LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai era stabilit de la a 2a intalnire parca ca bubu_vasile e organizatorul nostru de intalniri

    Comment


    • sa nu va prinda organizatoru' (adik io ) ca nu va intalniti sambata chiar daca eu poate nu reusesc sa ajung ....
      o faza tare ... citeam pe thredul cu intalnirile din bucuresti si constanta ca nu mai au loc la locul de intalnire .... noi oare cati ar trebui sa fim sa nu avem loc in parcarea aia ? o sa reusim chestia asta ? sau de fapt la noi unul face cat 2-3 ?
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • ne intalnim normal..! eu o sa fiu Prezent ,grassu tu ? Evo ? Wizard ? Becudani?maverick_ss ,Tavi ?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by AR77PAG View Post
          Am vazut loganu de la avataru tau , peste drum de extreme motors , piesa arata
          loganu meu? a fost maik.mea cu ea.
          sigpic

          Comment


          • Din pacate eu nu o sa pot sa fiu prezent, o sa fiu plecat la Cluj toata ziua !

            Ne vedem saptamana viitoare ! Distractie
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Evolution View Post
              Din pacate eu nu o sa pot sa fiu prezent, o sa fiu plecat la Cluj toata ziua !

              Ne vedem saptamana viitoare ! Distractie
              of of Evo.dar ce faci la Cluj ?:P cand vin si eu nu poti sa vii:| :P
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by ar55ham View Post
                of of Evo.dar ce faci la Cluj ?:P cand vin si eu nu poti sa vii:| :P
                lasa nu te necaji ca ne vedem saptamana viitoare la intalnire, asa in particular oricand.
                sigpic

                Comment


                • si eu vin doar am intrat in club . sper ca ma primiti si pe mine prin zona?
                  :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                  Comment


                  • Noi cei din Timisoara ne-am hotarat sa venim la voi in Arad daca ne primiti la intalnire. Singura cerinta ar fi sa programati intalnirea la ora 16:00 pt ca noi nu ne putem aduna mai devreme de ora 15:00. Deci ce ziceti? Merge o intalnire comuna? Astept un raspuns cat mai repede posibil
                    sigpic

                    Comment


                    • eu as fi de acord si dupa aceea sa dam cateva ture prin centru sa se uite lumea ca la circ
                      :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                      Comment


                      • sau nu )
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • @AR-18-MOS: Inca nu am rezolvat, nici sa respir nu prea mai am timp (o inceput sezonu' la lucru si acuma alerg non-stop Arad - Timisoara - Lugoj - Deta - Sannicolau etc asa ca nu am avut timp nici sa spal masina)

                          Din pacate nu cred ca am sa ajung saptamana asta la intalnire deoarece la 12 plec la Apateu (in interes de serviciu) si nu cred ca ajung inapoi pe 14:30, eventual daca se face intalnirea mixta AR - TM atunci s-ar putea sa ajung pe 16.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by mareom View Post
                            Noi cei din Timisoara ne-am hotarat sa venim la voi in Arad daca ne primiti la intalnire. Singura cerinta ar fi sa programati intalnirea la ora 16:00 pt ca noi nu ne putem aduna mai devreme de ora 15:00. Deci ce ziceti? Merge o intalnire comuna? Astept un raspuns cat mai repede posibil
                            Sunteti bine-veniti saptamana asta, dar se anunta ploi si vreme urata, si prezenta cam slaba din partea aradenilor (bubu_vasile merge in Timisoara, Evolution nu poate veni, MAVERICK_SS este la servici, Octavian__28 nu are cu ce, etc), asa ca eu propun sa veniti daca va convine eventual saptamana viitoare.
                            sigpic

                            207 noir obsidien

                            Comment


                            • mie imi convine oricum..numa sa ziceti care cum poate . sau eventual Duminica? si apropo e o idee buna cu intalnirea mixta
                              sigpic

                              Comment


                              • Si eu sunt de parere ca nu are rost o intalnire mixta sambata asta ...ca prezenta aradenilor va fi slaba ...mai bine o lasam pe sambata viitoare.

                                becudani: esti binevenit printre noi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google