Bazar Arad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    daca iau miky si mos cate 15 mp iau eu restu de 20 mp ca sa luam sulul mai repede.doar nu stiu cum o sa ajunga in timisoara poate poate imi fac drum pe la voi

    Comment


    • #32
      Originally posted by bubu_vasile View Post
      deci un calcul simplu arata ca 15 mp * 3 ron = 45 ron ... asta-i tot ?

      bineinteles excluzand demontatul masinii la care ma apuca groaza
      Asta-i tot, da. Sau daca vrei, pentru tine ca te cunosc pot aplica si-un comision de 100%.

      @Vali2706, in privinta transportului, vorbeste cu Anca16v. ;)

      Comment


      • #33
        io zic sa vorbesti cu cristiXP si sa o lasi pe anca in pace ca nu se stie
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #34
          Mă, iară-mi strici afacerile? Recunoaste ca vrei si tu, da' n-ai bani, si nu stii cum s-o zici.

          Comment


          • #35
            Ce-i aici? Bursa neagra a fonominului ?? Comisioane, afaceri dubioase...sunteti mai rai ca Boc. Las' ca vin eu sambata cu DNA-ul si pun mana pe voi.
            sigpic

            Comment


            • #36
              ah nu ... io am bani, dar de ce sa ii dau cand pot obtine marfa prin alte mijloace: santaj, comisioane, etc ...
              dani: stai in banca ta ca poate trimitem si noi pe cineva la tine
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #37
                Dani, nu te sfatuiesc. Nu de alta, da' il rog pe un bun prieten de-al tau* sa-ti faca o vizita inainte sa ajungi la DNA.



                Originally posted by bubu_vasile View Post
                ah nu ... io am bani, dar de ce sa ii dau cand pot obtine marfa prin alte mijloace: santaj, comisioane, etc ...
                Asta ar fii ceva fara prinţipuri, adica careva sa zica ca nu le are!
                Last edited by bubu_vasile; 2 June 2010, 15:27. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #38
                  Mda...Touche! In alta ordine de idei, daca tot se cumpara fonominul pe cand va fi weekend-ul dedicat dezmembrarii masinilor ?? Ca vin si eu cu un baros, doua.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Pai sa vedem cum stam cu cantitatea care trebuie dusa la Timisoara, ca momentan au mai ramas 20mp, iar colegul de la Timisoara nu mi-a zis cu exactitate cat ii trebuie.
                    Last edited by AR-18-MOS; 2 June 2010, 15:34.

                    Comment


                    • #40
                      Daca mai ramane ceva din aia 20 mp si nu ii ia Vali pe toti ma puteti baga si pe mine la socoata. Oare cati mp trebuie pt Maty ?
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Maxim 5-7mp.

                        Comment


                        • #42
                          Cam asa ma gandeam si eu. Acuma vedem daca la Vali ii trebuie toti cei 20mp sau ii sunt destui 15. Ca atunci numa' bine ma incadrez si eu cu 5mp. Daca nu, nu-i nicio problema ca nu mi-e urgent. Si mie, ca si la bubu, mi-e groaza de desfacut mocheta si dat jos scaune, suporturi de centuri etc.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43

                            nu iti pune in maty ca il faci si mai greu si o sa pierzi secunde la probele de indemanare

                            railor, dar pe mine de ce nu ma puneti la socoteala ? deci sa fie clar, daca nu am si eu cota mea (15,5 mp) ramaneti unul dintre voi fara ea ...
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #44
                              Parca era vorba de 15mp nu 15,5... Anyway, v-am zis eu ca fonominul asta e marfa rara si scumpa de toata lumea o vrea.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                @maverick, pai tu nu stii ca pisica blanda zgarie rau? Pai omului ii trebuie 15,5 mp ca sa nu-ti ajunga tie de 5 mp.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google