LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 81

    Pana apare poza de la Arad din parcare (daca a facut-o cineva), am sa pun eu una de la intalnirea comuna Arad - Timisoara pe teren neutru. (o putem considera 81 bis)
    Attached Files
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • hahaha ... s-au inmultit tigrisorii
      pacat ca nu l-am prins pe reyes sa ii spun ceva despre parcatul masinii sub corcodus

      dezolanta priveliste. puteati si voi sa va luati un tricou pe voi ca doar a venit o femeie la intalnire.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Pentru arhiva... cu mare intarziere 79 si 81.
        Attached Files
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • Aceasta intalnire a fos ok...............................

          Comment


          • 82

            82
            In asteptarea lui M48, am discutat putin despre noua autostrada, despre drumul Vlaicului in care au aparut primele frezari, despre programul 3 rable, si multe altele. Intr-un final M48 NU si-a facut aparitia, plini de vant si cam degerati, ne-am indreptat rotile spre iesirea din parcare.
            Attached Files
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • Imi cer scuze ca nu am ajuns, la ora intalnirii eram in drum spre Resita dupa masina unui verisor care a avut un mic accident. A vrut sa vada daca Captiva e mai tare ca un camion. Rezultatul : numai are aripa stinga fata, roata stinga fata cu tot ce tine de suspensie, usa stinga fata imbotita bine, capota si stalpul de la usa la fel si parbrizul spart. Destul de rezistenta caroseria la Captiva dar suspensia lasa mult de dorit.

              Comment


              • Sambata trecuta din acelasi motiv nu am venit la intalnire. Diferenta a fost ca aici a fost dauna totala.

                Comment


                • Cine poate sa vina azi un pic mai repede (ora 16), as vrea sa ma revansez pt saptamina trecuta si din pacate si azi stau cam prost cu timpul liber.

                  Comment


                  • ok. eu o sa vin la 16 ... cine are chef ca dupa intalnire sa dam o fuga la expo ?
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Suna bine excursia la Expo...Eu vin si incerc sa ajung si eu la 16.
                      sigpic

                      Comment


                      • 83

                        Asa dupa cum s-a anuntat M48 a venit la 16:00 (sau putin inainte) ca eu la 16:01 l-am vazut deja in parcare, cu gand clar sa plece. Jumatate din prima parte am discutat despre ... macarale argintii ... apoi ne-am revenit. A doua parte s-a consumat la targul agricultorilor unde am incercat sa cumpar (in romaneste) un carnatz, si nu am reusit pana nu am adus un translator... pana la urma am cumparat un colbas cu ceva chenir si mustar. "O fo foarche buna colbasa".
                        P.S. in ultimele doua pozitii un exemplar de armasar superagitat, si un exemplar cu vreo 600 de cai frumosi.
                        Attached Files
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • da ma ... sa fiu al naibii ca ajungi sa mori de foame in tara ta ca nu stiu vanzatorii limba. pe de alta parte, eu nu ma simt prea bine de la el. probabil ca ne-or injurat bine

                          in rest a fost frumos, mai putin discutia despre macarale. las-o naibii ca m-ati capiat cu ele.
                          pentru cei care vor sa se delecteze, uitati un site de care va pomeneam:
                          Blogul constructorilor, instalatorilor si proiectantilor din Romania. Poze si filmulete amuzante despre santiere si constructii.

                          in dreapta aveti o arhiva structurata pe ani si pe luni. uitati-va prin toata arhiva. merita ce o sa vedeti.

                          si intr-un final dar nu in ultimul rand salutari la evol si felicitari pentru reusitele personale si in cariera

                          PS salutari si pe aceasta cale la PAGu' peste care am dat (aproape la propriu) cand am iesit din parcarea de la EXPO.
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Salutari Bubu si aici
                            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                            Magazin Piese de Schimb.
                            www.facebook.com/ElectroteknikPag

                            Comment


                            • M-am mirat eu de ce te-ai oprit la iesire tinand cont ca eu nu l-am vazut pe PAGu. Mi-a placut si mie la Expo, am putut sa admiram tot ce era expus in liniste, nu ne-a deranjat nimeni.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google