LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LoganClub Arad

    se pare ca vom avea un nou inceput aici
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    si speram unul de bun augur ... vestul se ridica ... din nou
    hai sa vedem cine se strange... la prima strigare ar trebui sa ajunga pe aici:
    1. je (bubu)
    2. tavi
    3. arham
    4. evol
    5. ????

    cine se mai anunta ? azi e gratis ... si maine ... si, pe urma vedem noi

    PS multumim cristi pentru ajutor si va asteptam si noi in vizita (cand o sa reusim sa ne strangem) ... ca noi am fost pe la voi (cel putin o data :p )
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #3
      Ma anunt si eu, dar sa stiu in avans cand si unde ne intalnim sa nu imi programez nimic in acel interval orar


      1. je (bubu)
      2. tavi
      3. arham
      4. evol
      5. MAVERICK_SS
      sigpic

      Comment


      • #4
        Hai sa mai fie inca unul din Arad
        1. je (bubu)
        2. tavi
        3. arham
        4. evol
        5. MAVERICK_SS
        6. Miky 48

        Comment


        • #5
          am spus eu ... ca o sa ne strangem ... ... astept propuneri de la voi vis a vis de ziua si ora intalnirii ... si locul desigur ...
          eu zic sa o facem intr-o zi de weekend sambata sau duminica, "pe ziua". ca locatie ma gandeam la parcarea de la patinoar. e destul de mare si in ultimul timp goala.
          oricum astept de la voi si alte propuneri.
          ma bucur sa vad ca sunt si aradeni pe clubul asta.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #6
            Mie, personal, mi-ar conveni ziua de sambata...(asta cu riscul ca cei din Timisoara sa spuna ca ne luam dupa ei in ceea ce priveste ziua in care ne intalnim ).Locul e foarte bine ales, chiar nu m-am gandit la el. Iar ora...14-15 ??
            sigpic

            Comment


            • #7
              nu recunoastem nimik ... e bine si sambata ... in principiu ora 3 zic eu ca e mai ok ... ca stii tu sambata: cumparaturi dimineata, un pic de curatenie, etc ... dar sa vedem ce zic si ceilalti ... si dupa ce ne intalnim ? unde mergem sa bem un ceai ? undeva unde avem liniste, sa mai vorbim si noi, ca afara inca e prea frig ca sa stam prea mult
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #8
                M-as anunta si eu la intalnire... avand in vedere ca am fost anul trecut la una in Timisoara!
                Exista insa o problema! - nu am Logan, dar am avut si eu o Daciana... de fapt doua, dar pe rand.
                sigpic

                207 noir obsidien

                Comment


                • #9
                  Super ok....sunt si eu IN, numa bine maine la ora 9 ma duc sa imi ridic permisul si pe weekend sunt pregatit.

                  Intalnirea sa se faca la patinuar dar nu la aia de pe marginea soselei, este una jos cum intri in parcarea de la Activ si vi catre patinuar, e mare si nu e nimeni acolo niciodata, ferit de ochii sticletilor, putem sa mai dam si un cerculetz din cand in cand

                  Incerc sa mai vb cu 2 loganisti sa vad poate se ofera si ei sa vina... va tin la curent.

                  La prima intalnire promit ca imi pun jantele
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    bravo, baieti! aveti sustinere morala de la tm! mai treceti si pe la noi (nu uitati de unde ati plecat), o sa va "intoarcem" vizita...daca nu toti odata, macar de-a randul
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • #11
                      Si de la Bucuresti aveti sustinere! La mai mare!

                      OffTopic...
                      Ar fi tare ca sherifu' (cristi_xp) sa-l puna pe Streulea "Organizator de intalniri" la Arad , ca tot a initiat el intalnirile din Arad.

                      Comment


                      • #12
                        @bubu_vasile: E bine ora 3, mai ales ca daca ne enervam, putem trage o fuga la Timisoara sa le facem o vizita colegilor timisoreni...

                        @sorinj : Nu cred ca e o problema faptul ca nu ai Logan...Conteaza ca ai avut Dacia candva si faptul ca ai fost la intalnire la TM anul trecut e un punct in plus... Zic bine colegi aradeni loganisti ??

                        @Evolution : Tu zici de parcarea aia in care se intra inainte de sensul de la Subcetate, unde sunt semafoarele ?? (La vreo 100-150 de m de curba cum vii dinspre strand, da ?)

                        In ceeea ce priveste ceaiul, eu recomand Ratio Beach (in perioada asta bate vantul pe acolo, deci e liniste si putem discuta in voie), plus ca avem si parcarea strandului la dispozitie. Desigur, mai pot fi si alte solutii, dar mie numai asta mi-a venit in minte acum.


                        Deci, pana la urma, ne intalnim deja in acest week-end ??
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          1. je (bubu)
                          2. tavi
                          3. arham
                          4. evol
                          5. MAVERICK_SS
                          6. Miky 48
                          7. sorinj


                          deocamdata doar arham si tavi nu au "confirmat" ... asteptam si confirmarea lor ...
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #14
                            alo, aradenii, sa nu veniti nervosi, da ? macar plecati calmi din arad, ca o sa va enervati destul pe drum...
                            acum si eu offtopic: streulea, sa dea dracu' sa nu te vad sambetele la stadion si sa aud c-ai fost la arad(acu, ca esti mentorul lor), ca-ti fac ce i-ar face stii tu cine(ala de cauta femeie) lu' stii tu cine (ala care i-a oferit o femeie)...
                            Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Sp!ke View Post
                              Si de la Bucuresti aveti sustinere! La mai mare!

                              OffTopic...
                              Ar fi tare ca sherifu' (cristi_xp) sa-l puna pe Streulea "Organizator de intalniri" la Arad , ca tot a initiat el intalnirile din Arad.
                              da da ... noroc cu streulea ... ca de Cristi_xp nu am reusit sa dau de ceva vreme ... din cate am inteles e scuzabila treaba fiind plecat din zona, dar astept sa se revanseze punand Aradul la loc de cinste alaturi de celelalte orase cu intalniri.

                              multumim si de urari si poate la vara ne intalnim. la bucuresti sau la mare
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google