu 10 min mai tarziu.Ideea e ca vom fi destul de multi si cred eu ca va fi misto.Totul e sa nu ne pierdem prin Bv de la un punct la altul!
                              Si da dea Dumnezeu sa avem vreme faina si insorita si restul............. avem noi grija!Nu baieti?
                              skandal, sa nu ma uiti cu guma de mestecat de la capitala
                              Last edited by sibianul; 14 February 2009, 22:48.
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • sibiene ai o problema ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google