LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok, nu stiam ca ai vorbit cu Cristi.
    Trebuia sa o schimb daca sunt cantonat aici 2 luni (mai am una jumate), nu trebuie sa mintim poporul.

    Comment


    • Super tare: ) astept poze de la intilnirea comuna
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by boris View Post
        Super tare: ) astept poze de la intilnirea comuna

        Da dc nu vii ?
        Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
        Magazin Piese de Schimb.
        www.facebook.com/ElectroteknikPag

        Comment


        • Originally posted by AR77PAG View Post
          Si eu am fost da cu pejosu cand am venit, da cand m-am dus am avut sofer pe magnificul grassu) lasa ca data viitoare vin cu motoru'

          Piesa intalnirea de azi) , data viitoare ducem si o matura:P , da aici i problema cine matura)
          Scuza-ma @AR77PAG, dar daca nu ti-am vazut pejosul am uitat sa te trec prezent la catalog... asa ca te voi trece langa pejoul meu... sper sa nu te superi pentru asta!
          RECTIFICARE:
          Attached Files
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • Originally posted by sorinj View Post
            Scuza-ma @AR77PAG, dar daca nu ti-am vazut pejosul am uitat sa te trec prezent la catalog... asa ca te voi trece langa pejoul meu... sper sa nu te superi pentru asta!
            RECTIFICARE:
            Nu-i nimic, nu problemo' , da sa nu zica porma cei de la timisoara ca numa gura e de mine ca nu ma duc la intalniri
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • Ce se mai aude de intalnirea comuna?
              sigpic

              Comment


              • Intalnirea comuna va fi Sambata.ei ajung cam pe la 5.eu zic sa ne intalnim noi la locul nostru la 16:30 sau si mai repede ,sau sa-i asteptam in aradul nou?

                si haideti sa ne facem si noi o lista.

                1. Norby89 -aka AR55HAM )
                2. GabyART
                3. ............
                4.
                5.
                6.
                7.
                8.
                9.
                10.
                am pus atatea numere sa fim macar 10 ar fi fain si mai multi )
                Last edited by Norby89; 16 April 2008, 17:40.
                sigpic

                Comment


                • Norby: eu nu mai fac liste dupa cum am mai spus, dar eu voi fi prezent. cat despre asteptarea timisorenilor voi vorbi cu streulea. eu vineri dupa amiaza voi fi in timisoara si poate ma voi intalni cu cristi. daca nu, o sa vorbesc la tel cu el.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Sper sa vin si eu sa avd cum lucrez si daca pot sami fac rost de zii libera
                    :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                    Comment


                    • Si dupa sticurile alea cand vii ? Ca de cand le tin in masina s-au ondulat putin
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Avand in vedere ca se prefigureaza venirea timisorenilor (sau macar a unei parti din ei), propun ca intalnirea noastra sa aibe loc la 16.00 - 16.15 (ca ora de intalnire). Asta ca sa putem sa stam si noi putin impreuna.
                        Oricum tinand cont ca vine vara (chiar daca inca ne amageste) as propune mutarea orei de intalnire la 16.00 sambata sau duminica. va ganditi si mai discutam pe tema asta.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • eu sunt de acord cu mutarea orei la intalnirile deobicei.cat despre intalnirea comuna : Prezent
                          sigpic

                          Comment


                          • Pai ... sambata/duminica? Cum ramane?

                            Comment


                            • Acum ramane pe sambata ora 16.00 -16.15 . si pe urma mai vedem.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • A trecut si cea de-a 12-a intalnire Loganclub Arad, la aceasta intalnire participand si colegii de la Timisoara... Intalnirea comuna a fost super, insa vad ca nu au aparut inca pozele... Se pare ca pana atunci voi posta ce am pozat eu inainte de a aparea majoritatea lumii. Veti vedea etapele de montaj a autocolantului oficial LoganClub efectuat de colegul nostru becudani.
                                Attached Files
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google