LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • geo: pana la urma ai pus stikerul si pe fata sau numai pe portbagaj ?
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • @Alin alta data da un semn de viata si te duc eu cu toata placerea.

      [Red_AlinQUOTE]Din pacate am lipsit si eu,desi mi-as fi dorit sa ajung.
      E greu cand 3 se impart pe o masina(cazul meu)

      Se pare ca am avut si un episod cu actele la control (om fi avut ceva politai printre noi)- poza nr. 4
      Last edited by Rouge de Feu; 16 March 2009, 09:25.
      sigpic

      Comment


      • raman la ideea mea: greutatea masinii din acte nu este relevanta daca nu se ia in calcul si soferul... ceea ce in cazul de fata face diferenta
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Mersi Dorule de invitatie.
          Cand nu o sa am masina o sa iti dau un telefon.

          Comment


          • Pai Aline, cand nu ai masina poti sa-mi dai si mie un telefon ( 0724/362486) ca doar esti la doi pasi de mine. Sau un buzz pe mess.

            Originally posted by ALY_N View Post
            Excelenta intanire si la fel pozele , ma bucur ca spre final a devenit mai interesanta si provocatoare.Aplauze pentru dirijorul Rouge de feu care a condus simfonia motoarelor.
            Da, foarte buna Simfonia. Acum stiu de ce tu erai inantea noastra. Pentru ca aveai farurile stinse. Buna tactica
            Last edited by lau; 16 March 2009, 21:39. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Mersi si tie Laule de invitatie.

              Comment


              • Are cineva in plan sa participe la regionala de la Felix, in afara celor inscrisi deja pe lista? Intreb, deoarece se cam apropie termenul limita de inscriere si nu prea stiu ce sa fac, mai ales ca din cei inscrisi, nu prea cunosc pe nimeni si nu stiu la ce reactie sa ma astept daca ma infiintez acolo cu Maty (la chestia asta poate sunt un pic paranoic, dar nu se stie), chiar daca sunt fost Loganist cu "acte in regula".
                sigpic

                Comment


                • "zambaretule" ... daca totul va fi in regula si nu vor aparea evenimente deosebite eu merg. Inca nu ma pot pronunta daca merg pentru o zi sau pentru un weekend. Sper sa mergem cel putin la fel de multi ca si data trecuta. Eu cel putin m-am simtit foarte bine. Ar fi bine sa va ganditi care vreti sa mergeti si mai vorbim la "Discutii generale" despre cum vom proceda.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Lau chiar m-a impresionat cum trage DCI tau , ************** , trebuie sa-i fac ceva la a mea sa traga mai bine. De la 1.6 16v ma asteptam ceva mai mult.
                    Last edited by bubu_vasile; 17 March 2009, 11:08. Reason: terminati cu prostiile :)
                    sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                    Comment


                    • [QUOTE=lau;281831]Pai Aline, cand nu ai masina poti sa-mi dai si mie un telefon ( 0724/362486) ca doar esti la doi pasi de mine. Sau un buzz pe mess.

                      Vezi @lau, că ai încurcat borcanele (Alinii). @Red_Alin stă în Zona 300, cred că l-ai confundat cu @ALY_N.


                      [QUOTE=Maverik] Are cineva in plan sa participe la regionala de la Felix, in afara celor inscrisi deja pe lista? Intreb, deoarece se cam apropie termenul limita de inscriere si nu prea stiu ce sa fac, mai ales ca din cei inscrisi, nu prea cunosc pe nimeni si nu stiu la ce reactie sa ma astept daca ma infiintez acolo cu Maty (la chestia asta poate sunt un pic paranoic, dar nu se stie), chiar daca sunt fost Loganist cu "acte in regula". [QUOTE]

                      Păi şi eu sunt înscris la Felix. cum zici că nu prea cunoşti dintre cei înscrişi. Şi eu aş vrea să stau 2 nopţi. Poţi să vi liniştit cu Maty. Cum zicea şi Sorin, contează că eşti cu sufletul alături de noi.
                      Last edited by Rouge de Feu; 17 March 2009, 11:52.
                      sigpic

                      Comment


                      • Da,cred ca am incurcat borcanele. O fi de la vinul de Dragasani (glumeam). Oricum daca pot sa ajut, atunci cu cea mai mare placere.
                        ALYN_N am discutat pe forum cu Leon TDI si mi-a dat un cost pentru chiptuning. Deocamdata stau cuminte, dar pe viitor nu se stie.
                        Atunci o sa va provoc la duel si pe tine si pe Shaloo (sa vedem daca sunt bune hartile de injectie ale lui Leon TDI).
                        Sa nu uiti sa duci calculatorul la intalnire daca poti
                        Last edited by lau; 18 March 2009, 00:47.

                        Comment


                        • bah ... tu n-ai somn ?

                          si eu vreau sa discutam cateva date tehnice pentru cine se pricepe vis a vis de treaba asta.
                          am vazut ca dupa plecarea mea a mai fost ceva activitate. astept detalii la urmatoarea intalnire. Cum va fi vremea stie cineva ?
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Ce sa fac Bubule eu mai mult pe la orele astea bantui. Daca vin de la lucru pe la 7-8 seara, ziua sunt numai pe teren si nu am net wireless.
                            Gata ! merg la culcare ! ca ma cearta nevasta-mea ca nu vin in pat si nu ma "ponteaza" . Noapte Buna tuturor !
                            Last edited by lau; 18 March 2009, 01:07.

                            Comment


                            • In principiu sambata conform AccuWeather va fi innorat,racoros, vant 25 km/h din NNE, cu posibile ploi dupa-amiaza. Temperatura 6 grade Celsius.

                              Conform Yahoo weather va fi partial innorat, cu posibile ploi, temperatura intre 9 si -1 grade Celsius.

                              Sa speram ca pana joi, cel tarziu vineri, sa se mai imbunatateasca prognoza.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ok ,il aduc .
                                sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google