LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caldura mare!! Sub acest slogan s-a petrecut a XI-a intalnire a LCArad.
    Unii au venit costumati de sezon, altii cu seminte, parca intentionat sa reproduca atmosfera din tribune... Noroc ca a batut vantul destul de tare, ca altfel la locul intalnirii trebuia sa vina salubritatea (pentru a rade mormanul de coji de seminte).
    In rest lume noua, lume veche, actiunea "lipitura" unde se pare ca protagonist am fost chiar eu! Astept berile reci (ca seminte nu mai mananc de mult).
    Attached Files
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • Perla zilei : Grassu tu de ce nu vi cu maicata la intalniri ?

      sigpic

      Comment


      • Hahaha evo tare
        frumoasa operatiunea stikereala
        Nutline -> connecting people
        sigpic

        Comment


        • Si eu am fost da cu pejosu cand am venit, da cand m-am dus am avut sofer pe magnificul grassu) lasa ca data viitoare vin cu motoru'

          Piesa intalnirea de azi) , data viitoare ducem si o matura:P , da aici i problema cine matura)
          Last edited by Pagu; 13 April 2008, 22:53.
          Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
          Magazin Piese de Schimb.
          www.facebook.com/ElectroteknikPag

          Comment


          • Cred ca organizatorul de intalniri ... dar va taxez eu pentru asta .... deci boris: ti-am creat toate conditiile ca sa vii. deci nu ne stresa nervii si vino. avem iarba (faina si grasa), avem nutline, avem spatiu de manevra ... tot ce vrei omu
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Faina intalnirea .am fost destul de multi.
              sigpic

              Comment


              • Imi pare rau ca nam ajuns dar familia e pe primul loc forever
                superbe pozele si voi de altfel las cami pun si eu stikerul cat de curand
                :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                Comment


                • Si pe al doilea loc ??? Pot sa ghicesc ?
                  daca ma pui sa car sticurile alea inca o saptamana dupa mine in masina sa vezi ce iti dau .... ca deja le am de aproape o saptamana in masina... deci cum facem ?
                  ti-am zis vineri cand te-am intalnit la ping pong ca le am in masina
                  poate ne mai intalnim cand vin de la lucru. fain era sa fii si tu la gramada acolo sa te sticuim dar .... nah ... sper macar ca totul e bine si nu sunt ceva probleme de sanatate sau ceva pe la tine.
                  apropo's ... vezi ca MOS'u spunea sa il cauti.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • A fost frumos, vremea buna, pozele ca de obicei, superbe - sugestive.
                    Chiar si prima poza (cea obinuita ca sa zic asa, facuta la fiecare intalnire) e faina, desi cateva masini erau jegoase, in poza toate par ca scoase din cutie )

                    PS: am descoperit ca sprayu meu de cauciucuri e foarte bun la spalat gemurile la casa (la masina n-am incercat, dar sigur e bun si acolo).

                    Comment


                    • Super tare .... face si pe geam bulbuci ? Sa vezi ca astia or etichetat gresit spray-ul ala
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Da, deci face puternic spuma...si cam atat. No lasa, ca la 10 lei e ok si pt. geamuri.
                        PS: la cauciuce si Pur e mai bun.

                        Ok: sapt. viitoare vine Timisoara la noi??
                        Painea si sarea sa n-o uitam acasa. Berea o aduc io...ups, citronada am vrut sa spun.

                        Comment


                        • Vine ... o parte din tm ... ca daca mai amanam intalnirea se pare ca o vom face la auto europa tm. in caz ca nu stiati a mai ajuns o masina cu numere de CS pe slep la auto europa in urma unui accident. Nu e foarte grav, dar totusi. Si daca va intrebati ce legatura are CS cu cei din TM va zic eu ... o parte din cei din TM au numere de CS
                          ramane sa stabilim ora. probabil ca 16-17 sambata, ca sa aibe timp si cei care merg totusi la etapa de la Sannicolau sa ajunga (care vor)
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Bubu : numa seba si cristi au numere de CS pe masina
                            salutari din timisoara
                            Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                            Comment


                            • Eu propun ora 17:30, pentru intalnire ca nu se stie exact la cat se termina etapa de la Sannicolau.

                              Comment


                              • Vali: vad ca ti-ai modificat locatia si din avatar

                                am vorbit azi cu streulea. astept sa va vorbiti voi intre voi (cu mareom si restul) si sa propuneti toti o ora.
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google