Intalnire Regionala La Brasov 1 martie 2009 Ora 10 !!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • , da, una cu guma de mestecat de la capitala
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • salutare !
      as vrea sa ajung si eu pe la munte ca nu am mai fost din noiemnbrie anu trecut si acum un motiv in plus dar cred ca exista o problema cel putin asa cred eu ,daca noi venim de la bucuresti de ce mai trebuie sa ajungem si in capatul celalalt al brasovului nu stiu ma gandesc si eu ca ar trebui sa ne asteptati si voi pe aici mai pe aproape pe D1 sau pe DN1A pana in intrarea de la brasov in dreapta ca om gasi pe acolo un maidan sa ne intindem la vb ,acum sa nu va suparati pe mine dar de ce noi astia din bucuresti sa ducem tot greul sa mai faceti si voi de acolo un efort (sibiu,fagaras, targu mures) no bine va salut si numa bine sa vb asa cum este vb acolo in zona poate ma iertati pana la intalnire si nu ma asteptati cu ghiocei (bate).

      Comment


      • gelica , mergi pe mana noastra , e bine asa cum sa hotarat , trebuie sa ai spirit de aventura si sa te gandesti ca vine si randu nostru sa ii plimbam prin bucuresti , am incredere in organizatori ca daca va fi nevoie vor face sageti pe asfalt sa gasim locul cat mai usor .

        Comment


        • Originally posted by gionik View Post
          Salutare baieti!! S-a mai discutat in cadrul LC Bucuresti, si s-a hotarat sa se mearga pe DN1, din diverse motive. Asa ca o sa intram in BV pe intrarea clasica de Buc, dar ajungem si la Metro-ul de la Ghimbav, pt ca o sa urmarim indicatoarele de Sibiu, si o sa ne descurcam, dar daca o sa fim 20 de masini....cred ca o sa fie mai greut un pic, pt ca o sa mai ramana unii/altii atarnati la cate un semafor. De ajuns, sigur ajungem, sper doar sa nu intarziem.Oricum, vrem sa plecam din Buc in jur de 7AM, tocmai pt a avea timp suficient la dispozitie.

          deci daca nu mai veniti pe pitesti o sa facem 2 echipe, una o sa va astepte si pe voi undeva la intrarea in brasov, ca sa nu va pierdeti. o sa vorbesc maine cu sebi8ta daca ajung la intalnire.

          p.s. semafoarele au secundar deasupra, asa ca daca vezi ca mai sunt 10 secunde si crezi ca nu treceti toti, primul din coloana sa se opreasca si sa astepte urmatorul semafor. asta ca sa nu va pierdeti.


          Originally posted by gelica75 View Post
          salutare !
          as vrea sa ajung si eu pe la munte ca nu am mai fost din noiemnbrie anu trecut si acum un motiv in plus dar cred ca exista o problema cel putin asa cred eu ,daca noi venim de la bucuresti de ce mai trebuie sa ajungem si in capatul celalalt al brasovului nu stiu ma gandesc si eu ca ar trebui sa ne asteptati si voi pe aici mai pe aproape pe D1 sau pe DN1A pana in intrarea de la brasov in dreapta ca om gasi pe acolo un maidan sa ne intindem la vb ,acum sa nu va suparati pe mine dar de ce noi astia din bucuresti sa ducem tot greul sa mai faceti si voi de acolo un efort (sibiu,fagaras, targu mures) no bine va salut si numa bine sa vb asa cum este vb acolo in zona poate ma iertati pana la intalnire si nu ma asteptati cu ghiocei (bate).
          nu putem sa va asteptam toti acolo ca vin si cei de la sibiu, pitesti si mioveni, si cineva trebuie sa ii astepte si in partea cealalta - metro1. incercam maine sa stabilim sa facem 2 echipe, una care va asteapta pe voi, si cealalata restul. cei care vin de la bucuresti si cu gazdele care ii vor astepta se vor indrepta spre ghimbav la metro1 unde sunt si restul. turul orasului este stabilit deja cu punct de plecare din ghimbav de la metro1. sa vedem maine la intalnire ce-o fi si va tinem la curent
          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

          Comment


          • ori ca la "orientare turistica",ori pe stalpi (gen reclamele pentru hypermarketuri)
            aham......Restul e LOGAN


            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

            Comment


            • traseul pentru cei din bucuresti, spre iesirea din brsaov spre ghimbav la metro1
              atentie si la radare. am pus harta cu traseul facut in caz ca ve-ti veni singuri pana la ghimbav, o sa incercam sa ne impartim in 2
              Attached Files
              Last edited by B 83 RMJ; 14 February 2009, 23:49.
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • Actualizare lista. De fapt ati omis Pitestiu:

