LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cu ce a facut Evo spectacol de toata lumea era atent la masina?:-"
    sigpic

    Comment


    • btw dak nu intervine ceva o sa vin si eu sapt.viitoare caci maine ma duc dupa masina si ii cumpar si Jenti.
      sigpic

      Comment


      • imi place mult locul vostru de intalnire..loc cat cuprinde...numai lume sa fie... bravo

        Comment


        • In orasul vostru mai e careva interesat de suporti de numere "LoganClub"? Daca da faceti o lista si spuneti cate bucati mai vreti ca sa pot da noua comanda! Eventual vorbiti cu CristiStreulea si cand i le trimit lui sa va trimit si voua in acelasi colet. http://www.loganclub.ro/forum/suport...4.html?p=74692
          In tara momentan.

          Comment


          • @ar55ham, Evo si-a izolat suplimentar masina ... si si-a mai izolat si niste fire. De aia ne uitam toti.

            Comment


            • Eu n-am reusit sa vin nici la intalnirea nr 3...
              In schimb m-am intalnit la semafor (seara) cu Evolution...
              Ce frumos cand se intalnesc doi membrii in oras...si la semafor...parca celelalte masini nu mai existau Restu e poveste
              PS: ce poate sa faca o remapare si restu...nu stiam de ce nu mai imi trage masina (eram la limitare pe tr 1, nu auzeam motorul, auzeam numai toba lui...)

              Comment


              • tavi: de data asta ce a mai intervenit ? sau nu ai mai avut cd-uri acasa si ti-a fost rusine sa apari fara cartea tehnica de la logan ? (sa stii ca a intrebat lumea de ea)

                arham: de fapt incercam sa ne dam seama daca stie ce face

                grassu: deaschide-ti dracu telefonu ala ... ca te-am sunat de m-am plictisit ...m-am intalnit amu' seara cu wizard si am fost la o plimbare si la o sedinta de shooting (foto nu ce crezi tu) ... ne-am bagat masinile la un of-road pe santierul de la noile ANL de langa selgros ... a fost frumos
                Si era sa uit. Ti-am gasit si atelier de verificat directia. I-am facut poza sa stii unde sa mergi
                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                Comment


                • bubu: chiar ca a fost off-road acoolo )...mai ales cand am plecat de acolo si am trecut peste dunele alea de pamat inghetat, am crezut ca ma arunca masina afara din ea asa de tare sa scuturat)...dar a fost ok(seara,frig,noi in mijlocul campului aproape)
                  Da, mai grasule unde ai fost?te suna omu' sa vi si tu si nimica, trebuia mai sa vi sa iti bagi si tu masina pe acolo prin santieru ala, ti se mai uzau arcurile si asa te plangi ca ti masina prea sus)
                  PS:bubu de aia te-ai oprit acolo??ca nu stiam de ce te-ai oprit asa dintr-o data
                  sigpic

                  Comment


                  • la multe intalniri
                    Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                    Comment


                    • Bueeeei ....aseara eram la lucru si m-a rugat bossu sa ii dau telefonu 2 ore ca astepta niste telefoane si telefonul lui era mort si oricum nu veneam ca am fost sa ma intalnesc cu viitoarea mea fosta sotzie cand am iesit

                      @CosTin87SIE: despre suportzii de numere ii ziceam si eu ieri la bubu ...deci ar fi interesat cineva de suporti de numere ??

                      @laur200445 & Lucianitos: Multumim pentru urarile de bine !

                      Comment


                      • Nu mai, am fo. acasa pt. ultima data (sapt asta asta incepe ''postu negru'' ) , de manual nu am uitat.
                        Uite deseara il bag pe cd-uri, imi dati un PM unde sa vin si vi-l dau

                        Comment


                        • tavi: la urmatoarea intalnire
                          grassu: asta nu e tocmai o scuza (aia cu fosta ), iar despre suporti vorbim la urmatoarea intalnire la care sper sa fie mai cald
                          PS te mai intereseaza unde e atelierul ala de verificat directia ?
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Care stie ceva cauciucuri (ceva cu talon 55,60,pe 16)k maine ma duc dupa jenti.le-am comandat deja.
                            sigpic

                            Comment


                            • nu stiu ce dracu are k nu vrea sa-mi puna pozele,dar am linku .
                              Magazin online jante si anvelope noi. Importator jante, livrare rapida in toata tara prin curier. Gama larga de jante si anvelope in stoc sau la comanda, jante omologate ECE/KBA/TUV/RAR cu garantie 2 ani.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by ar55ham View Post
                                Care stie ceva cauciucuri (ceva cu talon 55,60,pe 16)k maine ma duc dupa jenti.le-am comandat deja.
                                daca vrei sa iti arata frumos ia`ti cu talon 45 sau 50
                                daca nu vrei gume noi te pot eu rezolva cu 30/40 lei bucata usor uzate

                                vb pe yahoo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google