LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • din cate stiu eu Becu s-a operat azi (sau azi a ajuns acolo) nu stiu exact. L-am sunat dar nu a raspuns. Oricum de la mine un gand bun si multa bafta becule. Te asteptam sanatos inapoi.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • care sunteti interesati de o diagnosticare ne putem intalni la patinoar azi dupa ora 18 . In weeknd voi fii plecat si stiu ca va sunt dator de data trecuta.
      sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

      Comment


      • pai ne esti "dator", dar ... in weekend.
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Am spus ca voi fi plecat , si de aceea am zis ca azi ar fi ok .
          sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

          Comment


          • Imi pare rau dar nu am mai reusit sa vin Eram curios daca il doare ceva pe "golanul" meu

            Comment


            • Trebuia sa vii . Si te-am asteptat atata timp .
              sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

              Comment


              • Maine la ce ora ramane sa ne intalnim ?? Ramane ora 14 precum am stabilit saptamana trecuta ?
                sigpic

                Comment


                • Io vin maine num daca Alin_N vine si vrea sa dea o linie cu creta cu mine )))
                  Si daca Bubu nu-si da cu mine la o linie.....nu vin din nou
                  Fac cinste daca castig

                  Alin_N si BUBU hai...

                  Comment


                  • Maine ramane ora 14:00

                    @Octavian(e)__30 se pare ca ALY_N nu vine maine... cred ca are vreo "Florica" unguroaica, dar bubu cred ca poate fi convins usor.
                    sigpic

                    207 noir obsidien

                    Comment


                    • ....si vreau sa fac si cu un dci 85 cp... ))

                      Comment


                      • Octaviane daca vii maine la intalnire o sa iti arat cum face masina. Poti sa iti dai cu parerea LIVE ca una e sa vezi exact cum e si alta e sa iti spun.

                        Originally posted by sorinj View Post
                        Maine ramane ora 14:00

                        @Octavian(e)__30 se pare ca ALY_N nu vine maine... cred ca are vreo "Florica" unguroaica, dar bubu cred ca poate fi convins usor.
                        "Florica" e un priveghi si inmormantare in alt judet(daca am inteles bine din ce mi-a spus). Asa ca nu e plecat la distractie.
                        Last edited by Shaloo; 3 April 2009, 20:52. Reason: Automerged Doublepost
                        fara linkuri externe

                        Comment


                        • confirm ce zice shaloo despre plecarea lui Alin.

                          maine intalnirea e la ora 14 (sau 2 PM). nu cred ca mai fac liniute. de cinste ... ai mai facut tu si nu ne-a ajuns la toti punga aia de cipsuri cu toate ca ne-a fost promisa o lada de bere si ceva mici si gratarele ramase de la chef
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Nu pot sa vin maine la intalnire, sunt invitat la o zi de nastere .

                            Comment


                            • 60

                              O intalnire primavaratica cu aspect de vara. Petrecuta aproape la matineu, din cauza excursiei la Soimos.
                              Caldura MARE, ca nici ventilatorul loganului lu' Shaloo nu a facut fatza.
                              Ne retrageam la umbra, dar in parcarea noastra inca nu au infrunzit platanii (oare e deja vara? sau mi s-a parut doar mie...).

                              6 masini = 60 intalniri (cate 10 de caciula - pardon de umbrela de soare).
                              Attached Files
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • Trebuie sa mai repetam iesirea dupa sarbatori. Clisa a fost foarte buna, la fel si privelistea din cetate.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google