LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @evolution: ce inseamna usor uzate? Daca sunt in stare f buna doar ca nu sunt noi si poti face rost dimensiunea 195/50/15 la 40 lei bucata ma intereseaza pe mine. Numai sa scot masina din service.

    Pentru ca postez pentru prima data la Intalniri Arad va doresc cat mai multe intalniri cu cat mai multi membrii !
    sigpic

    Comment


    • ohoho ... mare om - mare caracter ... bine ai venit si pe la noi ... te asteptam oricand cu placere, chiar si la o vizita live

      fratilor ... cand o facem ? sambata sau duminica la 14.30 ?
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Originally posted by mareom View Post
        @evolution: ce inseamna usor uzate? Daca sunt in stare f buna doar ca nu sunt noi si poti face rost dimensiunea 195/50/15 la 40 lei bucata ma intereseaza pe mine. Numai sa scot masina din service.

        Pentru ca postez pentru prima data la Intalniri Arad va doresc cat mai multe intalniri cu cat mai multi membrii !
        pai sunt folosite dar eu zic ca la un an de forja tot rezista ele, mai au ceva carne pe ele.

        Si eu mi-am pus 195/50/15 si alea costa 30 lei, iti las pe prv un nr de tel la care sa suni sa intrebi .
        Eu zic ca nu sunt chiar asa uzate, depinde cum ai noroc

        EDIT: O bucata Pireli P6000 am eu acasa 195/50/15
        Attached Files
        sigpic

        Comment


        • mi-am scos masina de la reparat aripile ... ei zic ca nu au umblat la altceva, dar o dupa ce am scos-o de la ei am doua chestii schimbate la ea:
          1. toate pedalele functioneaza mai bine: ambreiaj, frana si acceleratie (adica sunt mai bine reglate decat cand am lasat-o)
          2. aud o bataie la vibratii in zona motorului (sau cel putin de acolo am identificat sursa)

          Daca pentru prima problema le multumesc celor de la ..... pentru a doua imi vine sa imi zmulg parul ca ma enerveaza la maxim, plus ca a inceput sa imi scartaie si mai tare mp3-ul ala din masina.
          Aici iara sunt 2 solutii:
          1. Il iau pe Tavi la intalnire ca el e expert in tzacaneli si alte batai
          2. Iau niste super glue si lipesc definitiv fata de la casetofon de restul sculei (si cand am bani il arunc draku la gunoi ca deja mi scarba de el)

          ASTEPT OPTIUNILE VOASTRE PENTRU SAMBATA SAU DUMINICA !!! HAIDETI CA E DEJA JOI.
          PS TAVI NU TE MAI TRAGE PE FESE CA VIN EU DUPA TINE SI TE ADUC LA INTALNIRE.

          apropo' ... pe miky l-a mai vazut cineva ?
          la urmatoarea intalnire vorbim despre stikurile cu logan club si despre suportii de numere, deci cei interesati sa incerce sa vina
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • bubu eu as opta pentru sambata,pentru ca daca vin as putea numai sambata ca duminica nu cred ca o sa ajung la ora 14:30 deci pentru mine ar fi ok pe sambata!
            PS:bubu o rugaminte,pozele care le-am, facut atunci seara mi le poti da si mie, ca poate poate imi arunc si eu pe a mea niste xenoane numai pana atunci sa le laud un picutz la ai mei (da mai bine asa)
            sigpic

            Comment


            • k ... asa facem ... si mie mi s-a parut sambata asta ok pentru ca sunt sigur ca multi o sa profite de duminica asta cu vreme frumoasa pentru a pleca pe undeva ...
              despre poze vorbim diseara ... k ? si astept raspuns pentru pozitii ...
              tavi: vin dupa tine sambata ? nu uita de cd-uri ....

              SAMBATA 14.30 INTALNIRE LOGAN CLUB ARAD LA LOCUL OBISNUIT PARCARE PATINOAR (PS CEL PUTIN PENTRU ASTA PUTEM SA II MULTUMIM PRIMARULUI)

              miky: vii ?
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • dupa Tavi ma duc eu ca il simt eu ca vrea sa faca o tura cu masina mea )

                Sefu ramane pe sambata

                PS : sa va faceti masinile frumoase
                sigpic

                Comment


                • Nu vreau sa fac discriminari, dar da, simti bine...

                  PS: auzi da' daca vin remorcat, am nevoie de permis...?

                  Comment


                  • ramane stabilit atunci .... sambata ora 14.30 iar dupa tavi merge evol (si sper sa nu il aduca tractat)

                    in rest ramane cum am stabilit.
                    sa nu de-a naiba sa vii fara cd-uri tavi ...
                    norby: ne onorezi cu prezenta saptamana asta ?
                    miky: ???? pe unde umblii omule ?
                    iar pentru restul .... sa ne auzim cu bine
                    PS puteti sa va spalati masinile ... o buna perioada o sa fie vreme faina
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Salut fratilor hai ca ma bag si eu la intalnire , pe sambata.
                      sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                      Comment


                      • bine ai venit "10 TACLES" - un nickname mai neobisnuit ...

                        hmmm, ce vreme faina... facem o miuta sambata ?
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Originally posted by bubu_vasile View Post
                          bine ai venit "10 TACLES" - un nickname mai neobisnuit ...

                          hmmm, ce vreme faina... facem o miuta sambata ?

                          Abia astept . Sper sa fie vremea tot asa
                          sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                          Comment


                          • Si eu spun ca e bine sambata. Daca asa s-a stabilit de la inceput, iar data terecuta a fost o exceptie (duminica), eu zic sa fie tot sambata. De data asta 23.02.2008 ora 14:30 fix (aviz intarziatilor) a patra intalnire din Arad! Daca motivati intarzierea e bine si pe la 14:45, prezenta conteaza!
                            sigpic

                            207 noir obsidien

                            Comment


                            • bubu...despre pozitii tip xenon, ma intereseaza, numai sa imi spui ce si cum , pret si ce mai trebuie zis, daca o fi de zis ceva!))
                              sigpic

                              Comment


                              • pozitiile nu sunt xenoane ... sunt doar altfel de becuri ... dar iti spun eu la intalnire ce si cum ... promit ca vin si cu poze(le)
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google