LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 67

    Mare aglomeratie in parcare - bun venit noilor membri, si noilor stikeriti...
    Azi se puteau face multe tutoriale (dar nu s-au facut):
    -cum sa schimbi farurile de Logan
    -cum sa inlocuiesti mustiucurile de plastic de la reglajul farurilor cu dopuri de PET
    -cum sa porti papucei la costum
    -cum sa fii prezent pe invizibil si pe forum si la intalniri
    -cum sa stikeresti masina
    -cum sa faci liniute in 75m
    -cum sa speli masina cu numai 5 litri de apa
    -cum sa faci rodajul unei masini noi si rosii, dar mai ales cum sa faci cauciucurile sa arate uzate la 600km
    -cum sa conduci masina altuia
    -cum sa vorbesti jumatate de intalnire de pizza, si sa nu reusesti sa mananci nici una
    -cum sa iti faci autoportretul fara oglinda
    -cum sa o faci mai moale daca e prea tare (pardon... asta data viitoare)
    Attached Files
    Last edited by sorinj; 23 May 2009, 22:08.
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Pct. 4 ii beton.........
      Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
      Magazin Piese de Schimb.
      www.facebook.com/ElectroteknikPag

      Comment


      • Vreme faina, prezenta buna, minunat.
        Am ajuns la concluzia ca tre s-o las mai moale cu tigarile (am dat de trei ori in minge si gata am fost... )

        Comment


        • Ar fi frumos ca la fiecare intalnire sa avem diferite activitati gen jucat fotbal,aspirat masini,etc.

          Comment


          • @Pagu de ce ai plecat cand am ajuns eu?
            sau nu ai vrut sa dai ochii cu mine.
            Last edited by bubu_vasile; 25 May 2009, 09:21.

            Comment


            • Nu doamne fereste, doara ti-am si facut cu mana, le-am si spus la baietzi ca nu stau mai mult de 10 minute
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • da marius ... io fost frica de tine si o fugit repede
                eu de activitati din alea de desfacere a masinii nu prea am chef ca o fost mult de munca si plictisitoare + nervi.
                de o miuta da, mi-ar place sa mai facem cate una.
                saptamana viitoare o sa aduc farul ala ce l-am dat jos in scop de curatare sa vedeti si voi cum arata pe interior (pentru cine e curios si/sau interesat).
                apropo maverick: unul din suruburile "stranse" de sub masca s-a pierdut de fratii lui si inca o data mersi pentru ajutor


                avem azi un vizitator din brasov. cine are chef de o intalnire pentru discutii, impresii si poze sa imi dea un telefon. in principiu ne intalnim in parcare la patinoar, doar ca nu stiu inca ora.
                Last edited by bubu_vasile; 25 May 2009, 16:16. Reason: Automerged Doublepost
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • Pai nu avea de ce sa-i fie frica de mine fiinca eu nu sunt agresiv,am intrebat doar asa ca doar ne-am mai intalnit

                  Comment


                  • si nici o poza la pizza ??? vaiiii ....
                    mi-a trimis sms dupa ce a trecut in ungaria si ne-a transmis multumiri + ca s-a simtit bine pe la noi pai la asa inghetata .... doar lili stie cat de bine te poti simti dupa asa o inghetata
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Pai bine mai... Voi numa asa in grup restrans va intalniti cu alti membrii?
                      RUSINEEEEEEEEEEEEEE... Mai dati si voi alarma in sat(aprindeti focu' pe dealuri) ca nu toata lumea e atenta la ce se intampla pe forum
                      Sper ca nu va suparati pe mine.
                      fara linkuri externe

                      Comment


                      • Chiar asa ma simt si eu marginalizat , daca stiam veneam si eu , vrem transparenta totala.
                        sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                        Comment


                        • Imi pare rau ca nu ati vazut postul, si eu l-am vazut doar seara pe la 6 si a trebuit sa imi misc fizicu' rapid pana in Micalaca ca nu eram motorizat . Lasa ca sambata facem schimb de numere de telefon si daca mai vor fi intalniri ad-hoc o sa dau eu alarma, nu de alta dar va sunam cu mare placere, numai ca nu am numerele tuturor membrilor LC AR.

                          @Tavi: N-ai mai ajuns la intalnire... Te-o sechestrat mandra? (No Offence, glumeam)
                          sigpic

                          Comment


                          • eu am sunat pe cativa si ghinionul a facut ca toti cei pe care i-am sunat sa fie ocupati/la lucru asa ca am lasat-o balta si am postat mai sus despre intalnire.
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • salutare,

                              spuneti-mi si mie, tot la 14.30 a ramas intalnirea? este prima mea intalnire cu voi.

                              mersi.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google