LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaaaaaaa, gata m-am calmat ))) Credeam ca e ceva cu masinile. Tare treaba asta.
    Chiar ma tot ''pistona'' CristiStr sa fac o liniuta cu el, de aia n-am inteles.

    Bine ca n-am fost eu...Ca-i bateam pe toti (mai ales daca era in schema si ceva bere, atunci mi se-ncorda muschiul ascuns in taina).

    Comment


    • Frumoasa intalnire a fost si astazi;soare,natura,mediu BETON pt poze-colosuri parasite rupte parca din filmul Mad Max(sau Chernobil) sucuri, beri, poze frumoase ( am intrat si pe site-Peugeot la sugestia lui Black Perl- fana Sorinj ;-) ....Felicitarile mele Sorin ! Super artistice minunate poze ;-)
      Black Pearl , bine ai venit printre noi !!! Ti-am spus eu ca o sa-ti placa :-))
      Bubu, atunci in zilele astea sa ne hotaram cu cate tone de carne pt mici luam ,ok?
      Noapte buna la voi !
      :hippy: ____:smokespliff:______:mamy:

      Comment


      • Mai pun si eu cateva poze facute cu telefonul meu
        Attached Files
        :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

        Comment


        • Frumoase poze..
          Mai trebuie sa pun si eu ceva poze ce am pe tel,dar nu am cablu de date la mine acuma;)
          sigpic

          Comment


          • Aradenii care sunt interesati de iesirea la iarba verde sa intre pe threadul


            si cat mai repede. Pana miercuri trebuie sa stiu numarul de participanti. Cei care nu se anunta raman flamanzi.
            Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
            Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

            Comment


            • Nu uitati de intalnirea de sambata. Foarte probabil sa ploua, dar cine vrea tot acolo ne va gasi.

              PS e fericit si Norby nu l-a lasat pe tavi singur si m-a luat
              Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
              Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

              Comment


              • La ce te-am luat?))

                Intalnire Logan Club Arad ,Sambata ora 16:30 parcare la Patinoar.
                sigpic

                Comment


                • Hai sa`l aplaudam !

                  Comment


                  • hai sa te aud grass
                    sigpic

                    Comment


                    • Postul meu era ironic !

                      Comment


                      • Si al meu gata cu offtopicu...lumea cand da sa vada ce se scrie nu vrea sa-l vada pe grassu si pe Norby aici...sa ne mutam de Discutii generale.
                        sigpic

                        Comment


                        • Deci, maine intalnire normala la 16:30 ... ?

                          Comment


                          • Da......Intalnire normala la locul obisnuit
                            sigpic

                            Comment


                            • Eu sunt absent. M-am dus acasa la Bocsa

                              Comment


                              • O sa intarziu vreo 20 min. ,dar propun sa mergem dupa intalnire la un suc ,sau o prajitura eventual la Crisan ,unde am mai fost.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google