LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rouge de Feu View Post
    Ceau la toti. O sa incerc sa vin si eu sambata, sper sa primesc masina pana atunci. Bine-nteles ca nu am primit-o astazi cum au promis, asa ca sa vedem maine daca o fi ceva.
    ceau. Imi pare Bine ca ne adunam si o sa avem o masina nou nouta printre noi.
    sigpic

    Comment


    • tavi: ideea e simpla- mareom+boris+sorin = aprox 300 kile
      si daca nu e de ajuns mai ia un sac de ceva.... si sigur ti se lasa arcurile
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • da, parca acuma vad cum erau "smecheri" cu daciile alea vechi,cu arcuri de alea de aro )pe spate, si cum umblau ei cu un sac de nisip, sau cu ceva bolovani in spate ca sa se lase arcu )
        sigpic

        Comment


        • sa nu uitati de maine la ora 13 in parcarea patinoarului aia joasa de langa mures cu intrare la semafoare.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Salutare. Mi-a venit si mie masina cu intarziere de o zi. Cat pe ce sa fie intarzierea mai mare, deoarece banca a virat banii doar a doua zi dupa ce am semnat contractul si a fost o diferenta de curs valutar, bineinteles in defavoarea mea, din care cauza factura a trebuit sa fie returnata, refacuta, etc... birocratie. Bine ca s-a terminat. Deocamdata incerc sa ma familiarizez cu masina, deoarece nu sunt obisnuit cu diesel-ul. Cand am iesit de la dealer CB-ul imi arata un consum mediu de 12,5%, dar dupa vreo 4-5 km facuti a scazut la 8,1%. Sper sa mai scada, ca deocamdata nu ma stiu cu schimbatul vitezelor optim, nu cunosc masina. Am crezut ca CB-ul o sa arate si consumul de moment, nu numai consumul mediu, dar se pare ca nu e asa. Cam atat deocamdata.
            O sa vin si eu sambata la 13.00. Daca se poate m-ar interesa si pe mine un CD.
            Toate cele bune.
            sigpic

            Comment


            • Felicitari de achizitie

              Cu parere de rau trebuie sa vad spun ca nu pot veni, sunt la lucru (vine un client din tara dupa marfa).
              Cu manualu o rezolvam pe data viitoare (dupa care eu devin pasager si beau bere...)

              Comment


              • Vrem poze

                astazi ne-am adunat in numar mai mare decat data trecuta, am fost 6 iar la ora 14:00 a venit si al 7-lea.Luand in considerarea starea vremi puteati sa va anuntati mai multi.

                Sper ca pe saptamana viitoare sa fim tot mai multi !
                sigpic

                Comment


                • cine a fost intarziatu' ? sa nu zici ca tavi ... si am ratat CD-ul

                  LE: si azi am facut cunostinta cu wizard si rouge de feu ... mi-a parut bine de cunostinta

                  PS aloooo' ... domnu fotografu' ... Pozele domnu', pozele ... unde's pozele ???
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • @bubu: Nu a fost Tavi, nu stiu cine a fost, nu cred ca s-a prezentat sau nu am fost eu atent cand s-a prezentat .... Sper sa se prezinte aici cat de curand si sa stim cu cine am stat de vorba (Logan 1.4 ABS Plus alb).

                    Sper ca saptamana viitoare sa fim si mai multi ca azi

                    Astept si eu pozele
                    sigpic

                    Comment


                    • in sfarsit am ajuns si eu la intalnire
                      deci si mie mi-a parut bine de cunostinta si speram ca si pe viitor, sa continuam sa ne mai intalnim si sa fim si mai multi.
                      aaa...da si asteptam pozele....sa vina pozele :P
                      sigpic

                      Comment


                      • acum se prelucreaza pozele ... sa aparem mai multi decat am fost
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Imi cer scuze de postare consecutiva dar poza asta merita sa fie SINGURA!!
                          Attached Files
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • frumoase poze ...
                            data viitoare ca sa iasa poza cu "LOGAN" te urcam intr-un pom ... ca sa fie suficient de "sus"


                            si data viitoare facem si cuvantul "CLUB"
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • frumos, frumos sorinj, or iesit super pozele, chiar vroiam sa zic unde is pozele alea cu literele )..dupa ce ne-am chinut atata sa iasa calumea, dar vad ca o-r aparut si a iesit super!!!
                              ms, domnu sorinj..fotograful nostru
                              PS: bubu_vasile, da da trebuie, trebuie si cuvantul CLUB!!
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google