LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • multumesc frumos. Pai nu prea a fost timp de admirat ca timpul a fost scurt, sedinta foto din parcarea de la Selgros unde am tot mutat de masini, apoi iar foto intr-o locatie a unei fabrici parasite, ar fi urmat IVECO dar era deja seara, asa ca am ajuns la MALL, apoi via Arad.
    Doar ca era sa imi gasesc cumparatori pt Tigruta mea la un semafor in Timisoara ))
    sigpic My Black Pearl

    Comment


    • 56 Actiunea COMUNISTU'

      Iata ca au aparut si primii trei comunisti din LCArad. Pe o vreme atat de proasta ca nici @gusti nu a iesit din casa, s-a petrecut actiunea "comunismul". Prima parte a intalnirii in masina feriti de ploaia insistenta comandata special pentru azi, cu umbrela pe post de punte intre loganisti, s-a terminat repede. Partea a doua pozele de grup si "stikereala" (scuze bubului ca nu a fost primul, dar asta s-a intamplat doar datorita unui amanunt). Partea a treia si cea mai consistenta a fost lupta cu papanasii cu gem si smantana din abundenta sau cu inghetata (ca deh... a venit sezonul semicald!).
      Attached Files
      sigpic

      207 noir obsidien

      Comment


      • P.S. O mica coincidenta...
        un L in plus la numarul de intalniri
        o masina in plus la prezenta
        un personaj fara masina (atunci Norby89, acum bubu_vasile)
        o zi in plus in calendar
        un an in plus la varsta...

        si aceeasi vreme ploioasa!
        Attached Files
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • Frumoasa stema ,buna ideie a lui@SorinJ multumim lui pt. tot . **************
          Last edited by bubu_vasile; 8 March 2009, 11:38.

          Comment


          • Aoleu cum or iesit stemele ...si pana si sorin si-o pus una

            Toti v-ati facut acelasi model sau fiecare si-a ales altul dintre cele 4 sau cate ??

            @mariusg: Dusmanii mor cand ne descurcam mai bine !
            Last edited by grassu; 7 March 2009, 23:00.

            Comment


            • Imi pare rau baieti ca nu am ajuns azi.Toata ziua am fost la Curtici.
              Sorinj care sunt primii 3 comunisti?

              Comment


              • Multumim pentru steme, Sorin. Urmeaza ca cel tarziu sambata urmatoare si Maty sa primeasca cele 2 steme regulamentare (fata/spate)

                Semnat,


                "Tovarasu' " MAVERICK_SS
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Red_Alin View Post
                  Imi pare rau baieti ca nu am ajuns azi.Toata ziua am fost la Curtici.
                  Sorinj care sunt primii 3 comunisti?
                  In ordinea numerelor de pe tricouri: @sorinj, @lau, @marius_g. Urmatorul pe lista de partid e @MAVERICK_SS, dupa cum spunea chiar el!
                  sigpic

                  207 noir obsidien

                  Comment


                  • Originally posted by sorinj View Post
                    56 Actiunea COMUNISTU'

                    Iata ca au aparut si primii trei comunisti din LCArad. Pe o vreme atat de proasta ca nici @gusti nu a iesit din casa, s-a petrecut actiunea "comunismul". Prima parte a intalnirii in masina feriti de ploaia insistenta comandata special pentru azi, cu umbrela pe post de punte intre loganisti, s-a terminat repede. Partea a doua pozele de grup si "stikereala" (scuze bubului ca nu a fost primul, dar asta s-a intamplat doar datorita unui amanunt). Partea a treia si cea mai consistenta a fost lupta cu papanasii cu gem si smantana din abundenta sau cu inghetata (ca deh... a venit sezonul semicald!).
                    1.Da, totusi primu "sticherit" nu trebuia sa fie un membru` care are logan?!
                    2.rougedefeu aplauda ca au venit "sticherele"?
                    Originally posted by marius_g View Post
                    Frumoasa stema ,buna ideie a lui@SorinJ multumim lui pt. tot . Ce vor zice dusmanii cand vor vedea ..
                    3.Ma simt foarte bine, chiar ff bine, *******************

