LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vedem la intalnire. eu merg chiar daca o sa ma duc singur
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • Bubu de la cat e azi intalnirea?
      15,sau 15-30?

      Comment


      • la ora 15 ...
        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

        Comment


        • ALINE esti bun de f...t ca uiti repede,nu stii tu la ce ora este intalnirea!!!!!!!!!!!!!!!!1

          Comment


          • ) Cesa faci mariuse mai uita omu.

            Comment


            • 51.
              La 364 de zile dupa prima intalnire a LoganClub Arad, ne-am adunat in binecunoscuta parcare pentru a 51-a oara.
              Attached Files
              sigpic

              207 noir obsidien

              Comment


              • Poze de la intalnirea de azi Clu****** Arad&Timisoara veti gasi aici
                Dar nu va grabiti prea tare ca la acesta ora mai am inca de incarcat poze in album. Nimic cenzurat, nimic modificat.

                Cum a fost la Timisoara? Pentru mine de neuitat. Am avut ceva probleme pe drum cu masina, nu stiu ce, pe care le-am avut si la intoarcere acasa.
                Toata coloana a trecut de filtru la intrarea in Timisoara, doar pe mine m-a oprit politia... nu unul ci trei...
                Toata coloana a luat-o pe drumul bun doar eu m-am trezit plimbandu-ma pe strazi necunoscute, de m-a luat durerea de cap. ) Noroc cu Bubu ca m-a recuperat.
                Pizza in schimb a fost buna si picanta.
                sigpic My Black Pearl

                Comment


                • Multumim echipei din Arad pentru vizita facuta,pentru ca si'au calcat putin pe orgolii pasind pe teren alb-violet si ne pare rau pentru problemele cauzate de nesincronizare,promitem ca data viitoare vom alege din timp o pizzerie unde este si ketchup si speram ca v'ati simtit macar pe jumatate de bine fata de cum ne'am simtit noi la Arad ....si pentru Lili si restul care v'ati ratacit va rugam sa intelegeti ca ai nostrii baietii is mai nazdravani unpic si nu prea stiu sa mearga incet(deci inca odata scuze) Va mai astptam pe la noi pana la vara cand venim la inghetata
                  Last edited by Guest; 31 January 2009, 23:48.
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • Si eu as fi fost mai nazdravana, cu conditia sa fi fost in Arad , asa in Timisoara, nici macar gropile nu le cunosc, si am reusit sa iau vreo doua, fara efecte secundare din fericire.
                    Eu una m-am simtit foarte bine, dar parca timpul a trecut prea repede.
                    sigpic My Black Pearl

                    Comment


                    • hai mai .. si pe drumul inapoi ai avut probleme ? nasol ... eu nu am avut. de fapt o sa vad daca imi vine acasa ca am trecut pe langa politie in vinga si aveam peste legala (cu mult) dar si ei atunci opreau deci nu cred ca au avut timp sa dea drumul la radar. S-au uitat urat la mine, dar ... sper ca nu .... am ajuns inapoi pe la 20.50
                      si cand am venit becu era parcat pe locul meu. trebuia sa ii umblu la gume ?

                      PS drumul inapoi a fost o placere. masina parca a cerut sa fie fugarita, muzica a fost super iar politia la posturi
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Placerea a fost de partea noastra @Cristi_Xp, nu era vorba de orgolii, ci doar de faptul ca voi v-ati mobilizat in numar neasteptat de mare si ne-ati primit destul de bine (au lipsit doar painea si sarea). Despre problemele aparute in trafic - se mai intampla - si eu era sa ma pierd urmarindu-te, noroc cu toba zgomotoasa (m-am ghidat dupa sunet). Eu cred ca pana la vara sigur mai veniti macar o data la noi.
                        sigpic

                        207 noir obsidien

                        Comment


                        • imi pare si mie rau de faptul ca ne-ati pierdut pe drum. A fost un pic ciudat sa ii las pe aradeni intr-o parcare ca sa fug dupa lili urmand ca ulterior sa ii "recuperez" de acolo. dar ... bine ca ne-am gasit pana la urma.
                          ***************************
                          Last edited by bubu_vasile; 2 February 2009, 16:48. Reason: am pierdut toti timpul degeaba. unii ca sa scrie, altii sa citeasca
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • **************************************

                            apropo' ce sa inteleg din postul http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1538 ????
                            l-a scris cristi sau anca ??? sau anca a fost doar organul de cenzura ?
                            Last edited by bubu_vasile; 2 February 2009, 16:49. Reason: am pierdut toti timpul degeaba. unii ca sa scrie, altii sa citeasca
                            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                            Comment


                            • Maveric stai linistit ca si eu am venit lejer nu m-am grabit,in principiu am ajuns bine .

                              Comment


                              • Originally posted by AR90PAG
                                Crede-ma ca as fi venit la tm , cu steagu lu` UTA imi faceam poza peste stadionu lu`tm , dar atat de racit am fost(inca mai sunt dar e mult mai bine) ca nici la intalnire nu am fost capabil sa fiu prezent, practic am fost mort!
                                Bine ca esti bine acum
                                sigpic My Black Pearl

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google