LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am uitat si nu e frumos din partea mea. salut pe aceasta cale revenirea lui Gabyart in randurile noastre dupa o indelungata absenta.

    si a lui Norby desigur ... chiar daca cred ca l-au ajuns niscai blesteme
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • ce naspa eu am ajuns la intalnire la 17:21 am vazut ca nu e nimeni si am plecat , nu am stiut ca se merge in excursie nu am mai intrat pe forum ce rau imi pare sper sa nu ratez si urmatoarea ..... sper sa se mai faca

      Comment


      • geo: noi speram ca se vor mai face. dar oricum la 17.21 erai deja in mare intarziere si in mod obisnuit
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Geo, eu si Red_Alin cred ca tot pe la 17:25 am ajuns sau chiar jumate )))veneam mai repede si ne intalneam, noi doi am venit de la nenea Tavi care la rezolvat pe Alin cu ceva :P trebuia sa vina si Tavi sa ne ajute sa tragem niste liniute cu creta,:P dar a intervenit ceva la el si a trebuit sa-si petreaca "sambata in familie" :D
          Am tras si neste poze,asa de scheama,))
          Attached Files
          sigpic

          Comment


          • Da v-ati grabit ,,tare" cum se spune.
            Noi speram sa va mai gasim ,dar lasa ca poate ne vedem sambata.

            Comment


            • pai eu am spus ca la 15.30 decolam ... si de data asta am fost punctuali
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Tin sa va anunt ca in data de 15 16 17 Mai va fi intalnire Regionala la Felix, intalnirea propriu zisa va fi duminica la ora 10 in parcarea de la 1 mai(cine o mai fost stie) Va rog sa confirmati prezenta. Daca doriti cazare, inscrierile pe lista de cazare se fac pana in data de 29 cel tarziu a lunii curente urmand ca pana in data de 7 aprilie sa fie dat avansul pentru camera.. mai multe detalii precum si preturi gasiti la http://www.loganclub.ro/forum/intaln...i-t9059p7.html Precum si lista participantilor.

                Sunteti cu totii invitati din toate partile avand in vedere ca atunci deja va fi vara, caldura, meritam toti cate o baie sa ne racorim Va astept.
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • asta e am ratat sper ca va mai fi o data viitoare:P , acuma sambata e tot asa la 16:30?

                  Comment


                  • Da, tot 16:30.
                    sigpic

                    Comment


                    • 16.30 ... sa fiti punctuali (sper sa fiu si eu ). Avem multe de discutat si incercat. Pe ordinea de zi:
                      1. Teste cu laptopul lui Alin
                      2. Discutii pe tema problemelor la masina lui Alin
                      3. Pregatirea unei viitoare excursii
                      4. Intrebari pe tema unor probleme la masina mea
                      5. Povesti despre Gusti
                      6. Detalii despre "experienta" lui Maverick
                      7. Reglare xenoane eu (daca nu uita Lau sa aduca sculele)
                      8. .....
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Din pacate nu cred ca ajung sambata la intalnire , voi fi plecat la cumparaturi in Ungaria . A da era sa uit dupa rezolvarea problemei cu sonda de oxigen a scazut consumul in oras la 7.6%, deci e de bine .
                        sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                        Comment


                        • Maine sunt si eu prezent ca de obicei, voi face tot posibilul sa nu intarzii.
                          sigpic

                          Comment


                          • Vazut azi si salutat pe Pagu . Ma deplasam la o interventie pe Calea Romanilor.
                            De 8 mm era capul la surub Bubule ?

                            Comment


                            • Eu maine lipsesc din nou,deoarece ma duc la meci la Romania-Andorra tineret.

                              Comment


                              • eu ma abtin cu meciul ... parca de 8 mm erau Lau ...
                                si eu am vazut pe Shaloo acum cateva zile amandoi in viteza ...
                                ma duc sa spal masina
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google