LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dada numa sa stabilim cand. din 26 apr. pana in 6 mai o sa fiu plecat la Herculane.
    sigpic

    Comment


    • Norby: ai picat in capcana intinsa de grassu.... fii mai atent cand raspunzi la intrebari ca pot fi din alea capcana

      de fapt intrebarea lui grassu trebuia sa sune cam asa: "au venit cel putin atatea masini cati am fost noi la sannicolau ?" asta era de fapt intrebarea, chiar daca a fost pusa cu subantelesuri

      si ca sa raspund si la cealalta intrebare "ascunsa": au venit cu 2 persoane mai multe decat am fost noi la sannicolau.

      si daca am clarificat si aspectul asta (important) ma bucur. nu de alta dar chiar a fost o intalnire frumoasa pe care eu cel putin sper sa o reeditam si cu alte ocazii. cu aceasta idee rog pe cei interesati sa mediteze la propunerea lui streulea cu deplasarea la o intalnire comuna Arad - Timisoara - Lugoj. eu cred ca ar fi interesant si sunt sigur ca cel putin 2-3 membrii in afara de mine ar avea chef de o plimbare pana acolo. Asta mai ramane de discutat

      In alta ordine de idei, saptamana asta fiind sarbatori pentru toata lumea propun o pauza pentru intalniri. totusi daca sunt doritori, ii rog sa se puna de acord si daca se intalnesc sa puna pozele pe forum sa le vedem si noi.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Bubule stiam la ce se refera grassu
        @Grassu: mai bine veneai si tu si vedeai cu ochii tai cate masini au fost.ca sa fii si tu linistit
        sigpic

        Comment


        • Bubule ...te inseli ...vroiam sa stiu doar numarul masinilor venite de la timisoara. Atata tot. Si daca e pana acolo ....in clubul lor sunt mai multi decat suntem noi ...asa ca ...tot n`ai dreptate !

          Comment


          • Adevarat graiesti grassu
            poate dupa 5 mai sa fie intilnirea celor 3 orase + resita daca ar veni
            sigpic

            Comment


            • Daca chiar faceti intalnirea aia Arad+Timisoara+Lugoj+Resita rog sa spuneti mai din timp sa ma cer liber de la lucru daca e cazu
              Bart: I am through with working. Working is for chumps.
              Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

              Comment


              • @Bubule unde ar fi intalnirea aia comuna ce se aude?Si cand?
                sigpic

                Comment


                • Sa nu te ceri vi cu japca rudi si gata
                  sigpic

                  Comment


                  • Ce ziceti de data de 24 mai, pentru intalnirea comuna, sau e prea tarziu?:-/
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • 1 Mai - cu mici si bere

                      Comment


                      • Daca se stabileste macar cu vreo 2 -3 zile inainte de sfarsitu luni acolo la ana lugojana nu stiu cum sunt clatitele dar mici sunt groaznici
                        Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                        Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                        Comment


                        • Eu sunt de acord cu 24 mai.

                          Comment


                          • Eu nici nu stiu ce inseamna 24 Mai...multa cale pana acolo

                            Comment


                            • 24 suna bine !
                              Bart: I am through with working. Working is for chumps.
                              Homer: Son, I'm proud of you! I was twice your age when I figured that out.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google