LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • only red ...
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • 180

      Prezenta:

      1. MAVERICK_SS
      2. 12Vlad
      sigpic

      Comment


      • 181 ...

        Prezenta:

        1. Miky48
        2. 12Vlad
        3. Pupy
        4. ZSO
        5. bubu_vasile
        6. Black Pearl - sosita dupa sesiunea de poze
        7. MAVERICK_SS

        Bonus - poza de care va vorbeam acum cateva saptamani :P
        Attached Files
        Last edited by MAVERICK_SS; 10 September 2011, 21:48.
        sigpic

        Comment


        • no aia da ;) hrana de caini ajunge

          Comment


          • ahaaa, acuma inteleg de ce vine mavericku pe jos la intalnire...

            Comment


            • A venit si Mafia italiana p-acolo...

              Comment


              • Poate cineva sa aduca o pompa de cauciucuri la intalnirea de azi?

                Comment


                • Imi pare rau ca nu am ajuns azi la intalnire dar am fost la circuit si am uitat sa anunt din timp ca nu ajung
                  sigpic

                  Comment


                  • 182

                    Cu intarziere, postez prezenta pentru intalnirea cu numarul 182 - 24.09.2011 :

                    1. Lau
                    2. 12Vlad
                    3. bubu_vasile
                    4. Flavinho
                    5. Attyb
                    6. MAVERICK_SS
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Saptamana aceasta, mai exact intre 1-2 octombrie va avea loc in parcarea de la Carrefour - Armonia, Dacia Duster Offroad Experience. Din cate stiu acest eveniment consta in parcurgerea unui traseu "offroad" de catre un pilot specializat, vizitatorii fiind pasageri.

                      Ce-ati zice daca am face intalnirea de sambata la Armonia macar mai vedem ce si cum e pe acolo, mai ales ca evenimentul e intre orele 10 - 20 asa ca ne putem da si noi pe post de pasageri cu Dusteru' ??
                      sigpic

                      Comment


                      • Eu voi fi prezent!

                        Comment


                        • Salutare tuturor!
                          Va rog sa ma ajutati cu niste propuneri: magazin piese caroserie,un service mai bun unde mi-asi putea repara masina. Ieri am fost victima unei tamponari in lant pe soseaua de centura, din care am iesit sifonat destul de rau.
                          Multumesc, anticipat pentru ajutor.

                          Comment


                          • Pai daca ai fost victima, inseamna ca nu o faci pe banii tai. Cumpara piese de uzina si fa-o unde simti tu ca nu ar uita sa puna una alta la loc. Eu am avut 3 reparatii la caroserie la Verbita ( minore ) si a fost ok. In schimb la partea mecanica ..... era sa mor din cauza ca nu mi-au verificat bine placutele de frana...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Obsolete View Post
                              Pai daca ai fost victima, inseamna ca nu o faci pe banii tai. Cumpara piese de uzina si fa-o unde simti tu ca nu ar uita sa puna una alta la loc. Eu am avut 3 reparatii la caroserie la Verbita ( minore ) si a fost ok. In schimb la partea mecanica ..... era sa mor din cauza ca nu mi-au verificat bine placutele de frana...
                              Da stiu, ai dreptate.Numai ca momentan inca nu stiu daca voi putea recupera banii.Erau doua camionete inmatriculate in irlanda, cu asigurare tot de acolo.

                              Comment


                              • Salutare, am o chestie interesanta sa va zic, saptamana trecuta am fost in Lituania 1600km dus 1600 km intors, 5 persoane , cu un portbagaj ticsit de bagaje, cu un Logan 1.5 dci 70 cai , an 2011 cu ceva motor Eco . consum 4.5 l% maxim, la 130Km/h turometrul e la 1600 turatii, si masina nu e lenesa deloc unde era drum trage pana la 170 exemplar
                                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                                Magazin Piese de Schimb.
                                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google