LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, eu vin !
    Poti sa-mi aduci si difurile alea? Poate le "marit" maine.

    Comment


    • 77

      Surpriza lui 77, revenirea lui @grassu cu un puternic tuning exterior.
      Attached Files
      sigpic

      207 noir obsidien

      Comment


      • frumos, dar nu se vede tuningul ala de care pomeneai ...
        apropo's doru, astept cd-ul ala cu pozele de la felix + pozele de acum de la sibiu+sighisoara ... ok ?
        rezolva-l pentru ca altfel ...
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • Cine e interesat de o intalnire azi la patinoar pe la 19:30,asta daca o sa tina vremea cu noi si nu va ploua???Am vorbit si cu Octavian si cu ALY_N si au zis ca vin, daca va fi vremea calumea
          sigpic

          Comment


          • Prezent....
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • eu nu vin ca is suparat pe tavi. asta e.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Toti suntem suparati pe careva , da mergem pentru restu` )
                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                Magazin Piese de Schimb.
                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                Comment


                • Si eu incerc sa ajung... Dar e o problema: Eu nu sunt suparat pe nimeni...
                  sigpic

                  Comment


                  • Si vrei sa fii?:-/
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • Nu...
                      sigpic

                      Comment


                      • Acum seara ne-am adunat cativa loganisti in parcare , a fost o intalnire fulger .
                        Verificat placutele de frana la loganul meu de catre @ALIN(10 TACLES), mancat seminte si discutii despre revizile lui nea Vrabiuta.
                        Last edited by bubu_vasile; 4 August 2009, 23:25.

                        Comment


                        • Dap a fost foarte ok intalnirea mai stateam un pic daca nu ne alunga ploaia(furtuna),iar in total am fost,daca nu ma insel vre-o 5-6 masini Mai trebuie facute de astea in timpul sapt, mai stam la o punga de seminte, mai la o minciuna!
                          sigpic

                          Comment


                          • deci daca sambata vad seminte pe jos in parcare va dau la toti cate un galben pentru poluarea locului de intalnire. nu eram intelesi ca pastram curatenia acolo ? rusine !!!

                            LE: nu prea a fost fulger ca a fost "telefonata" intalnirea
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • A fost si anuntata pe forum si de pastrarea curateniei la "locul de munca" noi nu am mancat seminte acolo,vrem probe,dovezi incriminatorii nu avem nici un paparazzi,martori, nimica in care sa se arate ca am fost noi acolo aseara
                              Deci NOI nu am avut nici o punga de SEMINTE la noi,pe cuvant !
                              PS:cu punga de seminte precizata in postul meu de mai sus, e vorba despre, o punga goala de seminte,care a aduso vantu pe acolo si tot se invartea pe langa noi,al naibi de vant si de punga
                              sigpic

                              Comment


                              • @Bubule cojile de la seminte le-a luat vantu (nu OVIDIU)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google