Tricouri LC Arad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tricouri LC Arad

    Daca tot deschid topic dedicat NUMAI pentru tricouri mai trebuie sa luam o hotarare: tricourile sa fie normale sau polo (cu guler si nasturi) ?? Trebuie sa tinem cont ca cele polo sunt ceva mai scumpe decat cele normale, insa dupa parerea mea arata mai bine.

    Va rog ca pana luni sa postati aici ce fel de tricou doriti. Vom alege varianta care va avea cele mai multe voturi.
    20
    Negru
    35.00%
    7
    Alb
    5.00%
    1
    Gri
    5.00%
    1
    Albastru
    20.00%
    4
    Rosu
    35.00%
    7
    sigpic

  • #2
    Eu optez pentru tricou polo.

    Comment


    • #3
      Polo zic si eu.

      Comment


      • #4
        Polo e si parerea mea.

        Comment


        • #5
          polo (xxl) (verde inchis) ??
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • #6
            dar pe tricouri va fi si poza imprimata cu organizatorii ?

            Comment


            • #7
              Log_an tu glumesti sau vorbesti aerios?
              Uite daca vor avea imprimate poza lui Bubu si Maverick o sa imi iau si eu.)

              Comment


              • #8
                Log_an, daca ai fi urmarit topicul cu obiecte personalizate, ai fi vazut ca pe tricouri va fi brodata sigla LC Arad in coltul din stanga sus, urmand sa stabilim ce se va imprima pe spate.

                Va rog sa postati la obiect deoarece nu cred ca e cazul sa poluam topicul cu glume nesarate.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by Pagu View Post
                  polo (xxl) (verde inchis) ??
                  Pagule, esti c-am scump la XXl.

                  Comment


                  • #10
                    Daca tot dau bani pe un tricou macar sa fie bun de mine , nu?
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • #11
                      E bine polo. Nu stiu cum sa pun doua culori pe poll. Eu am votat negru, dar mi-ar placea si rosu. Una din aceste culori, mi-e egal.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        da si as fi de acord ca tricouriile sa fie normale, fara guler si nasturi si alte cele.

                        is si eu in dubii, nustiu ce culoare sa aleg, as opata intre albastru si rosu, dar am ales rosu deoarece reprezinta mai bine culoarea asta orasul )

                        Comment


                        • #13
                          Va rog sa votati cat mai multi din cei care doriti tricouri deoarece la sfarsitul saptamanii inchidem poll-ul.

                          Pana acuma am cautat doar pe net tricouri si am gasit tricouri polo produse de "Fruit of the Loom" (acelasi producator ca si la tricourile oficiale) la pret informativ de 5.62 euro TVA inclus (aprox 23 RON). Ramane sa aflu cat costa brodarea siglei pe tricouri. Daca stiti voi un magazin in Arad care are de vanzare tricouri polo in culorile ce le dorim noi la un pret mai bun decat am gasit eu pana acuma, nu ezitati sa postati aici datele de contact.

                          In functie de ce pret voi avea pentru brodat va voi propune o alta varianta pentru tricouri...
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Am votat si eu pentru culoarea neagra
                            la fel si eu sunt de acord cu tricourile polo, cu guler si nasturi
                            , iar ca marime sa fie XL(asta pe cand o sa se lamureasca treburile cu ele )
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Poate ar trebui sa comandam tricourile in functie de marimea fiecaruia. Adica sa fie in total 3XL, 2 M, 1 L in functie de marimea fiecaruia. Un loganist de 1.70 n-o sa dea bine intr-un tricou XL, o sa arate ca imbracat de la second...

                              Eu port L.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google