LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Da mai...dar vezi...astea nu sunt lucrari de anvergura, treaba asta doare.
    Cum e in Podgoria, pur si simplu sa se puna sa faca latimea aia de 2 metri de linii ! Nu se poate...merge si asa.
    Ii scriu la Falca, sa-i arat cum poate sa castige niste voturi din mai multe parti ale Aradului cu bani putini..ce bulevarde asfaltate...sa faca macar trecerile astea de rahat si ''s-a scos''...

    Comment


    • #47
      am revenit si eu ... va intrebam cum arata masinile voastre ... a mea tocmai si-a schimbat infatisarea ... e lovita in ambele parti ... ambele aripi spate. stanga e mai sifonata ... dreapta putin, dar .... imi vine sa o iau razna ... acum am venit de la "interviu" de la circulatie ...

      cat despre strazi ... eu urasc cel mai mult canalele care sunt ridicate mai mult decat soseaua: vezi malul muresului (de la maranata pana la constructorul), strada abrud, iuliu maniu, si mai sunt si altele in "starea asta" ...
      injur pe ei de numa cand plesnesc cate un canal din asta ....

      ps si andrei muresanu (aia de vine de la semafor de pe banul maracine pana in 30 decembrie traversand revolutiei) ...
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • #48
        Hai mai...ce ai patit??? (merge ca pXXX netu)

        Comment


        • #49
          @bubu_vasile: Dar cine a reusit sa iti sifoneze masina in asa hal?? Da si tu mai multe detalii....
          sigpic

          Comment


          • #50
            Originally posted by Octavian___28 View Post
            Na acuma...
            Iti spun pe PM.

            PS: intrebare pt. aradeni, ce urati cel mai mult pe drumurile din Arad...?
            Eu liniile de tramvai, mai ales alea din podgoria, inumane!
            pfff...mi-e nu-mi place deloc, linile de tramvai alea de la semafor de la bila, si trecerile alea cum urci podu la subcetate, damburile alea sa le ia naiba de treci peste ele si te miri ca iti distrugi masina.Pe mine ma enerveaza ce-l mai tare astea de care am zis, da mai sunt si la podgoria linile de tramvai de care zice-ti si voi si aicea la teatru in spate, mai sunt iara linile de tramvai si multe multe alte tampenii...
            sigpic

            Comment


            • #51
              si eu sunt de parere ca cele mai tragice sunt liniile din intersectia de la podgoria, dupa care vine drumu prin vlaicu (ambele parti = foarte tragic) ...si binenteles drumu de la podgoria pana la polivalenta si drumu de langa mal de la maranata pana la costructoru (drumuri pe care le frecventez zilnic de 2-3 ori) ....si multe altele

              P.S. e bine oricum ca in loc sa fara drumurile se monteaza semafoare din 25 in 25 de metrii ...nu`i stres

              Comment


              • #52
                da ca bine zici grassu, mai ales cum cobori podul la micalaca, drumul catre miorita, si pana la petromul din capat, so-r pus la semafoare, de te indoaie...in loc sa faca drumurile cum ai zis si tu ei bag bani in semafoarele lu naiba...eu tin sa precizez ca de cand sa-u pus in micalaca semafoarele,am si trecut de vre-o 2 ori pe rosu
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Mda...si dupa vreo 50000de km. mai ai pretentii sa fie masina intreaga...dureros.
                  In fiercare dimin din gradiste plec in zona industriala, pe vlaicu ca mai am colegi de luat pe drum.
                  Senzatie de roti patrate cum ai pe bulevardu ala n-am avut in nici un alt oras...zilnic...zilnic.

                  Comment


                  • #54
                    revin mai spre seara cu alte comentarii ... ma bucur foarte mult ca "ne-am dat drumul la vorba" ... de abia astept ziua de maine ...
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #55
                      bah tavi tie frica ca iti afla dusmanii adresa ?
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        dragilor asta e... am gasit-o in parcare, in halul respectiv, iar autorul ... stiti voi proverbul cu "prinde orbul ..."

                        nu e foarte esential, o sa se rezolve, doar ca am nervi ca era noua -3 luni. dar vorba lu' sotia mea: "e doar tabla. bine ca nu am avut noi accident"

                        boris: normal ca ii e frica ... daca ii facem toti o vizita surpriza ? pe unde scoate camasa ?
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • #57
                          am deschis un nou thread. As vrea sa stiu si parerea voastra. Poate ma puteti ajuta si pe mine sa aleg
                          thread-ul este:
                          "Ce este mai important de imbunatatit la un Logan ?"
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #58
                            Care aveti aparate foto sper ca nu o sa le tineti pe acasa...

                            Ne vedem azi la ora 14:30
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Eu zic k a fost destul de ok pentru prima intalnire

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google