LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Si eu sunt de acord ca functia de "bastan" al aradenilor sa ii fie acordata lui bubu_vasile si mi se pare buna si ideea cu threadu` cu gropile

    In mare parte eu sunt disponibil si sambata si duminica. Numai bine !

    Comment


    • #92
      pai daca e ori sambata ori duminica, vin si eu ca o sa fiu in arad, nu o sa plec niciunde,numai in caz ca se iveste ceva si trebuie sa fiu undeva urgent!(cu serviciu care il am eu nu se stie niciodata),dar cum am zis si mai sus.....80% o sa vin sigur,si e ok ora 14:30!
      PS: pentru "sef de trib" e ok bubu_vasile!
      sigpic

      Comment


      • #93
        Chiar daca am spus ca mi-e indiferent daca e sambata sau duminica intalnirea, din cauza unor evenimente prevazute , dar nu indelung analizate, trebuie sa optez pentru sambata...


        Pentru duminica:
        1.bubu

        Pentru sambata:
        1.MAVERICK_SS
        sigpic

        Comment


        • #94
          oki doki ...
          hai ca mai vin cu o propunere ... asa ca sa incercam sa ne intalnim totusi cu totii: ce ziceti de sambata la ora 13.00 ? sau 13.15 ? eu am cursuri de la 14 deci o sa apuc sa stau cu voi si sa ajung si la ele.

          ce ziceti ?

          vreau o parere de la toti si o optiune certa (cel putin pentru moment)....
          or
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #95
            Eu daca sunt in Arad, pot oricand, sambata (totusi parca suna mai bine sambata) sau duminica.

            PS: peste doua saptamani o sa fiu pieton...o luna...
            Tin pe aceasta cale sa-i transmit agentului POSTOLACHE 20 kg de muuuuuu...cu livrare imediata.

            Comment


            • #96
              Octavian da ce-ai patit de sa lasat cu suspendarea carnetului?
              sigpic

              Comment


              • #97
                N-am acordat prioritate la un pieton grabit..., eu am intors pe liniile de tramvai (in Vlaicu sa o iau spre gara inapoi), eram pe tr 1..deci nici macar in viteza si cand am fost cu botu' pe trecere l-am vazut pe ala in dreapta mea, oricum era distanta mare pana la mine...si idiotii stateau la panda cu camera...Cum a si vazut numar de Cap Sec...au sarit ca arsi..parca am omorat pe cineva.
                Asa se intampla tot timpul: astia prostii (adica de-ai ca mine) care conduc civilizat sunt taxati si nebunii sunt lasati liberi sa-si faca de cap.

                PS: de mic copil am urat politzaii...of cat ii urasc..pacatele mele ...
                Inca o data pt. agentu POSTOLACHE: 20 kg muuuuuu...cu livrare urgenta, transport gratuit!

                Comment


                • #98
                  sorry pt tine tavi ... las ca te aduc eu la intalniri cand o sa fii pieton
                  care masina de politie a fost ? un logan alb cumva ?

                  deci ?
                  facem intalnirea sambata la ora 13.00 ??? Daaaa ???
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • #99
                    imi pare rau octavian, dar asa cum zici tu asa is politati la noi, imediat sar pe aia care stiu ca se poate lega de ei, ca daca ar fi un bmw sau un audi tot negru si xenoane de nu mai vezi nimica si multe alte prostii, nu se incumeta sa ii opreasca cand pe noi imediat sare!
                    Eu tot la gara eram primu la semafor cum o iei spre vlaicu(state-am linistit), si era un pulitai acolo statea asa si nu facea nimica, si tot am vazut ca se uita la mine si numai dintr-o data vad ca ma trage pe dreapta,si-l intreb ca ce-am facut si el imi zice ca ma tras pe dreapta sa vada daca am omologare la folia din spate!!
                    deci s-o fi gandit si el, "hai sa trag si eu pe unu pe dreapta, mai ales uite si la asta ca are logan si cu folie", si eu cred ca era convins ca nu am omologare pe ea!!!

                    PS: cu intalnirea e ok sambata la 13:00, pot sa vin
                    sigpic

                    Comment


                    • Imi pare rau de tine Octavian ... Nasoala treaba... Chiar azi am patit o chestie asemanatoare cu pietoni in Timisoara in cartierul Freidorf : Statea un mos pe trecere si se tot uita cand in stanga, cand in dreapta... Eu, stiind ca sunt cu numere de Arad in Timisoara (fara suparare timisorenilor, dar de obicei politistii de la voi au boala pe aradeni si viceversa ) opresc sa il las sa treaca, ca abia dupa ce opresc sa imi faca semn sa ma duc mai departe ca el nu vrea sa treaca .... Si la vreo 500 de metri mai incolo statea fratele EEA cu radaru ' (statea cu spatele cum veneam eu) ... Daca era pus invers poate o muscam si eu


                      PS. Si pentru mine e OK sambata la 13:00, mai mult ca sigur voi fi si eu acolo ...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ok, sambata ora 13.
                        Sper sa fim mai multi...mai am ceva nedumeriri cu motorul...da, si cu suspensiile...stiti voi...

                        Comment


                        • eu sambata lucrez...sper sa imi termin treaba pana la ora 13:00
                          sigpic

                          Comment


                          • k...

                            1. bubu
                            2. tavi
                            3. wizard
                            4. maverick
                            5. grassu
                            6. evol - pe la 13 si 10
                            7. sorinj (ups .. nu am vorbit inca cu el)
                            8. ??? poate norby (daca tot nu-i place arham ) ?
                            9. ??? altii ?


                            ps trebuie sa aflu si eu unde e atelierul ala de langa gen 4 (pentru folii) - xenoanele sunt aproape rezolvate ... eftin
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Da' un atelier de motoare nu stiti...?

                              Aveti Manualu' service Logan? Eu il am (are 1500 de pagini). Daca sunt doritori sa ridice mana

                              Comment


                              • io vreau )..il ai pe cd sau cum?:P si mai ceva e taxabil?, daca nu vin cu o plasa de cd-uri si facem la toti care o sa fie sambata cate o copie )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google