Bazar Arad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Senzori de parcare in diferite culori : ROSU , ALBASTRU inchis , NEGRU, ARGINTIU, ALB, GRI !

    toate culorile PE STOC!

    este model simplu, cu 4 senzori si un buzzer care face bip bip bip in functie de distanta ramasa intre obstacol si masina, bipurile incep sa fie mai frecvente cand se apropie un obstacol samd. fara displayuri urate pe bord etc.

    pret : 150 lei montaj inclus ! sau 100 lei doar kitul


    ma puteti gasi pe : 0723601081 sau pe 0741905863 , Norbert
    Attached Files
    Logan 1.4 MPI, 2004 DEC - Preferance

    Comment



    • poate va intereseaza pe careva
      Vand cotiere Speed cu intaritura metalica la super pret!

      Comment


      • nimeni nu vrea senzori? ne intelegem la pretul cu montaj inclus !
        Logan 1.4 MPI, 2004 DEC - Preferance

        Comment


        • daca intereseaza pe cineva 2 anvelope Evergreen de iarna noi si nefolosite, cumparate in toamna anului trecut. Pret 100 RON/buc.

          PS nu sunt eu proprietarul, dar ma bazaiti pe mine daca va intereseaza si eu dau mai departe.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Oare cat e pretul daca intru in contact direct cu vanzatorul?

            Comment


            • 110 RON / bucata ... cel putin
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Pe la sfarsitul saptamanii ajung in Arad si am de dat urmatoarele:

                1. MP3 player Kenwood 4x50 + Telecomanda - 100 RON (E adus din USA, deci radio functioneaza pe frecvente impare.)
                2. DVD auto cu GPS, bluetooth, TV, are USB/2 SD (unul pt GPS, celalat pt poze/muzica/filme) - 700 RON usor negociabil
                3. Camera video FullHD Benq DV S21 noua, cu garantie, pachet full (toate cablurile+card 2 GB) - 500 RON - garantia e pana in 12.07.2013
                4. 2 Floppy disk-uri externe HP, noi noute - 50 RON/bucata
                5. Un Laptop Fujitsu Siemens Amilo PI 2540 la 1000 RON. Laptop-ul are tasta punct sarita, dar functioneaza perfect. Pretul este usor negociabil si asigur la el si o garantie de 6 luni.
                6. 4 coolere intel pt socket 1155 si 1156, noi, si se vand la 40 RON/bucata.
                7. 2 tablete ePad de 7", noi noute, aduse din spania, la 350 RON/bucata

                Comment


                • am si eu de vanzare 3 seturi de presuri (covorase) special pt logan. noi noute!!

                  are 5 piese (acopera in spate inclusiv tunelul de la frana de mana), merge si pe PH2 pt ca are gaura de fixare, e modelul cu margini ridicati, numa bine ca vine iarna si zapada si cu astea nu va curge zapada topita de pe pres pe mocheta masinii.

                  aceste presuri le gasiti pe net cu vreo 80-90 lei + transport , la lupul singuratic sunt la 95.

                  eu le vand cu 70 lei, cu predare personala.

                  am 3 seturi, cei intersati ma pot cauta pe la nr 0723601081 / 0741905863 , Norbert


                  Logan 1.4 MPI, 2004 DEC - Preferance

                  Comment


                  • Prin Timisoara ai drum cumva?

                    Comment


                    • nu, dar pot sa trimit cu un prieten sapt viitoare. de luni pana vineri e la tm daca ti ok...
                      Logan 1.4 MPI, 2004 DEC - Preferance

                      Comment


                      • prin vaslui nu ai drum
                        trimiti prin posta un set de covorase

                        Comment


                        • Salut. Nu am drum prin vaslui dar pot sa-ti trimit un set prin posta. Cam 7 lei o sa fie transportul.
                          Logan 1.4 MPI, 2004 DEC - Preferance

                          Comment


                          • @scott ai pm

                            Comment


                            • mai am 2 seturi.
                              Logan 1.4 MPI, 2004 DEC - Preferance

                              Comment


                              • am montat presurile sunt ok
                                recomand pe scott

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google