LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AR-18-MOS si Octavian_28, sambata merg la intalnire in Timisoara ...

    Comment


    • Ca tot ziceati de numarul de post-uri
      Cine ma depaseste in post-uri http://www.*********.ro/index.php?showuser=28261 <= aici ... ?
      *Inlocuiti " ********* " cu d a c i a c l u b . :P
      Last edited by AR-18-MOS; 30 May 2008, 17:02.

      Comment


      • Nu inteleg...

        si totusi de ce plecati la Intalnire in Timisoara? Ce intalnire ?
        sigpic

        Comment


        • Ai PM ...

          Comment


          • AR 18 MOS si Octavian_28 va asteptam la Timisoara !!
            salutari colegilor din LC Arad
            numa bine
            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

            Comment


            • Tavi si mos se duc sa faca afaceri
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Mi-a spus
                AR-18-MOS ..Ai PM!!
                Ps: Bubule ,te-am vazut astazi pe la 19:30 ,mergeai spre podrogia,eram pe partea cealalta
                sigpic

                Comment


                • Dupa o cursa maraton am ajuns la intalnire cu intarziere (aprox o ora). S-a mai stat putin (dupa ajungerea mea), s-a glumit, s-a incercat deconspirarea lu' grassu care vorbea la doua telefoane deodata (deci ori e "cu sapca" si undercover, ori e traficant) si fugea cu telefonul de noi taman in cealalta parcare
                  am plecat apoi la poze la Vladimirescu unde era sa ne luam de gat cu niste tembeli de agenti de paza (tipic pentru genul asta de angajati). Am stat la un suc si de povesti, am stabilit intalnirea de la norby din gradina si am plecat acasa.
                  asteptam pozele
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Bun, ati stabilit, deci cand e intalnirea la Norby???

                    Comment


                    • A trecut si ultima intalnire din mai, cu aglomeratie mare!

                      Tot respectul pentru @AR77PAG ca a adus berile (cu alcool) dar din pacate tot insetati am ramas... (mai putzin @Norby89 care a degustat una, lasandu-si mama pe post de sofer). Poate daca aducea ceva sucuri (eventual de portocale) mergeam si noi maine la vot, dar asa (cum berile erau blonde/galbene la interior si verzi la exterior) ne mai gandim la optiunile politice.

                      Pe langa toate astea am avut parte si de o altercatie, deh asa e cand sunt multi! Sa nu credeti ca Loganistii aradeni se bat intre ei! NU. E vorba de altceva...

                      In rest lume multa, caldura mare, potolita de @bubu_vasile care a facut cinste cu niste sucuri, sa nu ne uscam de tot.

                      Despre marele absent de azi (@Octavian__28) se aude prin Arad ca a dezertat la Timisoara ca sa-l mituiasca pe @crististreulea sa nu-i mai stearga din posturi ca asa in veci nu il mai depaseste. E rau de tot sa il depasesti mereu ziua, iar noaptea sa-ti dispara posturile si sa fii iar depasit! (nu va suna cunoscuta poavestea? Parca ar fi Meshterul Manole)

                      Si iata si concluziile figurate:
                      Attached Files
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • Ma rog, nu stiu care-i treaba cu depasitu'.
                        Fain, vad ca au venit multi.

                        PS: ceva ochi umflati, nasuri sparte, alea alea...?

                        Comment


                        • FELICITARI!
                          Attached Files
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • Chiar frumos, bafta in continuare si spor la intalniri
                            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                            Comment


                            • Felicitari tavi
                              chiar ma intrebam cand se va intampla
                              sic sic streulea ... Era cazul sa fie si unul de la noi in fata
                              nu au fost batai. Am fost pe acolo si am calmat spiritele ca norby dupa berile lu pag s-a resimtit si era sa-i bata
                              glumeam desigur.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Frumoase poze,frumoasa intalnire.
                                Oricum vroiam sa-i bat daca mai ziceau ceva
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google