LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mai adaug si eu o poza cu cel mai tanar membru.
    Attached Files

    Comment


    • Forte frumos e cel mai tanar membru LC AR. Sa traiasca !!!
      sigpic

      Comment


      • Multumim ! Sa traiasca ! Si multa, multa SANATATE TUTUROR !

        Comment


        • laptopul ala era pentru tuning la logan
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Frumos junioru sa va traiasca si sa il vedem la cat mai multe intalniri.
            Be CRAZY, be WILD, be SILLY because life is too short to be COOL .

            Comment


            • frumoase poze )
              fratele bubu cu lau jr
              sigpic

              Comment


              • cine sia schimbat culoarea la aer??

                Comment


                • ??? la aer ? nu am vazut pe nimeni cu asa ceva.
                  daca zici de culoarea la bordul ala atunci stim cine e, dar o sa iti raspunda singur. oricum "manopera" e de 200 euroi, mai negociem daca vrei

                  daca vrei sa continuam subiectul o facem pe discutii generale, nu aici.
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • Eu mi-am schimbat bordul ca m-am plictisit de galbenul ala. Intotdeauna mi-au placut culorile de la volkswagen (rosu cu albastru).
                    Be CRAZY, be WILD, be SILLY because life is too short to be COOL .

                    Comment


                    • 90

                      Azi de halloween LCAr a implinit 90 (inca putin pana la 100).
                      Frig in parcare, Miky cu demonstratie de schimbare bord Logan in 5 minute si ceva, frig in parcare, scartaieli, frig in parcare, membru nou, frig in parcare, halloween si peste toate... frig in parcare.
                      Attached Files
                      sigpic

                      207 noir obsidien

                      Comment


                      • frumos ... as fi vrut sa fiu si eu cu voi mai ales ca au fost si oameni pe care nu i-am mai vazut de mult ... salutari la toti, vechi si noi
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • 200 euro sa iti schimbi culorile din bord ?! In ce an suntem ?!

                          btw, stiu ca mi`ati simtit lipsa ...asa ca, bine v`am regasit

                          Comment


                          • te salutam si noi ... 200 de euro era comisionul
                            nu e timpul sa iti schimbi userul ? avand in vedere ca nu mai e de actualitate
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Da dracu` , dupa ce sa si-l schimbe , ca poate revine la forma initiala )
                              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                              Magazin Piese de Schimb.
                              www.facebook.com/ElectroteknikPag

                              Comment


                              • O intalnire frumoasa, altii la ceai, altii au mai stat o juma' de ora in parcare.
                                Am avut si VIP-uri. Sotul Ginei, Pistol ! ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google