Tricouri, Stegulete Auto Si Alte Obiecte Personalizate LC Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tricouri, Stegulete Auto Si Alte Obiecte Personalizate LC Arad

    Ziua buna tuturor.

    Fiindca multe cluburi din tara au tricouri, stegulete auto si alte obiecte personalizate, ma gandeam ca nu ar fi rau sa incercam sa concepem si noi asemenea obiecte ca sa iesim si noi in evidenta la intalniri si alte evenimente auto.

    Initial ar trebui sa ne gandim la un model de tricou. Mie personal imi place designul colegilor de la Sibiu mai ales in ceea ce priveste fata tricoului (in stanga sus este brodata sigla clubului). Desigur, nu trebuie sa copiem alte cluburi, daca cineva are o alta idee de design e binevenit sa posteze.

    Intrebarea fara de care nu are rost sa incepem demersurile ar fi: Sunteti interesati de ce am propus eu?

    Pentru ca sa incepem demersurile ar trebui ca minim 10 membri LC Arad sa fie de acord cu propunerea mea.

    MAVERICKu
    sigpic

  • #2
    Sa sti ca nu ar strica sa avem si noi asa ceva eu unu sunt de acord si o sa ajut cum pot sau cum o fi nevoie.

    Comment


    • #3
      Ok! si eu sunt de acord. Si sigla noastra e buna si ne reprezinta si n-ar sta rau pe un tricou.

      Comment


      • #4
        de acord cu tricourile:P
        sigpic

        Comment


        • #5
          Si eu vreau tricou. Eventual si o cana, s-ar putea?
          Ar fi interesant si un autocolant care se poate pune peste sigla Dacia la masina, adaptat la modelul facelift.

          Comment


          • #6
            Sustin si eu ideea. Tricouri, stegulete sau fanioane si tot ce propun colegii, bine-inteles la preturi umane.
            sigpic

            Comment


            • #7
              de asemenea sunt de acord si eu sa ne facem diferite obicte personalizate cu LoganClub Arad...oricare ar fi ele...

              Comment


              • #8
                de acord si eu dar la preturi umane cum spunea si rouge de feu
                :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Wotan View Post
                  Si ...
                  Ar fi interesant si un autocolant care se poate pune peste sigla Dacia la masina, adaptat la modelul facelift.
                  Din cate tin minte parca te-am intrebat daca nu vrei, si ai spus ca te mai gandesti... daca stiam iti scoteam una, doua, hai trei, cand am tiparit recent pentru alt LC din tara. Oricum o pot pregati, iar cand am ocazia o tiparesc.
                  sigpic

                  207 noir obsidien

                  Comment


                  • #10
                    Vreau Autocolantul Facelift!

                    Comment


                    • #11
                      OK. La ce m-am gandit eu:

                      1. Tricoul: chiar daca vom copia alt club din tara, cum am mai spus si in primul post, imi place designul celor din Sibiu in ceea ce priveste partea din fata, cu sigla brodata in partea stanga sus. Ar trebui sa ne gandim ce sa punem pe partea din spate a tricoului si de asemenea, la o culoare unica pentru tricouri pentru a putea fi remarcati ca un grup unitar. O sa incerc sa ajung saptamana viitoare la Cerbul Albastru sa intreb daca se ocupa de broderie la comanda. Daca mai stiti voi alt loc in Arad unde se face broderie la comanda, postati. As prefera sa gasim ceva firma loco pentru a putea vedea live cum vor arata tricourile. Desigur, daca pretul va fi unul mare ne vom putea orienta spre o firma din tara care are preturi mai mici.

                      2.Cana: parca la Gall Print am vazut ca se fac personalizari pe cana. Daca vedeam mai repede postul lui Wotan puteam sa intreb de pret fiindca azi am fost pe acolo...

                      3.Stegulete: din cate am inteles la Brasov suporturile care se prind pe geam se gasesc la Metro parca. Ramane sa gasim o firma unde sa putem imprima pe suport textil sigla. Eu recomand sa imprimam pe textil deoarece daca se murdareste poate fi spalat si e si rezistent.

                      4.Mai putem sa ne interesam de brelocuri personalizate (cum s-au dat la BV la tombola) si de acele "chestii" (imi scapa acuma denumirea) care se pun pe masa (un fel de blazon...) cum au avut cei din Galati pe masa. Doru stie de ce zic, te rog sa postezi Doru denumirea ca am acum un lapsus incredibil.


                      Daca mai aveti alte idei, recomandari, sugestii le astept cu interes aici.

                      Primul lucru ce ar trebui facut este sa cadem de acord in ceea ce priveste culoarea tricoului. Mi-ar placea ca la Felix sa reusim sa definitivam macar tricourile, dar nu vreau sa va grabesc.


                      MAVERICKu
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Cred ca vorbesti despre fanion...
                        Din punctul meu de vedere steguletele sunt prea exagerate, mai ales atunci cand le atarni pe masina. (E doar o parere.)
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • #13
                          Poate putem sa facem si un parasolar pentru luneta din spate sau poate si pentru geamurile laterale. O sa vina vara si bebe-ul are nevoie de putina umbra ........ si poate asa se vede si mai bine sigla de la Logan Club in spate.

                          Comment


                          • #14
                            Asta cu parasolarele e o idee f buna
                            fara linkuri externe

                            Comment


                            • #15
                              Broderii se fac si in Gradiste la o firma (Alta tensione ii zice parca) si aveam si un nr de tel de la cineva cine se ocupa de asa ceva, ti-l timit maverick pe pm.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google