LoganClub Arad

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din pacate nu am mai ajuns la intalnire,a intervenit ceva. Poze ?
    sigpic

    Comment


    • Urmeaza si pozele cat de curand...A fost si grassu la aceasta intalnire si nu ai venit tu Norby...Ce sincronizare
      sigpic

      Comment


      • Vai ce rau imi pare ca nu am venit
        sigpic

        Comment


        • O intalnire istorica... AR77PAG a venit cu Loganul pentru prima data pe post de sofer (e adevarat ca doar cu 60 minute intarziere - acomodarea la incepatori e mai lunga).
          Sper sa-si pastreze cat mai mult carnetu' (pe care cica l-a uitat acasa, sau nu a vrut sa il arate la nimeni) chiar daca nu l-a udat. Am incercat sa-i spunem ca nu se strica daca il uda, dar se pare ca nu a inteles.

          Iata si ceva poze:
          Attached Files
          sigpic

          207 noir obsidien

          Comment


          • Ce incruntat se uita grassu ))
            sigpic

            Comment


            • Io nici bani de benzina nu am )) , da lasa ca promit ca data viitoare fac cinste unde merem

              Apropo, destept o fost ala care o ajuns primu sa se puna la umbra
              Reparaţii maşini de spălat și Frigidere,
              Magazin Piese de Schimb.
              www.facebook.com/ElectroteknikPag

              Comment


              • Na bine ca m-ai pus si pe mine cu microbuzu'....
                Data viitoare vin cu tiru )
                Macar sper sa apreciati ca am venit...Adica a fost o prezenta mai mare cu 15-20%, asta daca nu veneam.

                PS: caisele nu au fost spalate

                Comment


                • Drace ... Nu stiam de ce ma enerveaza stomacul
                  Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                  Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                  Comment


                  • @Norby89: Tot asa suparat pe viata sunt de cand m-am nascut.

                    @AR77PAG: Sa NU uiti ce ai zis !!

                    @Octavian__28: Eram sigur ca minti ...Te citisem din priviri !

                    Comment


                    • Mda..Intotdeauna privirea ma tradeaza...Si tu cum citesti bine privirea m-ai prins...

                      Data viitoare daca se fac ciresele (am un cires...) va aduc sa mancati, normal, nespalate, direct din pom. Ar mai fi ceva capsuni cu melci.
                      Last edited by Octavian; 26 May 2008, 09:34.

                      Comment


                      • Originally posted by Octavian___28 View Post
                        Mda..Intotdeauna privirea ma tradeaza...Si tu cum citesti bine privirea m-ai prins...

                        Data viitoare daca se fac ciresele (am un cires...) va aduc sa mancati, normal, nespalate, direct din pom. Ar mai fi ceva capsuni cu melci.
                        lasa octavian ca e mai sanatos sa mancam asa si in plus un pic de "carne" nu strica
                        sigpic

                        Comment


                        • Pentru cei interesati se mai pot face "rezervari" la tricouri cu inscriptia LoganClub.
                          asta ca sa nu se zica "after" ca nu s-a stiut.
                          in rest, ramane intalnirea pe SAMBATA 16.30

                          PS wizard: aia cu melci e altfel: nu e putina carne, e chiar multa carne, poata chiar mai multa decat fructul
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Deci normal ca eu nu stiu...
                            Cat e halatu? Pardon tricou'. Si ce culoareee?

                            Comment


                            • Octavian uite aicea is tricouri!

                              pretul este de 25 de lei pentru 1 bucata + taxe!
                              ai acolo ai mai multe culori, de care vrei!Si o lista unde trebuie sa te treci
                              sigpic

                              Comment


                              • Ai uitat sa precizezi wizardul ca virgula coletul va fi trimis organizatorului de intalniri si va contine tricourile tuturor (asta pentru a scadea costurile de transport si de a usura munca celui ce trimite). Deci cine se trece pe lista ar fi bine sa aduca banii la intalnire sambata ca sa ii am cand vine coletul (ca stau cam pe minus cu finantele)
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google