LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 198 ...

    Prima intalnire din 2012 ...

    Prezenta:

    1. Lau
    2. AR-18-MOS
    3. bubu_vasile
    4. MAVERICK_SS
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • hai ca sapt viitoare poate vin si eu ;) n-avei careva un stop de vanzare? :P si ce ati facut pe la verbita? ??
      Last edited by scott; 8 January 2012, 15:33.
      Logan 1.4 MPI, 2004 DEC - Preferance

      Comment


      • Astazi vine cineva ? Careva ?

        Comment


        • am fost
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • 200

            alieN, blekLili, otilo, vasilica b, moshu cel tanar, wotanu, vericu SS si sorinju au inghitit frig cu tomate, ardei iute, boia, ciuperci, sunca, masline, porumb, salam picant, branza si alte cele pe un blat in cinci unghiuri ascutite.

            200 LC Arad.
            Attached Files
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • ya ya ... 200 and counting )

              s-a baut si mancat, bineinteles plata a fost facuta de organizator , dar ce mai conteaza.
              au fost oameni care au pus bazele LoganClub Arad dar si vreo doi mai noi.
              Pacat doar ca multi altii au uitat de aniversare.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Eu chiar nu am putut veni pentru ca v-am spus ca am fost la parastas de 6 luni. Dupa aia a trebuit sa stau cu "familia indurerata"...
                fara linkuri externe

                Comment


                • Shaloo: Nu-i problema, in cazul tau facem exceptie.
                  sigpic

                  Comment


                  • Oricum nici eu nu am putut sa vin, dar ca de obicei (in ultima vreme) forumul - ca mijloc de comunicare oficial pentru LOGAN CLUB ARAD - nu a fost folosit pentru a anunta din timp acest eveniment important, ca sa putem sa ne organizam programul. Felicitari LCA pentru a 200 -a INTALNIRE.
                    sigpic

                    Comment


                    • nu a vrut nimeni sa transforme momentul in ceva special. interesant e cine a observat primul ca va fi a 200-a
                      deci Doru, faptul ca ne-am strans aia nu prea are legatura cu evenimentul ci cu o sedinta pe care am avut-o
                      lasa ca mai aveti de prins un event daca vreti si sunteti atenti. nu cred ca se va anunta nimic.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Explica-mi totusi ca eu nu prea inteleg, - ce este si de ce este - atat de diferit - ce se intampla acum fata de ce se intampla atunci ...-
                        Originally posted by bubu_vasile View Post
                        … SAPTAMANA VIITOARE AVEM 50 DE INTALNIRI. FACETI BINE SI VA LUATI LIBER DE LA SERVICI, FAMILIE, ETC.
                        … TREBUIE SA NE GANDIM UNDE MERGEM. …
                        Originally posted by bubu_vasile View Post
                        …NU UITATI SA VA LUATI MASURI DE PRECAUTIE SA NU LIPSITI SAMBATA. INVOIRI SE DAU DOAR PE CAZ DE BOALA (GRAVA).
                        daca acum sambata am reusit sa ne strangem 14, atunci sambata care vine si e un numar rotund de intalniri 50 (da sorin, mi-am revenit) atunci am putea sa ne strangem cel putin 18-20. Ce spuneti ? Reusim ?
                        Originally posted by bubu_vasile View Post
                        …ma ajutati putin cu intalnirea ?
                        vreau sa va rog sa ma ajutati sa identific toti aradenii care au postat pe threadul de arad si sa le trimit PM. ideea e sa va uitati si voi pe posturi ca sa nu pierdem pe careva. Daca puteti face asta pana maine seara ar fi super. sa nu va apucati sa ii scrieti pe rand. ii contabilizati si ii scrieti pe toti intr-un singur post.
                        Ce ar fi asa de greu sa se faca niste anunturi simple prietenesti ca si pana acuma?
                        Originally posted by bubu_vasile View Post
                        ...lasa ca mai aveti de prins un event daca vreti si sunteti atenti. nu cred ca se va anunta nimic.
                        Dar pe alte cai da? Pai atunci de ce mai avem “Forumul LCA? Oamenii mai uita anumite lucruri. Nu si pentru asta avem forumul, ca se ne anuntam prieteneste ca intre prieteni (care eu zic ca am ramas aceiasi) de anumite evenimente, intalniri? Ceva imi scapa.
                        Last edited by Rouge de Feu; 23 January 2012, 00:51.
                        sigpic

                        Comment


                        • sa nu ma uitati mai traiesc si eu
                          :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                          Comment


                          • La multi ani !!!

                            Comment


                            • Doru, pentru ca noi ne-am intalnit pentru cursurile de arbitrii si asa s-a intamplat sa coincida lucrurile
                              Pentru cele 200 de intalniri nu s-a organizat nimic special, iar daca nu ne-am fi intalnit pentru sedinta de arbitrii probabil ca eram iarasi 2 in parcare. Daca se organiza ceva sigur se anunta pe aici, dar de fapt a fost programul normal de intalnire.
                              Din cauza asta ziceam ca a fost altfel.

                              Da becule, la intalnirea de arbitrii ai fost si tu, nu te-am uitat pe urma ai fost din pacate la munca

                              Cat despre eventul urmator e chiar atat de greu de ghicit care este ? Sunt cei 4 ani de la prima intalnire LC Arad. Na hai ca am spus-o. Nu se va organiza nimic deosebit, va fi o simpla intalnire. Acum ca am spus asta poate vor fi mai multi participanti. Poate ...
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • 201

                                Absorbiti de discutii, patinoar si frigul destul de patrunzator, am uitat sa mai fac(em) poze ...


                                Prezenta:

                                1. AR-18-MOS
                                2. 12Vlad
                                3. Shaloo
                                4. Rouge de Feu
                                5. MAVERICK_SS
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google