LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 183 - 01.10.2011

    Si a trecut si intalnirea asta... Am testat Dusteru' pe traseul special amenajat. Din pacate am asistat doar din dreapta, la volan fiind piloti speciali de la Dacia. Concluzia: in mainile unui sofer priceput intr-ale offroad-ului, Duster-ul poate face minuni.

    Prezenta:

    1. Rouge de Feu
    2. becudani
    3. bubu_vasile
    4. MAVERICK_SS


    @Pagu: Sigur 1600 RPM ? Nu cumva 2600 ? Intreb, fiindca 1600 e foarte putin pentru o cutie cu 5 trepte - JR5 - si 130 km/h. Nici cu o cutie in 6 trepte nu prea sunt sigur ca ai avea doar 1600 de ture la 130 km/h. Cat despre consum, e unul bun.
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • Dani, nu uita "echiparea" corespunzatoare a dusterelor: 4x4 si ceva anvelope de cross (cel mai probabil cu intarituri) ca daca le incalta cu motrio sigur le dejanta pe acolo
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Corect, perfect de acord. Oricum, fain de pilotii aceia... Toata ziua te plimbi cu masina
        sigpic

        Comment


        • Eu am apucat sa testez azi "bestia", pilotul parea deja obosit...

          Comment


          • remember old ... and good time
            Attached Files
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • intalnire restransa azi, dar intre prieteni vechi: tavi, mos'ii si subsemnatul ... fara poze, ca era prima intalnire pe "frig"
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Sambata si duminica asta, in Timisoara, in parcarea Real de pe Sagului va fi prezenta Caravana Toyota Experience. Se vor putea testa toate modelele Toyota. Ar fi cineva interesat sa tragem o fuga pana acolo sambata sau duminica ??
                sigpic

                Comment


                • 186 - 15.10.2011

                  A venit toamna cu vreme rece.

                  Prezenta:

                  1. Attyb - fara poza saptamana asta
                  2. AR-18-MOS
                  3. bubu_vasile
                  4. Rouge De Feu
                  5. ALY_N
                  6. MAVERICK_SS
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • E alt loc de intalnire acuma? :-/
                    Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                    Magazin Piese de Schimb.
                    www.facebook.com/ElectroteknikPag

                    Comment


                    • Nu, doar ca am uitat de poze in parcare.
                      sigpic

                      Comment


                      • Azi nu ajung la intalnire - plecat din judet. Distractie placuta !!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Nici saptamana asta nu voi reusi sa ajung ... Sorry !
                          sigpic

                          Comment


                          • Helo Bogdane!!! Ce faci cu pozele de saptamana trecuta? Le asteptam. Hai fotografule oficial, desfasoara-te. Sa vedem cum iti merge noul aparat foto.
                            sigpic

                            Comment


                            • Imi pare rau ca nu am ajuns azi la intalnire, dar am fost plecat la Timisoara la ultima etapa VSS.


                              Ca sa recuperam saptamana asta, propun o intalnire fulger maine de la orele 16:00 in locatia obisnuita.
                              sigpic

                              Comment


                              • cine doreste cine mai pofteste
                                eu cred ca vin daca se anunta lume sa fim cativa pana nu se strica vremea.

                                Vad ca nu sunt doritori asa ca se anuleaza treaba am vorbit si cu @MAVERICK_SS si a zis si el ca o anulam.
                                Last edited by 12Vlad; 6 November 2011, 16:26. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google