Intalniri Logan Club Alba

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De la LC Deva suntem cei 3-4 care am promis ca vom veni sa spunem un "LA MULTI ANI" domnului Nelutu!! Ca se vor incumeta sa vina si altii cu atit mai bine. Noi vom fi prezenti!!

    Comment


    • am promisiuni ca vine si un sofer de al meu(loganist) si domnul care a scris reportajele din Adevarul
      http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

      Comment


      • la multi ani iti doresc si eu

        Comment


        • Originally posted by stefanozi View Post
          la multi ani iti doresc si eu
          te astept la intalnire
          http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

          Comment


          • Don Colectionaru cei care venim de la Hunedoara vrem o ora si o locatie pentru a ne putea face programul si sa mai anuntam pe unul si pe altul despre cum ne vom deplasa!!

            Comment


            • locatia va fi in santuri la Ghothic,iar ca si ora hotarati voi cum va iasa mai bine
              http://www.danasoft.com/sig/colectionarul215578.jpg

              Comment


              • ATENTIE Don Colectionarul!! Daca nu mai apar modificari de ultima ora "indisciplinatii' de la Deva vor sosi la Alba Iulia in jur de ora 10,30 - 11,00!!! Sa ne spui unde trebuie sa ajungem!!!

                Comment


                • eu as pune ora mai dupamasa ca de dimineata e vtm la straja si cred ca sunt care vor sa mearga si sa vada raliul... Asta e parerea mea.
                  Ambition

                  http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                  Comment


                  • Noi am propus o ora mai matinala pentru ca era, practic, o solutie de "mijloc"!!!
                    Apropo, unde se tine acel VTM???

                    Comment


                    • vtm-ul se tine la straja... cativa km de alba
                      Ambition

                      http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                      Comment


                      • Ar fi naspa sa mergem gramada acolo!! Dar imi face impresia ca nu ne ajuta .....ora!!! Cam la ce ora ar trebui sa ajungem sa vedem si VTM -ul???

                        Comment


                        • pai de dimineata banuiesc... inca nu stiu exact. Ai aici mai multe detalii http://www.autorally.ro/index.cfm/page/vtm/Straja.html
                          Ambition

                          http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

                          Comment


                          • Este o chestie care cel putin pe mine m-ar interesa. Numai ca eu sunt in postura de a impaca si capra si varza!! Oricum programul pentru duminica ar trebui sa vina de la voi!! Hai ca pina la urma eu cred ca va iesi bine dar voi trebuie sa bagati informatia iar noi incercam sa ne adaptam!!
                            Eu banuiesc ca acel VTM ar trebui sa se desfasoare dimineata asa ca ar fi sanse mari sa il si vedem (cit se poate), sa il sarbatorim si pe Nelutu si sa ajungem si noi acasa devreme pentru a se putea odihni cheflii care merg la nunti simbata!!

                            Comment


                            • Traseul este urmatorul:

                              START: DJ107, in dreptul indicatorului de iesire din localitatea Hapria
                              SOSIRE: DJ 107 intersectie cu drumul spre localitatea Straja +150m
                              STOP: DJ 107 la 400m dupa sosire
                              Lungimea traseului de concurs 3,3 km, iar primul concurent in general pleaca la ora 8:00 circulatia inchizandu-se la 7-7:30 si ramane inchisa aproximativ pana la ora 15 daca nu sunt evenimente neplacute ce pot prelungi desfasurarea.
                              Posibil sa ajung si eu.

