LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faina intalnire
    Multam JED (sa nu te superi ca n-am retinut numele) pt bec. Daca ai vreo zgarietura ceva de scos de pe vopsea sa-mi spui )

    PS: pierdut una lanterna cu leduri, ultima data vazuta la Bubu cand lucra la masina lu' Maverick.
    Ofer recompensa ))

    Comment


    • ok ... ca sa le iau pe rand:

      1. am luat sculele cu mine din cauza ca nu mai puteam sa le las din mana ... mi se inclestasera muschii de la degete pe ele
      2. lili si eu ma bucur ca ai revenit la intalnirile noastre. era timpul sa revii la "patria mama" doar esti undercover ....
      3. ma bucur de asemenea de participarea catorva oameni noi ca si Oxi alias tundra, serafim alias JED si florin (din cate imi amintesc, daca nu imi cer scuze, dar imi era prea inundat creierul cu sange de la statul cu capul in jos) alias FLO. Salut de asemenea revenirea lui evol, miky si tavi pe care nu i-am vazut de mult.
      4. imi pare rau ca nu am putut (nu am avut timp) sa stau mai mult de vorba cu voi cu toti, dar asa a fost filmul de data asta.
      5. nu stiu ce ma doare mai tare: fundul de la mersul pe bicicleta, pulpa stanga pe care mi-am "rupt-o" pe ultima suta de bicicleta, degetele de la picioare la care in ultima ora de stat cu capul in jos am avut niste carcei de nu e adevarat, mainile la care de abia mai reusesc sa inchid degetele sau umarul drept cu care am stat "infipt" in podea si pe care nu pot nici macar sa il ating, nu mai vorbesc sa il apas.

      Ca si o concluzie, never mai fac asa ceva (cu exceptia lui Alyn la care i-am promis ca il ajut). A fost prea mult. Am inceput de la 2 jumate si am terminat la 6 jumate.

      LE Tavi: ce recompensa ? ca stiu eu unde e lanterna
      Alin: puteai veni cu ea la bibilit alaturi de noi. Aveai cine/ce bibili la ea
      Last edited by bubu_vasile; 25 April 2009, 23:48.
      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

      Comment


      • Eu iti dau o bere, dar nu pt lanterna, ci pt faptu ca te-ai chinuit sa pui la toata lumea filtru ala.
        Sunt sigur si restu vor face la fel (cei cu filtru) deci data viitoare sa nu vi cu masina ))

        Comment


        • dupa ce am plecat de la intalnire m-am dus acasa, am luat familia si am fost pe terasa la Ornela la o pizza ... super buna a fost, eu am luat o pizza Ornela si simo o pizza ungureasca. Ce buna a fost si ce bine a picat ca muream de foame.

          Tavi: eu am considerat ca e normal sa ajut cum si cand pot, chiar daca a fost mai chinuitor decat as fi crezut.
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • Ai avut mult de lucru, dar te-ai miscat foarte repede, data fiind pozitia super incomoda de lucru si nr de masini facute.

            Comment


            • Mos s-a miscat mai rapid
              a avut masina de gaurit mai buna cred
              bine ca s-a terminat ... sunt curios de "impresiile" fiecaruia vis a vis de filtru.
              apropo', cred ca nici unul nu ne-am intrebat, daca nu o sa mai vrem vreodata filtru, cum astupam gaura aia de acolo ?
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • Am revenit si eu pe plaiurile natale astazi ca am fost plecat in Grecia.
                Pai, simplu Bubule. Taiem elementul filtrant de hartie si ramanem cu capacul de plastic pe care il punem in decupaj.

                Comment


                • mda ... la asta nu m-am gandit ... is prea obosit
                  astazi mi-am infipt si eu niste filtru de hota pe sus pe la aerisiri ... trage mai greu aer asa, dar nu semnificativ, in schimb 0 pollution
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • bubu ce stii despre soft, ai vb. la timi????

                    Comment


                    • ups ... am uitat. scuze, acuma sun. mersi de aducere aminte.
                      sambata in locul obisnuit la ora obisnuita: Parcarea de la patinoar la ora 16.30 !

                      Pentru cei care sunt doritori de un gratarel, fripturel, vedeti la discutiile generale.

                      LE: am sunat pe reprezentantul de la dim din timisoara dar este in concediu. A ramas sa il sun pe 11 cand se intoarce si sa stabilim detaliile. ca si pret a ramas 150 ron benzinarele. Mai tarziu va fac o surpriza MARE. Urmariti threadul de discutii generale
                      Last edited by bubu_vasile; 29 April 2009, 11:23.
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • astazi o sa ajung mai devreme pe la intalnire ca avem musafiri ... cine vrea, in principiu de la ora 15.30 voi fi acolo.

                        ne vedem mai tarziu.

                        LE: maverick... cred ca o sa ai concurenta la jaloane
                        Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                        Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                        Comment


                        • 64

                          Parcare plina.
                          Plina de loganisti - Arad, Timis, Caras.
                          Antrenamente libere la indemanare, slicurile au avut castig de cauza. @bubu_vasile (ca organizator care este) a strans jaloanele si drept rasplata a primit o pizza de juma' de metru (noroc ca l-am ajutat sa o manance).
                          Dupa indemanare la volan, s-a trecut la indemanare in mancat pizze.
                          Discutii, softari, impresii, barfe, planuri, certuri si injuraturi (din cauza pitzelor), fotografi si fotografii gramada.
                          Din cate am inteles din discutiile timisorenilor, urmmeaza sa se autobaneze pentru ca azi au lipsit de la stadion (Paltinisanu). Asa ca in curand vom avea un alt "staff" deoarece banatzenii vor fi banatzi.
                          Attached Files
                          Last edited by sorinj; 2 May 2009, 21:37.
                          sigpic

                          207 noir obsidien

                          Comment


                          • super pozele ,imi pare rau ca nu am ramas la pizza.
                            sigpic #

                            Comment


                            • Da' chiar nu a zis nimeni ca va fi o intalnire mai mare? ...

                              Comment


                              • Christian86...


                                Seba...


                                mareom...


                                mareom rasturnand jaloane...


                                mareom inca o tura...



                                MAVERICK_SS prima tura...



                                MAVERICK_SS a doua tura...


                                Christian86 din nou...
                                sigpic

                                207 noir obsidien

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google