Discutii Generale L.C.Alba

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare.cam liniste prin zona noastra. o sa vina si caldura si poate atunci. toate cele bune si la o intalnire cat mai recenta .

    Comment


    • Buna seara , ia uite ca LC Alba ia viata
      sigpic

      Comment


      • Sarbatori fericite!!!

        Comment


        • Hristos a inviat !

          Comment


          • Adevarat a Inviat ! Sarbatori fericite.

            Comment


            • Salutare colegi din Alba, pe data de 19 este posibil sa ajung in Sebes, si as avea o intrebare: Am inteles ca este drumul in lucru, exista ceva rute ocolitoare ? pana in Alba-iulia stiu drumul cu ochii inchisi, nu e o problema, dar de acolo catre Sebes... Eventual daca imi puteti arata un print-screen pe google maps. Multumesc frumos
              Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

              Comment


              • de la Alba la Sebes sunt 15 km, lucrari sunt doar la intrarea in Sebes la nodul cu autostrada, nu ai pe unde sa ocolesti...in general se circula bine, adica in 20-25 miute...i-ti recomand sa mergi in coloana daca este formata, nu prea ai unde depasi, pe liniile drepte este linie continua, iar dupa intersectia cu Vintu de jos in dreptul fabrici de bere de obicei sta la panda radarul. Daca ai timp de o cafea suna-ma 0745371965 intre 8.00 si 18.30 sunt la munca (disponibil) si putem schimba o vorba.

                Comment


                • Multumesc frumos de informatii, inca nu e batuta in cuie treaba, pana in 19 mai este, vin pentru ca am inteles ca sunt zilele orasului, si as iesi undeva.
                  Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                  Comment


                  • oricand esti binevenit!...acum 2 saptamani au fost zilele cetati Sebes, a fost frumos dar vremea nu prea a tinut cu noi.

                    Comment


                    • si!?...maine la scoala!...da?

                      Comment


                      • atentie mare la mortii vii!

                        Comment


                        • LC Alba ... a murit ?
                          Ambition

                          http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                          Comment


                          • LC Alba?...e în comă!

                            Comment


                            • e in stare de letargie. vin sarbatorile.

                              Comment


                              • La Multi Ani! sanatate, si un an nou plin de bucurii si impliniri!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google