LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lume,lume, sa vazut ce ii afara?Ploua de nu se mai opreste!!
    intrebare!?Se mai tine intalnirea pe vremea asta?
    sigpic

    Comment


    • Eu nu vin
      Plus ca si vremea e de toata jena.

      Comment


      • Am inteles octavian, si eu nu stiu am un drum prin oras la ora 14,eventual cand termin treaba,fac o ocolire pe la patinoar sa vad daca e cineva!
        restul persoanelor??Nimeni nu zice nimica?
        sigpic

        Comment


        • Si eu ma uit urat la vremea de afara .... sunt in dubii. as veni, dar daca ploua in halul asta in 5 minute ne uda ca pe naiba. sunt foarte nehotarat cu toate ca nu ar trebui.
          astept propuneri.
          tavi am inteles ca nu vine, wizard s-ar putea sa ajunga, pe sorin cred ca il sun, ceilalti ?
          norby, mos, rouge, evol, miky, ar77pag, altii ?
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Eu bubu,ti-am spus vin ca am ceva treaba prin the city si cand ma intorc vin pe la patinoar,sa vad daca se strange lumea,oricum nasoala vreme,am crezut ca va fi ok ieri cand am vazut ca ii soare, dar se pare ca sa schimbat total vremea,
            sigpic

            Comment


            • Si eu vin... S-ar putea sa intarzii 5-10 minute ca o duc pe fina-mea in Alfa la o colega de clasa, dar vin !!!
              sigpic

              Comment


              • Am o idee.Daca asa e cu vremea, de ce nu mergem noi la un suc undeva?Astept propuneri.
                sigpic

                Comment


                • Infine.io zic sa ne vedem toti acolo si dupa aia sa ne vorbim unde sa mergem la un suc ceva,sa mai vb.si noi.ne vedem in parcare!
                  sigpic

                  Comment


                  • K .. ne vedem acolo ... cine vine
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • Eu nu vin ... Ca acuma am ajuns de azi dimineata din oras, si sunt satul de ploaie ...

                      Comment


                      • Poate va intereseaza ceva interesant despre noul model dacia SANDERO
                        :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                        Comment


                        • Din nou o vreme foarte urata! Am observat ca de cand vine ar55ham la intalniri ploua cu insistenta! O fi de vina masina sau soferul? Oricum urez bun venit la intalnirile din Arad lui becudani. Sper sa nu fii dezamagit de intrevedere (a fost din cauza ploii).

                          Ca de obicei va atasez deja binecunoscuta prezenta, si cateva cadre interesante.
                          Attached Files
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • Frumoase poze sorinj , dar pe de alta parte vremea a fost de toata jena,(cand am ajuns acasa am stors apa din bluza), sa speram ca pe data viitoare va fi ma calumea si sa se adune lume mai multa
                            sigpic

                            Comment


                            • Iti multumesc sorinj pentru urare si sper sa va faca placere si prezenta mea prin zona , si cine stie la un moment dat o sa umplem si parcarea aia
                              :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                              Comment


                              • Mai umpic si iau si eu permisul si vin si eu la intalniri
                                Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
                                Magazin Piese de Schimb.
                                www.facebook.com/ElectroteknikPag

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google