LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sorin multumesc mult pentru poza.
    Cel mai curat interior sub capota la motor. (Pozele promise pentru concurs)
    Attached Files
    sigpic My Black Pearl

    Comment


    • Multumesc Black Pearl. Imi place si mie cum arata.
      Data viitoare il lustruiesc si mai bine si o sa spal si masina

      Comment


      • www.loganklub.hu :P
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • Lau,ai spalat motorul,sau l-ai sters cu o carpa?

          Comment


          • Sters cu o carpa !

            Comment


            • Cine stie pe cineva care poate sa seteze cai putere la logan diesel?

              Comment


              • Bine ai venit pe forum. Cati caluti are masina ta ? Vrei o remapare ?
                Last edited by lau; 8 February 2009, 12:03.

                Comment


                • Originally posted by geolino View Post
                  Cine stie pe cineva care poate sa seteze cai putere la logan diesel?
                  Intreaba-i pe timisoreni!

                  Comment


                  • se face si in Arad. Alin iti poate spune. Trebuie doar sa vii la intalnire sa intrebi
                    PS mie imi place cum i-a iesit remaparea la Alin

                    Apropo' ... azi ar trebui sa mai facem o intalnire acolo pentru ca am uitat sticla cu pepsi-ul si paharele
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Lasa bubule ca le-am luat eu si cu Rouge de Feu. Le duc data viitoare pline. (o sa iau "light" data viitoare sa nu ne incingem prea tare). Bubule nu ma poti ajuta sa intru in concurs cu cel mai curat motor ? Sa ma voteze si pe mine lumea.
                      Last edited by lau; 8 February 2009, 13:33.

                      Comment


                      • unde e concursul ala ? nu am vazut eu ? sau vreti sa facem noi unul ?
                        lamuriti-ma ca nu am baut laptele azi de dimineata si is cam obosit dupa cheful de aseara.
                        In cazul in care sunt curiosi ce sa le spun, muzica buna, mancare peste puterile tuturor de a manca (mai rau ca la o nunta), fantana arteziana cu ciocolata, fructe pe 2 mese mari pline, o zana maseluta sexy (cred ca de fapt era pentru adulti nu pentru copii), baloane pentru copii si multe "bal(c)oane" pentru adulti. Cam asta a fost. Oricum copiii s-au simtit super. La ora 1 ca se nu plecam (desi eram ultimii) s-au pus sa manance
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • http://www.loganclub.ro/forum/cel_ma...ht=curat+motor. Si nu stiu cum sa intru in clasament.

                          Comment


                          • cred ca trebuie doar sa postezi o poza cu motorul acolo si sa spui ca vrei si tu in poll
                            daca nu merge asa atunci trimite un PM cu "cerinta" la Seba, valeriuciprian sau darksid3 care sunt moderatorii care se "ocupa" de zona respectiva
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Eu vin cu propunerea sa avem un imn al nostru ,,logan club''cine poate sa compuna macar o strofa si binenteles sa aiba si rima este asteptat pe forum.

                              Comment


                              • vin si eu la urmatoarea intalnire , programati-o cat mai repede:P

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google