LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    maverick: da, dar ca sa plecam la Timi trebuie sa ne enervam rau de tot
    cat despre parcare, da, aia e acolo cu semafoarele.
    apropo' ... cand am fost cu sorinj la intalnirea peugeot din Arad (au venit oameni din bihor si timis) dupa intalnire am fost la Ratio ... nu ne asteptam nici noi sa fie careva pe acolo, dar a fost pe jumate plin si aproape ca nu a vrut sa ne primeasca. Dar incercam.
    csebalyn: nu o sa vina el asa usor ... ca are si el familie acasa, ca si mine. De aia nu am mai ajuns la intalnirile din Timisoara. Dar ne straduim, amandoi ....
    PS scuze postatul consecutiv
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #17
      bubu_vasile:deocamdata doar arham si tavi nu au "confirmat" ... asteptam si confirmarea lor ...

      nu pot sa confirm inca nimica k masina nu e gata inca,dar I`m in ;)
      sigpic

      Comment


      • #18
        Originally posted by ar55ham View Post
        bubu_vasile:deocamdata doar arham si tavi nu au "confirmat" ... asteptam si confirmarea lor ...

        nu pot sa confirm inca nimica k masina nu e gata inca,dar I`m in ;)

        nu e o problema ... zici de unde sa te luam si vine cineva dupa tine ... iar masina vine ea pe urma
        ideea e sa ne adunam noi si mai vedem pe urma cu masinile ....
        ma bucur ca am reusit sa dau si de tine
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • #19
          si eu m`am gandit la fel ca bubu_vasile ...in parcarea de la patinuar ar fi ok
          Norby te duc io in spate )

          Comment


          • #20
            eeee...stii bine ca nu stau in spate ) ...numa in fata stau langa tine;) )
            sigpic

            Comment


            • #21
              @ar55ham: Nu ma refeream la bancheta din spate ......... Te iau in spate si fug cu tine pana la locul intalnirii ....da` numa daca esti cuminte

              @evolution: las ca vezi tu ...acuma ca am iesit din puscarie

              Comment


              • #22
                deci pana la urma ne-am strans cativa.

                1. bubu
                2. tavi
                3. arham
                4. evo
                5. MAVERICK_SS
                6. Miky 48
                7. sorinj
                8. grassu
                9. wizzard (daca nu pleaca la tara cu ai lui)
                10. emi (un verisor de`al meu a zis ca vine si el daca are timp)
                11. radu (prieten cu verisorul meu, la fel)

                Intalnirea ramane pe Sambata 02.02.2008 in parcarea de la Activ cea dinspre patinoar la ora 14:30

                parerea mea...


                @grassu deacum incolo parnaiasu iti zic, nu sa imi bat joc de tine...dar chiar ai fata
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Prezent si eu. 14 30 mi se pare ok.

                  Inuman cati s-au strans. Aveam emotii ca nu vom fi prea multi...I'm happy !

                  Comment


                  • #24
                    14.30 ramane atunci ....
                    DECI - SAMBATA 14.30 IN PARCAREA DE LANGA PATINOAR (AIA "ASCUNSA" CU INTRARE PE LA SEMAFOARELE DIN GIRATORIUL DIN SUBCETATE) NE INTALNIM LA PRIMA ADUNARE GENERALA A LOGANISTILOR ARADENI (SI NU NUMAI)

                    Tavi, iti dai seama cam ce gandeam eu cand am deschis chestia asta ... ma tot bate gandul de vreo luna si am tot vorbit cu unul si cu altul ... imi tot ziceam "in afara de tavi si ar55ham si apoi evol nu mai stiu pe nime din arad. oare cum o sa fie sa ne intalnim doar 2-3 ?".

                    dar uite ... se pare ca suntem mai multi ... mult mai multi. ma bucur si de abia astept sa ne intalnim.
                    PS voi in ce stare aveti masinile ? ca a mea e murdara ca draku' ... sper sa reusesc sa o spal pana atunci ...
                    apropo' ... are careva o pompa de picior care sa arate corect presiunea ? ca sa le f** manometrele de la benzinarii ca mi le-am dereglat complet
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #25
                      bubu_vasile si pe mine ma batea gandu` de ceva vreme ...da` n`am vrut sa ma evidentiez ....l`am lasat pe evolution ....ca el ii mai simpatic

                      Comment


                      • #26
                        Evo prefer sa scrii in loc de arham Norby sau ceva de genu Norby 55 plm..

                        @bubu_vasile:PS voi in ce stare aveti masinile ?
                        in stare .....not ready...luna viitoare o fi gata cred..e la vopsit.si sper sa-i pun si jentile luna asta...cum ziceam ....dak vin vin fara ea deja am pe cineva care ma duce cu limuzina proprie
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          deja ma enerveaza numele asta de forum cum e numaru de inmatriculare)
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by ar55ham View Post
                            deja ma enerveaza numele asta de forum cum e numaru de inmatriculare)
                            hahaha .... si eu ma gandeam initial sa imi scriu numarul masinii dar am renuntat ... parca bubu suna mai bine decat MPT )
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #29
                              scuze..mai sus am scris :sper sa-i pun si jentile luna asta...am vrut sa zic luna viitoare adik februarie)
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by bubu_vasile View Post
                                hahaha .... si eu ma gandeam initial sa imi scriu numarul masinii dar am renuntat ... parca bubu suna mai bine decat MPT )
                                las k ii bine...te-ai gandit bine dinainte eu nu:| lasa..nu-i stres:-j
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google