Discutii Generale L.C.Alba

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • foarte frumos jenu. Din partea mea o sa ai tot sprijinul.
    Ambition

    http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

    Comment


    • nu mai misca nimeni nimic, liniste si pace in LC Alba?

      Comment


      • Originally posted by jenu View Post
        se pare ca am fost ales organizator! daca aceasta este dorinta LC Alba si daca voi credeti ca se va schimba ceva prin numirea mea ca organizator, eu o sa incerc sa-mi fac datoria fata de voi!
        DAR!...exista un DAR! vreau si eu sa beneficiez de ajutorul vostru! asta inseamna sa fiti mai activi pe forum, sa participati la intalniri, sa nu ma trezesc ca propun o intalnire la care ma prezint singur, i-mi fac poza in oglinda, la masin din 10 unghiuri si apoi pun pozele pe forum si va povestesc ce frumos o fost.
        am ramas singur pe aici?

        Comment


        • Nu esti singur ... suntem si noi vecini alaturi .Astept putin sa se mai intareasca micul loganist si o sa va facem o vizita
          sigpic

          Comment


          • jenu, nu te descuraja o sa apara baietii.sper ca nu o sa ramana alba numai cu vecinii.

            Comment


            • cum nu apar putin cum se panicheaza lumea ) jenu eu prezent!
              Ambition

              http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

              Comment


              • asta-i tare!... in 30 de minute 4 postari ... si eu care am lasat ''netu'' pentru TV!

                ice - sa creasca mare si voinic si sa ne vedem cu bine,...in august!

                stolo2869 - asta sper si eu si ca o provocare...te rog sa propui o noua intalnire la care sa poti fi si tu prezent

                r3duc - sti vorba aia ''daca copilu nu plange mama nu-i da sa suga'' trebue sa avem mai multa activitate!

                cine a fost la dilar sa vada noua dacie? in afara de mine?

                Comment


                • ba iara a-ti disparut?

                  Comment


                  • eu nu am ajuns... desi mi-am dorit
                    Ambition

                    http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                    Comment


                    • pare OK! nu am testat-o! vechiul traseu: pana la benzinarie (mol) si inapoi - la cum se prezinta drumul nu avea rost...daca traseul era pe centura cu intrare pe la bariera mai ca ma convingea sa complectez si talonul pt test.

                      Comment


                      • Neata , cam scurt traseul ? , si cu ce impresia ai ramas ...?
                        sigpic

                        Comment


                        • neata! pai spuneam ca nu am testat-o! traseu aproximativ 2km dar plin de gropi!... asa la prima vedere este foarte spatioasa - nu este o masina de fite - este potrivita pt. plecat in concediu cu bagaje, copii, catel, sau pentru marfa!

                          Comment


                          • Ajuta-ma sa castig un Peugeot 208!
                            Trimite SMS la 1815 , cu textul CLK , sms cu tarif normal !!!
                            Sunt finalist la un concurs al unui renumit post de radio !!!
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • bafta! un vot si de la mine!

                              Comment


                              • albanezilor!...ce faceti mai rezistati? si pe la voi e cald?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google