LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Deci...nu stiu de ce e mai inalta...iti dai seama daca era in prim plan...?
    Probabil ca la mine au incurcat arcurile...si au pus arcuri pt diesel...(la schimbu de noapte)

    PS: acum m-am uitat si eu mai bine, e clar mai inalta.

    Comment


    • #77
      Ioi ....eu de fapt glumeam ...nu apucasem sa pun niciodata iconuri de astea de "scandal" si mie imi plac foarte mult ( desi nu sunt violent ) si postu` asta a fost perfect ( si parea si credibil ). In fond si la urma urmei nu`s curios de numar ...cine are treaba cu mine ...sa imi dea un pm ..k le dau si adresa ...i`m ready !!
      Sper ca nu v`ati suparat pe mine ....si in cazu`n care v`ati suparat ...da`ti voi de baut !!

      Comment


      • #78
        Pai am spus eu o treaba...data viitoare dam cu banu cine e sofer...

        Comment


        • #79
          lol grasule ) esti tare;)
          sigpic

          Comment


          • #80
            propuneti si voi un organizator pentru Arad...
            Si nu mai scrieti "mirc"
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #81
              multumim Cristi_XP pentru ca ai dat Aradului demnitate si l-ai pus acolo unde de fapt ii era locul ... wow ce "patriotic" ... nu pot sa cred ce am scos din mine ... dar sa stiti ca eu chiar cred ce am scris aici ... meritam si noi sa fim alaturi de cei mari...
              Cristi - cand ne intalnim prima oara fac cinste cu un ceai sau o ciocolata la rompetrol
              Streulea - si tie man ... ca stiu ca o sa "sari" in sus
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #82
                Originally posted by Cristi_Xp View Post
                propuneti si voi un organizator pentru Arad...
                Si nu mai scrieti "mirc"
                hmmm/
                sigpic

                Comment


                • #83
                  @sorinj: Eu imi cer scuze fatza de tine ca nu trebuia sa iti faci griji si sa iti ceri scuze, ca am zis-o in gluma ...mii de scuze

                  Legat de un organizator de intalniri pentru arad ...eu zic sa se ofere cineva care are mai mult timp liber (mai ales in weekenduri) si sunt mai mult ca sigur ca ceilalti aradeni o sa`l acceptam (asta e parerea mea). In cazul in care sunt mai multi care doresc sa fie organizatori o sa votam (eu zic ca asa e cel mai corect) Numai bine !!

                  Comment


                  • #84
                    Super tare baieti , va asteptam la intalnirea nationala din 8 martie din Sibiu statiunea Paltinis .

                    PS. Vad ca sunt multe scufite rosii in clubul logan
                    sigpic

                    Comment


                    • #85
                      huh ... eu daca vreti ma ofer .... sa nu ramana aradu' fara maestru de ceremonii. asta nu pentru ca as avea prea mult timp liber, dar ... daca e altcineva hotarat la functia asta sa zica
                      apropo' de timp liber: sambata am un curs de la 14.00-18.00.
                      Putem sa ne intalnim mai repede ? la 13.00 spre exemplu ? daca nu puteti, atunci nu voi putea participa saptamana asta. Sau poate facem intalnirea duminica ? hai ca astept impresiile, propunerile, etc... alea alea
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • #86
                        hai sa va propun la toti un nou thread. va bagati la pozat gropi nasoale sau canale ridicate la dracu, drumuri praf sau linii de tramvai nasoale ? toate "adunate" de prin orasul nostru ? in fiecare zi sa strangem cateva si sa vedem ce "iese" dupa o luna ?
                        ceva de genul "nici o zi fara o groapa in drum"
                        ce ziceti ?
                        Last edited by Cristi_Xp; 5 February 2008, 08:59.
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • #87
                          Originally posted by bubu_vasile View Post
                          hai sa va propun la toti un nou thread. va bagati la pozat gropi nasoale sau canale ridicate la draku, drumuri praf sau linii de tramvai nasoale ? toate "adunate" de prin orasul nostru ? in fiecare zi sa strangem cateva si sa vedem ce "iese" dupa o luna ?
                          ceva de genul "nici o zi fara o groapa in drum"
                          ce ziceti ?
                          o idee foarte buna

                          PS : intalnirea o putem pune si Duminica....nu e nici o problema
                          sigpic

                          Comment


                          • #88
                            daca se face sambata sau duminica asta intalnire din nou, 80% o sa fiu si eu
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              @bubu_vasile: Ai votul meu :P pentru investirea ta ca maestru de ceremonii. Sper ca dai de baut dupa ce esti "confirmat" de toti aradenii

                              In ceea ce priveste intalnirea de saptamana asta, e bine si duminica, tu decizi bubu, din moment ce esti maestru de ceremonii.

                              Ideea topic-ului cu gropile e buna, am sa tin telefonul la indemana sa pozez toate gropile, canalele etc.
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                maverick: rolul maestrului este de a va impulsiona si nu de a decide de unul singur data si ora intalnirii. daca e bine duminica pentru toti e ok. daca e mai bine sambata pentru voi atunci nu e nici o problema. trebuie facut cum e mai bine pentru toti, nu conteaza "titulatura" ...

                                deci ... astept confirmari si voturi pentru sambata la 14.30 sau duminica la 14.30
                                lista e deschisa.
                                pentru duminica:
                                1. bubu

                                pentru sambata:
                                1. ?

                                PS. chiar daca sunt doritori pentru ambele zile, intalnirea se face o data, atunci cand se strang cei mai multi
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google