                LC Brasov
                01.sebi8ta-Sebastian+Sotia-1 masina
                02.mihai todi-1 masina
                03.tTrust - 1 masina
                04.bobok0406-1masina
                05.tyger - 1 masina
                06.bogidan21 - 1 masina.
                07.alindrgn-1 masina.(in principiu 2 persoane) probabilitate 50%-50%
                08.kelu-1 masina
                09.dodo- 1 masina
                10.cipri -1 masina
                11.dorut - 1 masina
                12.shumy -1 masina
                13.vdo - 1 masina
                14.cippy - 1 masina
                15.geo - 1 masina

                LC Sibiu
                1. sibianul
                2. valeriu61 + Tatiana(sotia) + Bad_Wolf
                3. bolo + ReBe
                4. tokragua
                5. cristivsb + andreeavsb + ovy22@
                6. Marian

                LC Pitesti
                1. viorelu (probabil sotia + fata)
                2. ag89bik
                3. mauuu1987
                4. costyn 955
                5. flavio
                6. alexutzu

                LC Campulung (fan Mioveni&Pitesti)
                01.garib AG 73 BAR


                LC Mioveni
                1.VLS
                2.DeViL
                3.KaTaLyn
                4....
                5....


                LC Bucuresti
                1. gionik + 1-2 preteni
                2. Laur
                3. Stuke + fata
                4. Andreea_13 + catalin
                5. Dan_MCD + fata
                6. Bezme + fata
                7. Felix + Andrei
                8. Miezu
                9. Alex21
                10.skandal + fata + 1 sau 2 ( posibil + un lancer )
                11.Vitriol
                12.Stanlei ( Razvan)
                13.Eu4yas (Cristian-Paul) B - 31 P A U
                14.sinx
                15.Phanthom (Dan)
                16. Dsign
                17. Bobbyred + fata ( eventual 1-2 pretenii,nu inca sigur )
                18. Visator18 (Robert)


                LC Cluj
                1. KeanuRev
                2. Mishu_wrc
                3. Calin65
                4. Ruud
                5. Tudor_cj
                6. Chris95 cred??) daca nu ma insel
                Last edited by KeanuRev; 15 February 2009, 15:58. Reason: Era 95 nu 65:))
                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                Comment


                • Frumoasa initiativa ta........Speram sa ti se alature si altii....E de vis

                  P.S. Eu in ultimele 2 luni am fost de vreo 2 ori in Brasov si credeti-ma e asa de bine "INDICAT" incat nu ai cum sa te pierzi. Din punctul asta de vedere cred ca e deasupara Bucurestiului, cu tot respectul. Primarul vostru are un plus de la mine
                  Last edited by Eu4yas; 15 February 2009, 01:07.
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Cred ca e timpul sa scriu si eu pe aici. Nu am avut timp prea mult zilele astea si tot greul a cazul pe mana mea dreapta, Sebi. Abia astept ziua de 01.03.09 va fii ceva de vis, va ramane Brasovul cu gura cascata. Imi place ca se misca treburile in cluburile noastre si sper ca sa facem dupa aceea una si mai mare intr-o alta locatie. Pana atunci toate cele bune si va transmit in numele L.C.Bv. ca va asteptam cu bratele deschise.
                    Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                    Comment


                    • o sa iasa super si respect pt toti cei cu initiativa!!!!!!!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Hai dragii mei cu programul.....
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • va zic ceva dar in mare. cei de la campulung-mioveni-pitesti si sibiu vor fi asteptati la metro1 in ghimbav. bucurestiul va fi asteptat undeva la intrarea in brasov pe dn1 si clujul o sa fie asteptat la intrare in brasov dinspre feldioara, in curte la BAUMAX. cele 2 cluburi, adica bucuresti si cluj, o sa fie dusi si ei la ghimbav la metro1 unde ne vom intalni cu totii. de acolo urmeaza un tur al orasului, luat masa la un restaurant si pe urma la belvedere. asta e planul in mare, momentan. mai vedem duminica viitoare ce se bate in cuie pentru ca mai e de umblat putin pentru organizare
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Immmmmmm....miroase bine programul...in cateva zile o sa mai facem si noi ceva retusuri la lista(privitor la masini)si eventual membrii noi...speram noi

                            Comment


                            • Clujul.. o sa vine.. dinspre moeciu de sus daca nu ma insel.. poate ma ajuta sebi8ta sa imi zica el mai exact) Ca nu stiu unde o sa ne cazam..

                              Si un drum in poiana.. o vizita la cetate sau stiu eu nimic? un drum al orasului si o masa si adios?)
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • sa ni se prezinte ceva foarte interesant la Bv.Sa vedem si noi ce au ei de pret
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google