LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Iata si catalogul cu cei prezenti. Sper sa nu fi poreclit gresit pe cineva!

    Daca cumva va uitati la poze, sa stiti ca numerele de pe masina lui @grassu nu sunt de fapt ale lui!
    Attached Files
    sigpic

    207 noir obsidien

    Comment


    • #62
      Sper ca aceste intalniri sa se repete saptamanal, pacat ca nu a ajuns toata lumea care s-a anuntat...

      Timisorenilor, pe cand o vizita ??
      sigpic

      Comment


      • #63
        pentru primadata a fost chiar foarte bine

        Eu zic ca peste o luna, doua vor fi saptamanal cel putin 10 masini la fiecare intalnire daca asa decurg lucrurile
        sigpic

        Comment


        • #64
          imi place mult ultima poza din alea multe. parca si vad titlul:
          "kiss vs evolution"



          in rest ... toate bune ... a fost foarte bine pentru prima ... cu timpul sigur vor fi si altii ... speram si de un timp mai frumos.

          ps asteptam "explicatiile" celor care s-au scos ....
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #65
            ooooo...uite ca o fost cineva totusi la intalnire,pacat ca nu am reusit sa vin si eu, dar daca se face si acuma sambata care urmeaza adica pe 9, o sa fiu si eu prezent, ca nu mai am nici un drum o sa fiu in arad!! asa ca daca se mai organizeaza intalnirre si pe 9 o sa fiu si eu
            sigpic

            Comment


            • #66
              Originally posted by wizard24 View Post
              ooooo...uite ca o fost cineva totusi la intalnire,pacat ca nu am reusit sa vin si eu, dar daca se face si acuma sambata care urmeaza adica pe 9, o sa fiu si eu prezent, ca nu mai am nici un drum o sa fiu in arad!! asa ca daca se mai organizeaza intalnirre si pe 9 o sa fiu si eu
              eram sigur ca o sa fie cineva ... si la timisoara sa inceput mai greu... in primele saptamani au fost doar mareom si virtualmansorin (sporadic si Cristi_XP). deci daca erau macar 2 era bine. cu toate astea am reusit sa ne strangem 5+1 (adica 5 loganuri si un peugeot- fotograful oficial).
              inseamna ca ne putem compara si cu alte orase mai mari la care s-au strans tot atatia sau mai putini.
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • #67
                Bine v-am gasit!

                Salut!
                E primul post in forumul Logan. Am comandat si eu de 2 saptamani un Kiss FM dCI 85 HP. Teoretic pe 7 februarie ar trebui sa-l primesc. Am fost nehotarat, daca sa-mi iau un SH diesel de afara sau ceva nou loco. Sper sa fi facut o alegere buna. Totusi ce e nou e nou, in pofida a ce spun unii si altii. Am vazut ca avem si in Arad un Club Logan si sper ca in masura timpului liber sa ne si putem intalni.
                Sa auzim de bine.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  bine ai venit rouge de feu ... banuiesc ca asta e culoarea kiss'ului tau ... dci'ul de 85 ar trebui sa fie la fel de "puternic" ca si 1.6 8v ... doar ca, consuma mai putin. eu zic ca ai facut o alegere buna, atata timp cat nu ai probleme cu ea
                  te asteptam la intalnire ...
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by bubu_vasile View Post
                    bine ai venit rouge de feu ... banuiesc ca asta e culoarea kiss'ului tau ... dci'ul de 85 ar trebui sa fie la fel de "puternic" ca si 1.6 8v ... doar ca, consuma mai putin. eu zic ca ai facut o alegere buna, atata timp cat nu ai probleme cu ea
                    te asteptam la intalnire ...
                    Mersi. Sper sa pot ajunge si eu cu Kiss-ul proaspat de 2 zile.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      faine pozele..si vad k v-ati strans cativa ...sper sa termin si eu masina luna asta si sa vin si eu...
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        mdea ...v`am zis k nu vreau sa apara poze cu masina sau cel putin cu numaru`
                        Asta a fost prima si ultima intalnire la care am fost prezent....... Numai bine !

                        Comment


                        • #72
                          Lasa ca data viitoare scoatem numerele
                          Poza e super.
                          PS: chiar si in poza se vede ca masina mea e ceva mai sus de bot decat celelalte...

                          Comment


                          • #73
                            Originally posted by Octavian___28 View Post
                            Lasa ca data viitoare scoatem numerele
                            Poza e super.
                            PS: chiar si in poza se vede ca masina mea e ceva mai sus de bot decat celelalte...

                            da de tacanit nu zici nika ? sau nu ai mai auzit nimic de la toba lu' evol ?
                            in loc sa te bucuri ca e inalta tu faci pe mofturosul. daca aveai "inaltimea" lu evol ? unde iti lasa-i masina cand mergeai acasa ? la podgo ?


                            grasu: lasa ca doar noi intram aici ... si noi oricum am vazut numarul :p
                            si te tinem minte
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by grassu View Post
                              mdea ...v`am zis k nu vreau sa apara poze cu masina sau cel putin cu numaru`
                              Asta a fost prima si ultima intalnire la care am fost prezent....... Numai bine !
                              Imi pare rau @grassu pentru tine, dar in primul rand la rezolutia la care am incarcat pozele nu prea se distinge numarul, in al doilea rand sa stii ca la toate intalnirile forumistilor (Logan - Timisoara, Peugeot - Arad, Timisoara la care am participat personal, sau la care au participat altii din alte locatii) nimeni nu isi ascunde numarul pentru ca pe nimeni nu il intereseaza acest aspect. Cand postezi niste poze de la intalnirile membrilor clubului acestea de obicei redau atmosfera, aglomeratia, obiectul intalnirii, nicidecum numarul de inmatriculare al masinilor.

                              Daca ti-e rusine de el, daca esti urmarit, atunci am facut o greseala si imi cer scuze... dar daca ai vrut sa ramai anonim sau sa nu te cunoastem personal, atunci cred ca ai gresit tu!

                              Multumesc pentru intelegere! Si sper sa iti treaca...
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Octavian___28 View Post
                                Lasa ca data viitoare scoatem numerele
                                Poza e super.
                                PS: chiar si in poza se vede ca masina mea e ceva mai sus de bot decat celelalte...
                                acuma am observat si eu...de ce e mai inalta a ta decat restu?in afara lu Evo k golanu lui are suspensii sport.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google