LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • grassu: pai nu prea stim ce sa iti raspundem. eu cel putin nu stiu cine si-a pus cu scris cu umbra si cine si-a pus simplu. modelul e acelasi, doar scrisul difera putin, chiar putin (o umbra)
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Multumesc sorin si bubu pentru raspunsuri insa am postat ca doresc sa mi se stearga postul (chiar toate 3 - ultimele din threadul acesta). Multumesc anticipat (pentru a 2a oara).

      Comment


      • vreu si eu sigla cum, ajung in posesia ei?

        Comment


        • vii la intalnire si te decizi acolo de care vrei: cea cu scris simplu sau cu scris cu umbre
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • De abia astept pozele si linkurile. Prietenii stiu de ce.

            Comment


            • Si eu , dar cred ca din pacate nu cred sa filmat . Ar fi fost fain dar ramane pe data viitoare .
              sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

              Comment


              • 57 stikerind liniutele.

                Lume multa, masini noi, curate, veselie (ca de data asta nu a plouat) si antren.

                P.S. linkuri nu sunt... am incercat niste poze mai deosebite, dar au iesit doar in parte (nu e chiar ce am dorit).
                P.S. 2 Se pare ca @Rouge de Feu a gasit pantoful cenusaresei, dar vai, cred ca era pantofiroul lui @bubu_vasile! sau nu?
                L.E. Mai putin si scapau @bubu_vasile si @MAVERICK_SS sigla pe masina lui @becudani.
                Attached Files
                Last edited by sorinj; 14 March 2009, 21:58.
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • Excelenta intanire si la fel pozele , ma bucur ca spre final a devenit mai interesanta si provocatoare.Aplauze pentru dirijorul Rouge de feu care a condus simfonia motoarelor.
                  sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                  Comment


                  • Da, a fost misto` intalnirea. Cred ca mai imi iau un Logan ...... 16V ! , numai sa treaca criza.

                    Comment


                    • Frumoasa intalnire ,frumoase poze multumim @SorinJ,din pacate eu nu am stat pana la finish.

                      Comment


                      • Pfuuuuuuuu...si am lipsit...
                        Dar lasa ca am fo la loganistii din Resita.

                        Comment


                        • lau: cred ca si eu o sa fac acelasi lucru dupa ce il platesc pe asta
                          tavi: intradevar ne-ai lipsit mult. Daca iti spun ca s-a masurat zgomotul motoarelor, garda la sol (CU RULETA ... daca poti sa iti imaginezi asa etalon de masura), nivelul uleiului in baie si alte tacaneli
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Din pacate am lipsit si eu,desi mi-as fi dorit sa ajung.
                            E greu cand 3 se impart pe o masina(cazul meu)

                            Comment


                            • aline, asta e ... se mai intampla sa avem probleme.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Da , asa e super poze...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google