LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai repede de sambata nu putem, dar o sa merite asteptarea

    PS vad ca tot mai des se practica "test drive-ul" cu masina celorlalti sper doar sa se revina intotdeauna cu masina ... apropo, lili nu a vrut sa se dea cu masina mea nu cred ca se ridica masina la "inaltimea" perlei
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

    Comment


    • geolino ce Logan ai?
      Facelift,cumva?

      Comment


      • M-am logat pe forumul colegilor nostri din Ungaria. Insa m-am prins urechile cu limba maghiara. Una e sa citesti si alta e sa vorbesti .....si alta sa mai si scrii. O luam incetisor si pana la vara poate facem o intalnire in Ungaria.

        Comment


        • logan 1.5 dci an 2007 ambition

          Comment


          • Bine ai venit

            Originally posted by marius_g View Post
            Eu vin cu propunerea sa avem un imn al nostru ,,logan club''cine poate sa compuna macar o strofa si binenteles sa aiba si rima este asteptat pe forum.
            Da super buna ideea, hai sa vedem ce poti
            Last edited by Pagu; 9 February 2009, 01:02. Reason: Automerged Doublepost
            Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
            Magazin Piese de Schimb.
            www.facebook.com/ElectroteknikPag

            Comment


            • Originally posted by lau View Post
              M-am logat pe forumul colegilor nostri din Ungaria. Insa m-am prins urechile cu limba maghiara. Una e sa citesti si alta e sa vorbesti .....si alta sa mai si scrii. O luam incetisor si pana la vara poate facem o intalnire in Ungaria.

              cam asa ai patit si tu ?
              cu intalnirea mai vedem, avand in vedere ca trebuie sa stabilim un limbaj comun ceea ce va fi destul de dificil (pentru mine cel putin ....)
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Originally posted by Pagu View Post
                Bine ai venit
                Da super buna ideea, hai sa vedem ce poti
                Da-mi vreo 6 beri ca-ti compun io un imn fain.

                Comment


                • Pana la urma nu e gluma atunci cand mai zic eu sa adoptam o pozitie decenta la poze ca se intoneaza imnul.)

                  Comment


                  • Normal asa ar trebui ca si orice club ,dar vad ca un prea am sustinere,asta e poate nu am spirit de convingere nui asa @Bubu.

                    Comment


                    • hehehe ... nu asta-i problema, dar pe vremea asta nu prea are lumea inspiratie. eu zic sa asteptam sa dea astenia de primavara in toti si atunci sa vezi cantari
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • din cauza unui accident destul de serios in care am fost implicat ma vad nevoit sa renunt o perioada la intalnirile LC Arad.
                        In aceste conditii o sa il rog pe sorin sa aibe grija de voi si pe voi va rog sa nu faceti prea mare "scandal" pe forum.
                        ne mai auzim
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • Bubu ce sa intamplat , cu tine sau cu masina ?
                          sigpicImbracat volane in piele http://www.youtube.com/watch?v=99W1jXEEJOU

                          Comment


                          • Bubu si tu ai facut pozne?
                            Sper ca esti bine ca eu sunt...
                            fara linkuri externe

                            Comment


                            • am intrat la unu in casa (de fapt in bar la Godfather pe poetului) si am mai atins si o masina parcata. totul din cauza unuia care nu avea stop pe spate stanga si a virat in timp ce il depaseam. Ca sa nu il lovesc pe sofer am tras stanga si am nimerit barul iar ala s-a oprit pentru 2 minute dupa care s-a suit in masina si a plecat linistit. Data viitoare nu mai feresc pe nimeni. Masina e destul de praf (desi se putea si mai rau) casa lu aia trebe reparata (ma suna non stop si ma *** la cap cu ea) si la fel si masina cealalta parcata. Iar cum pe ala si daca o sa il gaseasca (avea numere de SJ pe ea o dacie 1310 rosie) o sa zica ca el nu o fost acolo totul o sa cada pe mine. Asa ca o sa am ce trage de pe urma incidentului.

                              PS avarie la masina mea: fata stanga (far, bara, tot), roata stanga + directie, oglinda stanga + indoita putin usa fata stanga, usa dreapta fata, usa dreapta spate, pragul si aripa dreapta spate praf (asta din cauza ca am nimerit zidul de beton de la parcarea amenajata din fata barului).
                              Last edited by bubu_vasile; 13 February 2009, 15:49.
                              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                              Comment


                              • cand sa intamplat nenorocirea asta bubule ?

                                esti ok ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google