LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by grassu View Post
    bubu_vasile si pe mine ma batea gandu` de ceva vreme ...da` n`am vrut sa ma evidentiez ....l`am lasat pe evolution ....ca el ii mai simpatic
    da da ... eu nu am mai asteptat dupa el ca saracu' nu avea carnet. oricum trebuie sa il temperam cumva, ca altfel trebuie sa mergem in fiecare saptamana sa il luam cate unul din noi cu masina
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • #32
      Dragi compatrioti va anunt ca astazi in jurul orei 14:00 mi-am luat prea iubitul carnet si diseara se anunta jale pe centru

      Care aveti chef de o mini intalnire eu zic sa ne vedem diseara la ora 8 la cinema Dacia, vizionam un film frumos si apoi ne dam cateva ture pe centru neoficial.

      Sper sa nu am treaba si in seara asta cu prea stimabilul agent Pană pentru folii.Sa stie si el ca il astept cu o sticla de wisky daca ma mai opreste )
      sigpic

      Comment


      • #33
        Deci sa scriu si eu ca doar sunt din arad )....deci nu ii sigura treaba cu sambata asta la mine pentru ca se prezice un drum la tzara cu ai mei...dar ramane sa vedem, daca nu o sa fiu si eu prezent la intalnire,iar daca ii sa plec,ramane atunci pe altadata...oricum contati si pe mine cand sunt intalniri (eu o sa fac tot posibilu sa vin)
        sigpic

        Comment


        • #34
          Originally posted by Evolution View Post
          Dragi compatrioti va anunt ca astazi in jurul orei 14:00 mi-am luat prea iubitul carnet si diseara se anunta jale pe centru

          Care aveti chef de o mini intalnire eu zic sa ne vedem diseara la ora 8 la cinema Dacia, vizionam un film frumos si apoi ne dam cateva ture pe centru neoficial.

          Sper sa nu am treaba si in seara asta cu prea stimabilul agent Pană pentru folii.Sa stie si el ca il astept cu o sticla de wisky daca ma mai opreste )
          huh ...kam mult visiki in masina ta ... o adevarata bomba
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #35
            Daca deschideam mai devreme compu...Lasa ca o sa ne ''dam'' seara prin centru (ati vazut ca dupa ora 9 30 -10 seara apar niste indivizi vreo 5-6 la nr asa...din cand in cand, aceleasi masini si persoane...dubiosi as spune...tre' sa fim ''dubiosi'' si noi ...)

            Comment


            • #36
              De adunat am vazut si eu ca se aduna, mai pe la primarie, mai pe la ziridava am vazut,cateodata se mai si urmaresc unu pe celalat.....asa ca ar trebui si noi asa seara, sa facem asa sa fim un fel de "mafie" cu loganuri ))))
              sigpic

              Comment


              • #37
                asa e ...pana pe la 12-1 o ard prin oras ca dupa 1 nu prea mai e nimeni ...rar mai e vreunu dintre ei ....va spun eu sigur

                Comment


                • #38
                  Deci am vazut eu bine...se aduna seara in tacere, se urmaresc ca iepurii pe bulevard si dupa vreo 2 ceasuri pleaca acasa.

                  Ar trebui sa am rabdare pana sambata, dar intreb, cine vrea deseara sa iasa pe bulevard...? Vedem noi ce facem...

                  Comment


                  • #39
                    Multa Bafta baieti!!!
                    Am scos masina in ploaie sa se tuneze cand tuna !.......restul e LOGAN

                    Comment


                    • #40
                      eu in general seara is consemnat casa la copii si familie, dar cand vedeti un logan kiss trecand pe langa voi cu 80-100 sa stiti ca ala is eu
                      si aseara am facut un slalom din asta din vlaicu pana in micalaca pe la ora 9 seara.
                      PS pentru asta mi-am luat oare detectoru' ???
                      cel mai nasol e sa vii cu viteza asta si sa vezi in stanga o masina de politie pe care o depasesti prin dreapta ... mi s-a intamplat de doua ori ... in ambele cazuri am scapat cu mare bafta si norc, altfel eram pieton acum ...
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • #41
                        Ups...ai de grija

                        PS: eu sunt un pic disperat ca nu mai am unde sa-mi parchez masina seara (s-au apucat sa faca drumurile in Gradiste si toata strada e inchisa...)

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Octavian___28 View Post
                          Ups...ai de grija

                          PS: eu sunt un pic disperat ca nu mai am unde sa-mi parchez masina seara (s-au apucat sa faca drumurile in Gradiste si toata strada e inchisa...)
                          aceeasi problema o am si eu. de vreo 2 luni sau inmultit masinile in blocurile de langa .... e cam nasol
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Octavian___28 View Post
                            Ups...ai de grija

                            PS: eu sunt un pic disperat ca nu mai am unde sa-mi parchez masina seara (s-au apucat sa faca drumurile in Gradiste si toata strada e inchisa...)
                            Pe ce strada stai ?
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Na acuma...
                              Iti spun pe PM.

                              PS: intrebare pt. aradeni, ce urati cel mai mult pe drumurile din Arad...?
                              Eu liniile de tramvai, mai ales alea din podgoria, inumane!

                              Comment


                              • #45
                                Intr-adevar liniile de la Podgoria sunt groaznice, sa nu mai zic de transeele ce au aparut in Vlaicu acuma ca s-au reluat lucrarile finantate de BERD. Un alt exemplu e trecerea peste liniile de tramvai de la Cpt. Ignat si intrarea in cartierul Alfa (ambele sunt ceva de groaza pentru directie, amortizoare etc)
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google