                    PS: da ceea ce ma roade pe mine cel mai tare...........Ce se va intampla cu Tricolorul depe stema lui Rouge_de_Feu cand o sa lipeasca sigla?
                    Last edited by bubu_vasile; 8 March 2009, 11:40.
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • Hai Pagu, nu mai fi asa oficial si nu mai fa din tantar armasar ca nu are nici draq treaba cu tine. Inceteaza cu spiritele de prunc rasfatat, nu te mai juca cu vorbele pe care nici nu ai cum sa le intelegi (comunism) si accepta faptul ca in viata reala uneori nu poti sa-ti permiti orice si cu oricine, deoarece poti sa o iei inapoi inzecit. Ce faci tu acuma ne demonstrezi ca nu sti sa pierzi. Oricum consider ca subiectul cu sigla Logan Club Arad este inchis, deoarece din totalitatea membrilor, ati fost doar doua persoane la care nu le-a placut cum arata. OK, e normal sa existe pareri diferite, nu va obliga nimeni sa le si puneti pe masini, e dreptul vostru, dar asta este. Incearca sa inveti sa mai si pierzi elegant.
                      Last edited by Rouge de Feu; 8 March 2009, 11:26.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Pagu View Post
                        1.Da, totusi primu "sticherit" nu trebuia sa fie un membru` care are logan?!
                        NU! Toti avem Logan in suflet. Logan e doar un nume, clubul e cu totul altceva. Eu consider ca atat timp cat ma voi simti bine in comunitatea LCArad voi fi prezent la intalniri.
                        Primul trebuia sa fie bubu_vasile, dar asa cum am mai spus un mic detaliu a facut imposibila realizarea dorintei lui.

                        Originally posted by Pagu View Post
                        2.rougedefeu aplauda ca au venit "sticherele"?
                        Nu tot ce vezi e si ceea ce este.

                        Originally posted by Pagu View Post
                        3.Ma simt foarte bine, chiar ff bine, Si nu mai stiu ce am zis cand am vazut, probabil am zis ca ii sigla comunista(eufiind dusmanu,nu?)
                        Nu ai cum sa fii tu dusmanu', e o vorba din comunism "dusmanu' de clasa", care se referea la capitalist/capitalism si clasa muncitoare.

                        Originally posted by Pagu View Post
                        PS: da ceea ce ma roade pe mine cel mai tare...........Ce se va intampla cu Tricolorul depe stema lui Rouge_de_Feu cand o sa lipeasca sigla?
                        Asta ne-am intrebat cu totii, dar se pare ca din cauza ploii cucul a si cazut deja.

                        P.S. Sigla LCArad nu este o chestiune obligatorie, este o optiune a fiecarui membru, de a o lipi SAU NU , peste emblema Dacia sau pe parbriz, sau oriunde altundeva sau niciunde.
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • gata !
                          daca se mai leaga cineva de PAGu' sau de altii pe aici si-o ia (cartonas galben si avertizare). Puteti sa o faceti pe privat daca va mananca degetele. Ma astept de la PAGu' sa faca la fel.

                          Aici discutam chestiuni mai serioase
                          Pentru informarea tuturor eu mi-am exprimat dorinta de a fi primul stickerit, dar din cauze obiective nu s-a putut intampla asta. Si din cauza unor "interpelari" sorinj a vrut sa arate ca nu e chiar asa cum cred unii si si-a tras si el un stiker pe masina. De asemenea se pare ca si mavericku va avea 2 pe matiz. Deci sigla "circula" si pe la altii.

                          Si aici aveti threadurile cu intalnirea nationala din vara de la sibiu si cea de la Felix. Pentru Sibiu, daca vreti sa veniti si vreti sa coincida cu festivalul medieval ar trebui sa votati 25-26 iulie. Daca nu puteti atunci, votati cand a-ti vrea voi.





                          si inca un thread despre care am discutat la intalnire:
                          Last edited by bubu_vasile; 8 March 2009, 12:22. Reason: Automerged Doublepost
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Foarte misto` a fost intalnirea in ciuda ploii. De abia astept sa vina vremea frumoasa sa sfaraim niste mici pe gratar sub soarele dogoritor .

                            Comment


                            • Scuza-ti-mi postul in care am pus o intrebare si nu mi-a raspuns nimeni.

                              Rog pe cineva care are posibilitatea de a sterge posturi sa il stearga.

                              Multumesc anticipat.

                              Comment




                              • Originally posted by grassu View Post
                                Scuza-ti-mi postul in care am pus o intrebare si nu mi-a raspuns nimeni.

                                ....
                                Originally posted by grassu View Post
                                ....

                                Toti v-ati facut acelasi model sau fiecare si-a ales altul dintre cele 4 sau cate ??

                                ....
                                Daca asta e intrebarea... atunci raspunsul e si da si nu.
                                Da e acelasi model cu doua variante de scris - cu si fara umbre.
                                Last edited by sorinj; 9 March 2009, 00:48. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google