LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si-a anuntat venirea si 10Tacles cu sotia ... oare pe unde umbla mavericku' ? tot la costinesti ?
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Sper sa pot veni si eu, daca nu intervine ceva.
      sigpic

      Comment


      • Super
        Deci cine mai doreste sa vina la Felix, ne vedem la 09:00 Sambata dimineata chiar dupa Sensul giratoriu spre Oradea,la iesirea din arad,dupa 4 Benzi
        sigpic

        Comment


        • Roude: un numar de telefon la mine pe PM ca sa putem lua legatura. nu vreau nici sa asteptam degeaba dupa cineva dar nici sa plecam fara careva doar pentru ca a intarziat un pic.
          bine ?

          off: grassuuuu .... te-am vazut azi la 11.30 la tribunal. ce era cu ochii aia bulbucati ? de la xenoanele mele de aseara ?
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Am revenit...bubu ti-am trimis PM cu explicatii, eu nu ajung la Felix fiindca am sarbatoare in familie si nu pot lipsi. Presupun ca intalnirea locala de la patinoar de sambata dupa-amiaza nu se mai tine, tinand cont de cati dintre voi mergeti la Felix...
            sigpic

            Comment


            • As veni si eu la felix dar nu pot sa conduc ca o sa fiu obosit ...dar inca nu stiu care-i treaba ...cred ca am treaba mai dupamasa si inca nu stiu sigur.

              @bubu_vasile: dormisem de la 4 pana la 7 ...si de la 7:30 pana cand m`ai vazut am stat la lucru ...dupa care am fost la un prieten in podgoria, cu care am fost prin oras, dupa care am fost la un prieten in vladimirescu, dupa care am ajuns acasa si somn pana acuma

              Numai bine !

              Comment


              • Daca va ploua se va mai merge la Felix ?
                sigpic

                Comment


                • Normal ca poate la felix nu va ploua sic hiar daca ploua si acolo gasim noi o terasa acoperita si niste mici
                  :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                  Comment


                  • Bravo dani ... asa te vreau ... cu incredere si veselie inainte
                    si eu ma duc indiferent de vreme. sa scap dracului de rutina asta tembela si sa uit de lucru macar pentru o zi.

                    beculeee .... trimite-mi si mie numarul de telefon ca nu il am.
                    am inceput sa tremur de nerabdare ...
                    PS tocmai m-am alergizat urat de la niste medicamente, dar ma duc si daca stiu ca o sa car sacul cu medicamente si alifii dupa mine
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Originally posted by MAVERICK_SS View Post
                      Am revenit...bubu ti-am trimis PM cu explicatii, eu nu ajung la Felix fiindca am sarbatoare in familie si nu pot lipsi. Presupun ca intalnirea locala de la patinoar de sambata dupa-amiaza nu se mai tine, tinand cont de cati dintre voi mergeti la Felix...
                      Daca mai vine cineva, eu vin sambata de la 16:30 ...

                      Comment


                      • Pai eu sper sa va intalniti.
                        mai raman prieteni si pe acasa. maverick a spus ca nu vine la Felix dar mi-a spus pe PM ca daca se tine intalnirea face un efort si vine la intalnire. Mai este evol care poate reuseste sa ajunga la intalnire, tavi, wizard la fel.
                        Poate vine si sorinj dupa ce termina cursurile la sannicolau. deci este cine sa vina.
                        eu zic sa incercati sa va intalniti plus ca vremea din cate am inteles o sa fie faina.

                        deci SAMBATA LA ORA 16.30 intalnire LC Arad la locul obisnuit.
                        ps: poate sunt si dintre cei care si-au anuntat plecarea dar care din varii motive raman acasa si vin la intalnirea din Arad
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Te deplasezi cu bubumobilu si familionu like shtreulea cu socrii ? la intilnirea cu spaic la clu****** nr 2 ?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by grassu View Post
                            As veni si eu la felix dar nu pot sa conduc ca o sa fiu obosit ...dar inca nu stiu care-i treaba ...cred ca am treaba mai dupamasa si inca nu stiu sigur.


                            @Grasssuuleee Hai cu mine...bancheta din spate e goala

                            Originally posted by boris View Post
                            Te deplasezi cu bubumobilu si familionu like shtreulea cu socrii ? la intilnirea cu spaic la clu****** nr 2 ?
                            au ca Bubumobilu )))
                            Last edited by bubu_vasile; 16 May 2008, 18:23. Reason: 2 in unu
                            sigpic

                            Comment


                            • Boris: doar eu cu sotia.
                              tu iara faci economie de motorina ?
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • Totusi, azi la 16:30 vine cineva la intalnirea "normala" ... ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google