                              Lista inscieri:

                              1 1 Daniel Onoriu Mitsubishi Lancer Evo 5 H/5 Midnight Racers
                              2 3 Lucien Hora Lola F3000 D UCM Sport
                              3 4 Paul Andronic Mitsubishi Lancer Evo 9 H/5 Autotehnica
                              4 7 Christian Nistoran Mitsubishi Lancer Evo 6 N/5 UCM Sport
                              5 21 Andrei Serban Renault Megane H/3 Autoblic
                              6 26 Mihai Cimpeanu Mitsubishi Lancer A/5 VB Motorsport
                              7 27 Valentin Cimpoeru VW Golf H/3 Brothers Motorsport
                              8 29 Dragos Lelutiu Honda Civic N/2 Performance
                              9 30 Codrut Cioroiu Mitsubishi Lancer Evo 8 A/5 Savu Racing
                              10 32 Marcus Andreoiu Opel Corsa H/2 Sonic Motorsport
                              11 33 Dan Maghetiu Subaru Impreza STI N/5 First Motorsport
                              12 46 Liviu Savu Mitsubishi Lancer Evo V N/5 Autocrono
                              13 47 Andrei Mitrasca Seat Ibiza A/3 Autoblic
                              14 49 Mihai Basca Citroen Saxo N/2 Sonic Motorsport
                              15 50 Andreea Necula Dacia Logan N/2 Rally Dream Team
                              16 52 Alin Potopea Citroen Saxo N/2 Savu Racing
                              17 53 Adrian Moraru Mitsubishi Lancer Evo 8 A/5 Rally Dream Team
                              18 71 Alin Troanca Opel Kadett H/3 Rally Dream Team
                              19 75 Lucian Radut Ford Cosworth H/5 Rally Dream Team
                              20 76 Sorin Ghisoi Seat Ibiza Cupra A/3 Autocrono
                              21 88 Ciprian Ciobotaru Mitsubishi Lancer Evo 6.5 A/5 Rally Dream Team
                              22 89 Dragos Trifonescu VW Golf H/3 Autocorex Tg. Jiu
                              23 95 Vlad Teodor Opel Kadett GSI H/3 Autoblic
                              24 99 Sorin Iliescu Mitsubishi Lancer Evo 9 N/5 Autotehnica
                              25 124 Csongor Szabo Peugeot 206 A/2 Sonic Motorsport
                              26 401 Sebastian Sandu Dacia Logan H/2 Legal Racing
                              27 402 Marius Ionica VW Golf MK1 H/3 Savu Racing
                              28 404 Cristian Opincariu Ford Focus RS H/5 Autosport Fair Play
                              29 405 Aurelian Bulgaru Renault Clio H/3
                              30 418 Serban Coman Peugeot 205 H/3 Rally Dream Team
                              31 423 Octavian Tirnovean Dacia Logan H/2 Pro Drive Sibiu
                              32 425 Mihai Nicolae Trifu VW Golf 2 H/3 Savu Racing
                              33 444 Mihai Beldie Jr Dacia Logan H/2 Autosport Fair Play
                              34 471 Dan Roman Subaru Impreza N/5 Rally Dream Team
                              35 477 Alexandru Sfat Subaru Impreza N/5 Rally Dream Team
                              36 483 Florin Rosca VW Golf 2 H/3 Autocrono
                              37 499 Stefan Giui Renault Megane A/3 Rally Dream Team
                              38 Gabriel Munteanu Renault Megane A/3 Autosport Fair Play
                              39 Lucian Lopazan Renault Clio A/3 Autosport Fair Play
                              40 Bogdan Craciun Opel Astra GSI A/3 Autoblic
                              41 Zsigmond Kolcza Trabant Evo 2 H/2
                              42 Gabriel Miclausu Dacia Sport H/3 Sibiu Rally Team
                              43 Attila Hajos Renault Clio N/1 Transilvania MotorSport
                              44 Patricia Grigorescu Dacia Logan N/2
                              45 Marcel Ciascai Subaru Impreza Dracula Rally Team USA
                              46 Lucian Boroianu
                              47 Catalin Hategan Opel Astra GSI H/3 Autosport Fair Play
                              Last edited by alex86; 18 August 2010, 15:29.

                              Comment


                              • Raducu,...alex86... ne spuneti si noua cind sa ajungem la Alba sa bem "citricul" de la Nelutu???? Iar ca bonus sa vedem si un VTM de Alba???
                                Contactati sarbatoritul de duminica si mai stabiliti niste repere!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google